Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerelmünk harmadik gyümölcse fórum

Szerelmünk harmadik gyümölcse (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szerelmünk harmadik gyümölcse

2014. máj. 23. 00:21
EGY HŐS VAGY! :) Minden tiszteletem!
2014. ápr. 28. 15:45
Öröm nézni a képeket: gyönyörű családod van! És ragyog az arcotok, a szemetek a boldogságtól! De jó ilyet látni, - légy büszke magatokra!!!:)))))
2014. ápr. 28. 13:24

Nekem is könnyes lett a szemem a történetedtől, de a végén már mosolyogtam :)

Gratulálok a mamának és a babának, jó egészséget az egész családnak, és sok-sok boldog órát kívánok Nektek együtt :)

2014. ápr. 27. 11:20

Köszönjük szépen mindenkinek!!

Nehéz volt de megérte ;)

2014. ápr. 27. 08:07

hanyatka! Nekem is könnybe lábadt a szemem, tényleg ijesztő lehetett.


A gyönyörű kisfiad és Te is egészségesek vagytok végül, ez a lényeg és gratulálok itt is az egész családnak :)

2014. ápr. 26. 20:48
Gratulálok! Jó egészséget és sok boldogságot az egész családnak! :)
2014. ápr. 26. 18:41
Gratulálok! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok az egész családnak! :)
2014. ápr. 26. 18:29

Le a kalappal előtted! Tényleg bántó lehet, mikor emberek kéretlenül fejtük ki a véleményüket, különösen a negatívat... Pedig elismerésre méltó, hogy fogadtátok, aki jönni akart! :)



Azt meg különösen nagyon jó volt olvasni, hogy bábával szülhettél kórházban, hogy a komplikációk ellenére nem a műtő volt az automatikus reakció (gondolom, ha a baba is rosszul lett volna, másképp alakul) és hogy a bába minden nyikkanásra jött, segített szoptatni és ellátni a babát! Így kéne lennie mindenhol. :)

2014. ápr. 26. 15:13
Gratulálok a 3. babához! Jó egészséget, sok örömöt kívánok!
2014. ápr. 26. 10:27
Szeretettel gratulálok és nagyon sok szerencsét kívánok a bátor Édesanyának 3 gyermek felneveléséhez!
2014. ápr. 26. 10:23
Gratulálok a babátokhoz, jó egészséget,sok-sok boldogságot kívánok! :)
2014. ápr. 26. 09:32
Gratulálok. Köszi, hogy megosztottad velünk. J egészséget mindannyiótoknak.
2014. ápr. 26. 09:08
Lassan három hetes lesz kisfiúnk, úgy érzem, készen állok megírni az ő történetét is. Aki azt mondja, a harmadik gyerek kihordása és szülése könnyebb, az téved! Nálam NEM így történt.
Hogy boldog vagyok-e? Igen! Boldog vagyok, hogy ilyen családom van, három gyermekünkkel teljesnek érzem az életem és a családom!

Ugrás a teljes írásra: Szerelmünk harmadik gyümölcse

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook