Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudja -e valaki hogy derék ill. gerinc fájdalmat lehet e fény terápiával kezelni és ezt hogy kell? fórum

Tudja -e valaki hogy derék ill. gerinc fájdalmat lehet e fény terápiával kezelni és ezt hogy kell? (tudásbázis kérdés)


11. kkrisztina76 (válaszként erre: 9. - Csikita)
2009. jan. 4. 23:57
Az egész gerincet végig lehet lámpázni, a gerincoszlop mellett kétoldalt találhatóak az idegpályák. A Bioptron lámpával való pontos kezelésről lehet érdeklődni, annál akitől a lámpát vettétek. Szoktak orvosi előadások lenni. Érdemes elmenni és meghallgatni. Nagyon sok hasznos dolgot mondanak és lehet személyesen is konzultálni az orvossal. Tudom mert dolgoztam én is náluk.
10. badonyimariaeva (válaszként erre: 9. - Csikita)
2008. ápr. 5. 13:32

Ahol fájdalom van!

De ha bárhol meglámpázod magad,azonnal beindul az immunerősítés,fájdalom csökkenés.

9. csikita (válaszként erre: 8. - Zsikee)
2008. ápr. 5. 08:21

Nálunk is ilyen lámpa van.

Arra lennék kiváncsi milyen helyekre kell világitani hozzá.

2008. ápr. 4. 22:38

Én ezért vettem meg 8 évvel ezelött a Biotron lámpámat. Napok óta iszonyú derékfájás gyötört amikor éppen egy Zepteres "ügynök" rá akart beszélni a lámpára. Mondtam ha meg tudja szüntetni a kínzó fájdalmat megveszem. A lila szinnel kezelt 3-4 alkalommal talán 20 percig.

Azóta már én kezelem maga és az egész családom.

2008. ápr. 4. 16:31

[link]


Én még nem próbáltam, de itt olvashatsz sok érdekeset. Érdemes egyszerre más holisztikus dologgal egyszerre próbálkozni.

2008. ápr. 4. 15:55

Kösszike!

Anya biztos örülni fogneki.

2008. ápr. 4. 15:41

Szia Csikita!

Nekem is volt gerincműtétem és most lesz még egy. Nekem még nem született meg az a módszer (szer) ami csillapítaná a fájdalmamat.

De erre még nem gondoltam.

Viszont van egy természetgyógyász ismerősöm, aki előszeretettel alkalmazza a fényterápiát. Holnapra megkérdezem tőle.

De gyanítom, hogy mivel ő is derékfájós, így nem igazán használ.

4. fb3d790ac9 (válaszként erre: 3. - Csikita)
2008. ápr. 4. 15:40
www.faberlic.co.hu/activelight ezen mindent megtalálsz!!!Jobbulást!!!
2008. ápr. 4. 15:38

Kösszi!


Igazából anyukámról van szó....

2008. ápr. 4. 15:34
Szia!Nekem 2 gerincmütétem volt és semmilyen gyógyszer,semmilyen módszer nem csillapitotta a fájdalmat,amik a mai napig kinoznak.A párom hozott ilyen mágneses derékövet(4000ft-ért) és bevált.Egésznap lehet hordani,és nincs fájás.Nekem ez a jó,de a fényterápiát megnézem neked!
2008. ápr. 4. 15:21
Tudja -e valaki hogy derék ill. gerinc fájdalmat lehet e fény terápiával kezelni és ezt hogy kell?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook