Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem akar szexelni velem a párom? fórum

Miért nem akar szexelni velem a párom? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
65. 388b941089 (válaszként erre: 1. - TropMignon)
2014. máj. 1. 11:59
:(
64. Lachat
2014. máj. 1. 07:09
Végül, holnap reggel megyek haza. Meg vannak a jegyek.
63. Lachat
2014. ápr. 29. 16:17

Persze, látott már nem

Egyet erteni minket , de ilyen minden csaladban elofordul. Veszekedni meg mikor nem normalis azt viszont nem latta. Én sosem mondtam el senkinek a félelmeimet. Egyedül egy embernek.

Még bem válaszoltak.


Igen, bizonytalanság, kontroll és információ hiánya mindt ott volt. De most kezd minden jobb lenni. Úgy látom....

62. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 61. - Lachat)
2014. ápr. 29. 14:33

De látott már benneteket veszekedni a gyerek,vagy kiabálni hallott már?

Tudom, mindentől nem lehet megkímélni a gyereket, viszont olyan "vevőik" vannak, amire sok ember nem is gondol. Ha akarsz válaszolsz erre, ha akarsz nem. A lényeg magadban gondolkodj el rajta.

Nem tudom ,Te elmondtad-e félelmeidet felnőtteknek, legtöbb gyermek titkolja, és színleli a boldogságot, mert meg akar felelni. Mondhatod túl fiatal még hozzá, de erre mondom én, amit már orvosok is bizonyítottak, hogy sok kismamán, aki titkolja a terhességét, azért nem veszik észre, hogy babát vár, mert MÁR a magzat érzi nem kell, és kushadó magzati pózt vesz fel. Nem én találtam ki, nálam okosabbak írták már le.


Kíváncsi vagyok a szakemberek mit mondanak a mostani helyzetedre.


Kívánom, hogy élj boldogan,kiegyensúlyozottan a kisfiaddal!


Olvastam egy könyvet, Michael Seed önéletrajzi regényét,akinek az anyját végül a bántalmazó apa öngyilkosságba hajszolta, a borítón a szöveg: " Sosem értettem, hogy más gyerekek miért panaszkodnak az éjszakai rémálmaik miatt. Az én borzalmas rémálmaim akkor kezdődtek, amikor felébredtem."


És még egy, Dr. Mátétól: " A kutatások 3 olyan tényezőt azonosítanak, amelyek minden körülmények között stresszt váltanak ki: a bizonytalanság, az információhiány és a kontroll elvesztése. Márpedig mindhárom tényező jelen van a krónikus betegek életében. Sok ember persze abban az illúzióban él, hogy ő irányítja a saját életét, és csak később döbben rá, hogy sok-sok éven át , előtte ismeretlen erők befolyásolták döntéseit és viselkedését.Vannak olyanok, akiknél végül valami súlyos betegség rombolja le végül az illúziót, hogy ők irányították a saját életüket."


Te is folyamatos stresszben élsz, félsz az általad szeretetnek vélt szeretet elvesztésétől. Ha bevallod, ha tagadod, amit leírtál nekem ez jött le belőle. Félted azt az, érzelmet, amit ez a labilis pasi nyújt Neked, ami számodra a szeretet. De ez nem az. Aki szeret, nem fog megütni, főleg nem rugdosni. EMBER vagy nem állat!!! Lehet a maga módján még szeret is,de akkor meg BETEG, akitől jobb menekülni, mint maradni.

61. Lachat (válaszként erre: 57. - 9b10f3d7ff)
2014. ápr. 29. 13:51

Leírtam nekik mindent. Azt is, hogy milyen előjátékai vannak egy egy ilyen düh kitörésnek.

A páromnak idilli gyerek kora volt a szulei gimis koruk ota egyutt vannak nagy haz egy teso az is fiu, mindene megvolt, van.

Nem látott verést,. Kaja csatát igen.:) de az nevetésbe torkollott..

Amennyiben nem javult volna nem maradtam volna. Nem vagyok teljesen hülye. De javul. Szerintem attól örűlt meg, hogy nagy volt a nyomas. Munka, nyelv, iratok stb. Most, hiogy javul a helyzet Ô is javul. Úgy látom.

A fiam nem kap meg minden anyagi javat. Nincxa elkényeztetve . Szeretetből viszont rengeteget kap. Mint mondtam vidám édes gyerek. Tökéletes gyerek korral. Sosem engedném, hogy el legyen az övé is rontva.

2014. ápr. 29. 12:55

Vagy ezzel.


„Nyelvében él a nemzet, de a nyelvével még senki sem nemzett!”


:)

59. 7fb29bdf03 (válaszként erre: 54. - 3d787b167a)
2014. ápr. 29. 12:55

Pl. ezzel?


"Amikor apám szeretkezni akart, anyám mindig megmutatta neki a fényképemet..."

2014. ápr. 29. 12:52

Hoztam idézeteket is.


A szex során a testedet osztod meg a másik emberrel; ha valódi szeretetről van szó, a szívedet.

Osho


Ha már nagyon nagy lánggal él a szenvedély, akkor jöhet a szex, hogy befejezze a táncot, de soha nem az övé az első lépés.

Paulo Coelho


"A férfinak szüksége van a szexre, hogy kötődést érezzen a nő iránt, a nőnek szüksége van arra, hogy kötődést érezzen a férfi iránt ahhoz, hogy élvezze a szexet. (Lisa Alther)


A szexnek a kommunikáció elmélyülését, nem pedig a helyettesítését kellene szolgálnia. (Marianna Williamson)


A szerelem a válasz, de amíg a válaszra vársz, a szex felszínre hoz néhány helyes kis kérdést. (Woody Allen)

57. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 52. - Lachat)
2014. ápr. 29. 12:36

Leírtad őszintén azt is, hogy volt olyan eset, hogy fizikailag is bántott? ...mert bizony a telles képhez kell az is, Te milyen élethelyzeteket éltél meg gyermekkorodtól, és jó lenne tudni, hogy a párod miket élt át.

Okos idézeteket lehet milliónyit találni, de mindhiába, attól, hogy korán kelek, még nem találtam aranyat.

Nem tudom ide lemered-e írni őszintén, hogy látott -e a kisfiad verekedést, "elszállt agyú" élettársat, akár 1x is?

Ha valaki, én mindig azt mondom, nem kell azonnal anyuhoz rohanni, de van egy egészséges ösztön, amikor muszáj lépni, mert egyszerűen vannak emberek,akik nem fognak változni, még akkor sem, ha a szíved teríted eléjük.

Ismerek ilyen családot. A férj hülyére veri a feleségét, aztán azt mondja imádja, csak, hát rossz napja volt. A gyerekük megkapott mindent, amit a száján kiejtett, majd amikor befejezte a középiskolát, itt hagyta az országot, fel sem hívja a szüleit. Amikor az anyja megkérdezte miért nem keresi őket, akkor azt mondta tönkre tették a gyerekkorát, és az anyja, csak mondja-mondja, DE megkapott mindent, mert szerinte az anyagi jóléten múlik minden. Amikor rákérdeztem, ugyan miért nem válik el, azt mondta.....De E. én annyira szeretem a férjem. Nem érdekelte,hogy napszemüvegbe ment dolgozni a monokli miatt, hogy eltört az orra. stb. Ő szereti az őt "szerető" áldott jó férjét. Miért szeretheti? ...mert az anyja elhagyta,Amerikába költözött, a nagyira lett bízva, aki szintén a pasikkal volt elfoglalva.

Most ezzel a beteg emberrel él, mert tartozni akar valakihez, ezért a saját gyereke életét is tönkre tette.

56. 3d787b167a (válaszként erre: 55. - 82d45dcd14)
2014. ápr. 29. 12:19
Hogy a viharba ne!?
55. 82d45dcd14 (válaszként erre: 54. - 3d787b167a)
2014. ápr. 29. 12:15
Hát,ba+ nem így a legkönnyebb?
2014. ápr. 29. 12:14

Amúgy ja!


Szerintem is idézetekkel meg lehet oldani a szexuális problémákat....

2014. ápr. 29. 12:11

Ééédes istenem,te milyen mesekönyvet olvasol?



És te ebben élsz:A világ amit teremtettünk a gondolkodásunk eredménye; nem lehet megváltoztatni gondolkodásunk megváltoztatása nélkül.” (Albert Einstein)


A te gondolkodásodnak kéne változni,de qrva nagyot,és akkor talán boldog lehetnél,de amíg futod a köröket egyedül....


Hogy lehet ilyen hamar elfelejteni azokat a dolgokat,amiket tett veled?


És,még mindig azt mondom,hogy nem szeret....mert ha igen,ahol hol a szex?

52. Lachat (válaszként erre: 51. - 9b10f3d7ff)
2014. ápr. 29. 12:02

Ma írtam 3 pszihológusnak. Most várom a válaszukat.

Azért írtam ide hátha van még itt olyan ember akinek hasonló a múltja és/vagy jelene mint az enyém. Vagy valaki aki tiszta fejjel objektíven véleményt/ megoldást lát és azt hogyan. A kisfiam szent és sérthetetlen mindkettőnknek. Ő nála nincs fontosabb nekem a világon, de ők tökéletes kapcsolatban vannak. Imádják egymást és nem lesz törés az életében mert látja, hogy imádjuk egymást. Mind hárman mindegyikünket. Állandóan vigyorog, kacag ès jàtszik ènekel ès dumàl puszikat küld ès integet köszön mèg az utcàn is köszön az embereknek. Hatalmas figura a fiam:) rengeteg vicces dolga van ès rengeteg jót tesz nekem nekünk ès velünk csak azzal hogy van.


Szerintem

Most hogy jobban beszélem a nyelvet a dolgaim kezdenek rendven lenni es munkam is lett az onertekelesem javulni fog.(?) meglátjuk.

Szerintem minden javítható.

Gondoljunk csak erre:


“A világ amit teremtettünk a gondolkodásunk eredménye; nem lehet megváltoztatni gondolkodásunk megváltoztatása nélkül.” (Albert Einstein)


“Tanulj a tegnapból, élj a mának és reménykedj a holnapban. A legfontosabb azonban, hogy ne hagyd abba a kérdezést.” (Albert Einstein)



“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”


Késve növő fának édes a gyümölcse. Márványra nehezebb írni, mint homokra, de ott aztán meg is marad sokáig.

(Moliére)

51. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 49. - Lachat)
2014. ápr. 29. 10:53

Azért írtam éppen, hogy forduljatok szakemberhez.

Nem bántásból, hanem ez a nagy büdös helyzet, hogy se Te, se a Párod nem úgy éli meg a dolgokat, ahogyan az normális lenne.

Ajánlom figyelmedbe, Dr. Máté Gábor: A test lázadása (ismerd meg a stresszbetegséget) című könyvét. A neten találsz előadásokat is tőle, de mivel Nem Magyarországon praktizál Angol nyelven tudod csak meghallgatni.

Ne hidd, hogy a gyerekkoroddal egyedül vagy ilyen helyzetben,csak minden ember más, másképpen reagál le dolgokat.

Amíg nem tudod Önmagad, szeretni és tisztelni, nem fog változni a helyzeted.

Írtad, elborul az agya a párodnak, akkor nem hiszem, hogy biztos pont arra fog figyelni, hogy a kisfiad, mit lát és hall az egész történésből. Dughatod a homokba a fejed, hogy aludt nem hallott semmit, de lehet rettegve fúrta a fejét a párnájába, amíg éppen téged rugdosott a párod, miközben üvöltött. Sok szép élménye is lesz a gyereknek,de egy történés is tönkreteheti az életét.

Írtad vezető pozícióban dolgoztál itthon, akkor a gyereknek megtudtad volna teremteni a nyugodt gyerekkort, hogy majd X év múlva, ne beszélje ki egy pszichológusnál, hogy Anyám tönkre tette az életemet, a gyerekkoromat,MERT az ember nem csupán fizikai táplálkozással él, hanem lelki,amit Te már megtapasztalhattál.

Végül a döntés a Tiéd.

2014. ápr. 29. 10:50

Hiába az adott kérdésről beszélünk,hozza magával a múltat,amit itt készségesen megosztottál velünk,az előző

fórumodban!


Az a sok jó dolog?

Most viccelsz?

Mert én röhögök!



Ez az ember,NEM SZERET TÉGED!

Mert ha szeretne,akkor nem művelné ezt veled!

Gondolod a gyereknek jó,hogy az látja,hogy verik az anyját,és bezárják a lakásba?

Egy gyereknek így mutatod meg,mi a helyes értékrend????


De cserébe ez a szuper ember,felkap mint egy men

nyasszonyt?

Te írtad le a kulcsszót:de nem fogom feladni, nem lehet, nem merem.


tudod az összetratás nem arról szól,nem azt jelenti,hogy mindent el kell tűrni!


Ha meg olyan full tökéletes ember,akkor minek a fórum?

Élj szex nélkül...

49. Lachat
2014. ápr. 29. 10:34

Azóta változtak a dolgok jobb irányba. Nem csak unatkozom sajnos, viszont légyszives az adott kérdésről beszéljünk. Lehet, hogy ilyen vagy olyan vagyok és feladom a büstkeségem, de nekem többet ér az a sok jó dolog amit tesz és tett velelem és értem mert elötte még sajnos vagy nem sajnos nem volt részem igazi szeretetben. Lehet elbaszott alakok vagyunk vagy vagyok egy elbaszott élettel és bevonzom a sok hülye férfit és hülye helyzetet, de nem fogom feladni, nem lehet, nem merem. Nagyon mélyről és nagyom sokat küzdödttem fáradhatatlanul szörnyű körülmények között, hogy idáig vagy ide eljuthassak és csak egy a célom: egy igazi család ha flúgos ha nem, de szeretet legyen benne. Összetartás. Csak egy minden napi család. Minden napi problémákkal és örömökkel. Amennyiben nektek volt gyerek korotok, anyátok és apátol, családotok aki szeretett. Megtanítótta nektek a helyes értékrendet, legyetek végtelenül hálásak érte mert nekem nem volt aki megtanította volna. Én egyedül érem el amit és egyedül neveltem fel magam és

Minden nap!! hálát adok azért, hogy ennyi jót kaptam

Amennyit még akkor is ha keveset. Ez az ember szeret. Akkor is ha hülye. Lehet Ő is más és nem normális, de ameddig ott vannak a varázslatos pillanatok, napok, órák nem

Adhatom fel soha. Vannak olyan tulajdonságai amiért ragaszkodom hozzá: az, hogy mással szemben protektiv és védelmező velem, az, hogy szokott főzni nem

Ritkán de nem is gyakran es az ahogy énekel meg játszik a gyerekkel. A gyereknek ő az isten. Imádják egymást. Állandóan megyünk valahova hétvégén park, hegyek, hajózni más város játszótér más ország ezzel rengeteg gyonyoru idot teremtve a mi kis csaladunknak. Tuzejatek a tengerparton ahogy hatulrol atkadol es a gyerek a nyakaban van es simogat a fiam táncolunk mert megy a zene hozzá. Amikor a szemembe néz és azt mondja, higy szeret minden alkalommal elhiszem. Az amikor sértődést színlel, higy többet ölelgessem és puszilgassam az amikor felkap mint egy menyasszonyt vagy az ölébekap és valahova megy velem az, hogy a nyakamat es a derekat fogja csók közben nem a seggem vagy a puncim

Mar elnezest. Az amikor a politikarol

Beszel az amikor ugyan az a velemenye ag enyemmel es amikor nem. Amikor elhiszem, hoyg nem birom

Felsorolni

Mennyi mindent szeretek benne és ő itt van és ennyi szenvedés után ami elötte volt itt van ő. És amikor megbolondul nem tudok rajta segíteni.

48. 82d45dcd14 (válaszként erre: 47. - 9b10f3d7ff)
2014. ápr. 29. 10:08

Jaaa,most már tudom,hozzá is szóltam!

Akkor,végképp nem értem az egészet!kicsit furcsálom,hogy éppen a szeksz hiánya a legfontosabb,amikor egy kicsit durvább dolgok is történtek!

47. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 46. - 82d45dcd14)
2014. ápr. 29. 09:56

A pofonnál durvább is. idézem.


"Az elején mikor ide költöztünk minden délben haza jött ebédelni. Édes volt.

Utána elkezdett kitalálni dolgokat.

Mikor haza jött este. Fáradt nincs sex nincs ölelés nincs beszélgetés hagyjam békén. Hagytam. Na de minden nap?? Se szó se semmi az nem kapcsolat.

Probáltam kedveskedni. Különféle étel-itallal. Szeretettel, nyugalommal odafigyeléssel.

Cserébe üvöltött, rugott és elborult az agya.

Aztán szeretett ideig óráig.


3 hónapja minden második nap meg akarja venni a jegyeket nekünk, hogy legyen vége.

A végpontnál meg otthagyja a gépet és elteszi a kártyát."


[link]


Előzőleg kiírt fóruma. Vagy nem igaz az egész, csak unatkozik, vagy betegesen ragaszkodik az elme roggyanthoz. Ami, szintén egy függőségi betegség :(

46. 82d45dcd14 (válaszként erre: 45. - 9b10f3d7ff)
2014. ápr. 29. 09:16

Jaaa,itt már pofon is elcsattant?

Akkor,pláne lapát!

45. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 42. - Lachat)
2014. ápr. 29. 09:08

Jó néhányan, fogat összeszorítva, átszenvedve egy életet, és tönkretéve a magukén kívül a saját gyerekeik életét.

Attól, mert valami régebben történt korántsem biztos, hogy jobb volt. Régen teknőben mostak, mégsem gondolkodnak azon többségben, hogy kalóriát éget, hát kézzel fognak mosni.

Ez a pasi, ha megütött többször már, meg is fog. Igaz régen is megütötték a nőket, és mondták a kötény sok mindent eltakar.

Az a pasi BETEG, szakembertől kérj segítséget, pszichológus, vagy szexuálpszichológustól.

44. 82d45dcd14 (válaszként erre: 42. - Lachat)
2014. ápr. 29. 08:55

Volt az az idő amikor,a nőknek tűrni kellett!


Ha a barátod,nem partner a megoldásban,mondogathatod magadban,hogy nem a szakítás a megoldás,attól a probléma megmarad és nem lesz orvosolva!


Hogy vészelem át?

Őszinte leszek,39 éves leszek,és nem volt még olyan barátom,aki nem akart ágyba bújni velem!

43. Lachat
2014. ápr. 29. 08:52
Nem csalom a párom. Senki nem csal senkit.
42. Lachat
2014. ápr. 29. 08:51

Nem fél eve vagyunk együtt. Azért kérdezem itt mert hátha valaki tud valami olyasjellegűt mondani ami a problémára megoldás lehet. Nem nem a szakítás elhagyás. Gondoljatok már bele régen nem volt a válás minden napi

Dolog, hogy vészeltek át ilyen dolgokat akkor?

41. 3d787b167a (válaszként erre: 32. - Tamtamano)
2014. ápr. 29. 08:48
Most a csaj csalja a párját?
40. 3d787b167a (válaszként erre: 31. - Lachat)
2014. ápr. 29. 08:40

:)


Hogynepersze. :)

2014. ápr. 29. 08:24
Én meg azt nem értem miért idegen embereket kérdez itt,akik nem ismerik a pontos körülményeket, miért nem a párját kérdezi erről...
2014. ápr. 29. 08:16

Azt nem értem,minek akarod ezt megmenteni,amikor könyörögni kell,hogy dugjon meg!

Fél év után...

37. Lachat (válaszként erre: 36. - Tamtamano)
2014. ápr. 28. 21:43

Köszönöm a választ. Igen ha összevonjuk ez a legvalószínűbb, de azóta változtak a dolgok. Úgy fondolom

Nincs tökéletes ember sem kapcsolat viszont van amit érdemes megmenteni vagy javítani és nem büszkeségből és türelmetlenségből eldobni. Amilyen a jelenlegi helyzetünk és ahogy látom és most amennyire bízok benne úgy gondolkm bem csal meg.

Az is felvetődött bennem, hogy mi van ha nem tudja kiheverni előző 7 éves kapcsolatát? Mondjuk az évekkel ez elött volt már és nwm beszél róla, de ki tudja? Vele állítólag eg angyal volt és teljesen normális, bár ahogy a gépén látom és nem kutakodva benne hellyel közzel flörtölgetett online más lányokkal ott is...

2014. ápr. 28. 21:25

Nincs azzal baj, h 2 néével vagy fent! Furának fura volt,h a másik neveddel válaszoltál mint amivel inditottad...


Összevonni a kérdéseket? Nem kell valóban,a másik fórumodba épp, h beleolvastam. Amiből az jött le , h vcan egy pasi, elköltöztél egy másik országba az ő karriere miatt, ő a földbe döngöl, porig aláz, és jött ez a kérdés...

így kicsit másabb lett a leányzó fekvése, az a pasi megcsal, és máshol éli ki a vágyait... és ezért nem akarja otthon..


Kivánom, h ne legyen igazam, de nekem ez jön le...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook