Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy szöveget keresek fórum

Egy szöveget keresek (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 25. 19:24

Nem.

Úgy van a szöveg kb, ahogy írtam. Nem ilyen átvitt értelemben.

2014. ápr. 25. 19:21
Nem arra gondolsz, hogy ; annyit érsz, amennyid van? :))
2014. ápr. 25. 18:28

Ez kell nekem! :D Ha ilyen ügyesek vagytok, segíthetnétek megkeresni nekem azt a, valószínűleg Gandhi idézetet, ami arról szól, hogyha annyi a fizetésed, amennyi lakhatásra meg kosztra elég, akkor rabszolga vagy. Vagy rabszolgaként vagy tartva. Vagy valami ilyesmi.

Én nem találom sehol. Lehet nem Gandhi?

:)

12. kobri29 (válaszként erre: 11. - D2d5bb5db4)
2014. ápr. 25. 17:56
Igazán nincs mit. :)
2014. ápr. 25. 17:46

Midhármótoknak köszönöm, kiírom, a barátnőm " nyaggat " ezzel már mióta!! U.i-ő nem internetezik, és így nem HOXÁzik, hát még szp, hogy nem tudja!

Nagyon köszönöm:))) DDD

10. globus
2014. ápr. 25. 17:41

Két régi barátnő találkozik. Kérdi egyik a másiktól:

- Hogy vannak a gyerekeid?

- Jaj, ne is kérdezd! Szegény fiam egy szörnyű lusta lányt vett feleségül.

Délelőtt 11-ig fel sem kel az ágyból, egész nap költekezik a plázákban, este se főz, hanem elviteti magát valami drága étterembe.

- Szegény fiad, jól kifogta! És a lányoddal mi újság?

- Neki arany élete van. A férje reggel ágyba viszi neki a kávét, a reggelit, aztán ellátja pénzzel, hogy vegyen magának, amit csak akar, és minden este vacsorázni mennek.

9. tamtamano (válaszként erre: 1. - D2d5bb5db4)
2014. ápr. 25. 17:40

Erre gondolsz?


- Hallottam, hogy megnősült a fiad! - kezdi a beszélgetést Kovácsné.

- Jaj, ne is mond! A házassága kész katasztrófa - panaszkodik Szabóné. - Az az asszony egész nap nem csinál semmit. Délig hever az ágyban, a fiammal viteti az ágyába a reggelit. Be sem teszi a lábát a konyhába, a fiam főzi az ebédet. Egész nap henyél, még a kávét is a fiammal szolgáltatja fel magának. És ami mindennek a teteje, a múlt héten még egy nercbundát is kizsarolt magának!

- Ó, szegénykém! - csapja össze a kezét Szabóné. - És a lányod, hogy ment férjhez?

- A lányom, az igen. Ő igazán jól választott. Csodálatos férje van. Képzeld ágyba viszi neki a reggelit. Megfőzi az ebédet, mert imád főzni. Kényezteti, pihenteti, még a kávét is felszolgálja neki. Sőt, a múlt héten vett a lányomnak egy nercbundát!

8. kobri29 (válaszként erre: 7. - Kobri29)
2014. ápr. 25. 17:40
Ez az? :D
2014. ápr. 25. 17:40

- Hallottam, hogy megnősült a fiad! - kezdi a beszélgetést Kovácsné.

- Jaj, ne is mond! A házassága kész katasztrófa - panaszkodik Szabóné. - Az az asszony egész nap nem csinál semmit. Délig hever az ágyban, a fiammal viteti az ágyába a reggelit. Be sem teszi a lábát a konyhába, a fiam főzi az ebédet. Egész nap henyél, még a kávét is a fiammal szolgáltatja fel magának. És ami mindennek a teteje, a múlt héten még egy nercbundát is kizsarolt magának!

- Ó, szegénykém! - csapja össze a kezét Szabóné. - És a lányod, hogy ment férjhez?

- A lányom, az igen. Ő igazán jól választott. Csodálatos férje van. Képzeld ágyba viszi neki a reggelit. Megfőzi az ebédet, mert imád főzni. Kényezteti, pihenteti, még a kávét is felszolgálja neki. Sőt, a múlt héten vett a lányomnak egy nercbundát!

6. 130454e42d (válaszként erre: 5. - D2d5bb5db4)
2014. ápr. 25. 17:38
Megpróbálom megkeresni, nem emlékszem pontosan sajnos.
5. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 2. - 130454e42d)
2014. ápr. 25. 17:36
Ez az!!!! Így, igen. Hol találom ? De ügyes vagy! Ha tudod, ugye leírod? Ráérsz,csak nyugodtan:))) DDD
4. smudlaagi54 (válaszként erre: 1. - D2d5bb5db4)
2014. ápr. 25. 17:35
Valami viccben van!
2014. ápr. 25. 17:34

Nem jól kezdtem; az a lényeg, hogy a menye lusta disznó, a másik szituban, mikor a lányáról van szó,a veje lusta disznó.

Nem ezekkel a szavakkal, de ez a lényeg, leírja , ki mit tesz, illetve nem tesz meg.

2. 130454e42d (válaszként erre: 1. - D2d5bb5db4)
2014. ápr. 25. 17:34
Nekem olyan rémlik, mikor arról áradozik, a lányának milyen jó férje van, ágyba viszi a reggelit, stb. Bezzeg szegény fiát a szemét menye ugráltatja, még a reggelit is ágyba viteti.
2014. ápr. 25. 17:31

Van egy szöveg, anyós mondja: Az én drága fiam mindent megtesz a feleségének,stb.

Ugyanez mondja: Az én drága lányomnak az a szemét férje erre sem, arra sem hajlandó.

Nem rémlik valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook