Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pókok, bolhák, bogarak ellen természetesen fórum

Pókok, bolhák, bogarak ellen természetesen (beszélgetős fórum)


13. ina87
2014. ápr. 26. 15:27
Ecetes viz,ideig oráig távol tartja a bogarakat,a pokokra ami hat max a pokhálozás a napi proszivozás alaposan a bolhák és a szunyogok ellen vanak szerek amiktöl elkerülik az embert
12. anya4005 (válaszként erre: 11. - Moonlight13)
2014. ápr. 26. 15:09

Hat,a leirasa alapjan pok,hangya,eger,patkany es a masik remalom,csotany ellen is jo. Bar ez utobbi nincs,de regen volt hozza szerencsem a panel szemettarolojaban.

Elektromos szunyogirto van a hazban (a folyadekos),de sajnos az ejszakai lepkeket is oli,ezert nem nagyon szeretem,mert sajnalom oket,de hasznaljuk,mert a szunyogok viszont nem sajnalnak minket:-(!

11. moonlight13 (válaszként erre: 9. - Anya4005)
2014. ápr. 25. 20:18

Az elektromos szúnyogirtó szerintem jó a pókokra is, csak lehet, hogy túl nagy a légköbméter a garázsban.

Az ultrahangos rágcsálóriasztó egérre és patkányra jó állítólag, de ha falba, vagy oszlopba ütközik, akkor már azon túl nem hat, tehát csak üres térben jó.

10. moonlight13 (válaszként erre: 8. - 9c57fd10dc)
2014. ápr. 25. 20:15
az az egérre és patkányra van, pókra szerintem nem jó.
9. anya4005 (válaszként erre: 8. - 9c57fd10dc)
2014. ápr. 25. 13:29
Az elektromos kütyü a garázsban nem jött be! Pókok miatt vettük,mert arathnofóbiám van,de pókunk is:-(!
2014. ápr. 25. 11:57
Televíziós vásárlós műsorokban szoktak ajánlani olyan szerkezetet, amit a konnektorba kell dugni és valahogy az elektromos vonalak révén kiűzi az állatkákat a lakásból ... Tapasztalatom sajtos nincs a készülékkel kapcsolatban.
7. 109be579a1 (válaszként erre: 6. - Perseida)
2014. ápr. 25. 11:15

Húsz éve van macskánk,ki-be járós,de még SOHA nem volt bolhás!Igaz,bolhanyakörv folyamatosan rajta van,3-4 havonta cserélve.Kullancs az sajnos időnként megtalálja,de mielőtt beengedjük,mindig átsimítjuk a bundáját és ha a szőrén van leesik,ha meg befúrta magát akkor kiszedjük!

Tehát:Bolhánk nincs,póktól nem félek,a szúnyogok viszont nagyon szeretnek! :)

2014. ápr. 25. 07:09
Gondolom van kutyája vagy macskája. A pókokat én is utálom, és visítva mutogatom a férjemnek, őt küldve a harcba. Van két kutyánk és egy cicánk, ők ki-be járós állatok. Rendszeresen vannak bolhairtózva is, állatorvosi szerrel, mégis vannak bolhák, főleg a cica hozza őket be. Ezek utazó bolhák, más macskákról, macskafészkekben szedi össze, beleugranak és mivel a szer a vérében hat, csípéskor ugranak ki belőle. Ha ez bent történik, akkor aztán ránk ugranak. Utálatos dögök az biztos.
5. 3d787b167a (válaszként erre: 4. - Moonlight13)
2014. ápr. 25. 06:42
Ez jó kérdés.
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 45b4ec3330)
2014. ápr. 24. 23:43
És hogy találnak meg a bolhák? Ezt nem is értem!
2014. ápr. 24. 21:49

Én sem írtózom a pókoktól:)

De bolhával még sosem találkoztam. Hogy lehet, hogy imádják a véredet? Honnan jönnek a bolhák? És mire?

2. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - 45b4ec3330)
2014. ápr. 24. 21:32
a pókok ellen nem véd nagyon semmi.. agresszív vegyszerekkel ideig óráig távol maradnak de az nem jó senkinek. nekem mindig van pár pók a szobámban így a kis repülő rovarokkal nincs gondom :) szóval én társnak tekintem őket, lehet egyzserűbb feladat megbarátkozni velük mint egy értelmetlen szélmalomharcot vívni. :) ja és nő vagyok de én kint a kertben is etetem a pókjaim
2014. ápr. 24. 21:22

Nagyon undorodom a pókoktól (mint sok nő szerintem), a bolhák egyszerűen imádják a véremet, így mindig megtalálnak és a csípés nyoma több hétig megmarad, szóval őket is utálom...VISZONT sajnálom a pókokat, bogarakat így nem szeretném őket kinyírni, csak távoltartani a háztól. Van-e olyan szer, vagy természetes anyag amitől nem jönnének be?

Eléggé betegesen félek a pókoktól így jó lenne valami, ami távoltartaná őket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook