Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeressünk nőnek lenni! fórum

Szeressünk nőnek lenni! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szeressünk nőnek lenni!

1 2 3
87. Briell14 (válaszként erre: 85. - Rochlitz Szilveszterné)
2014. máj. 4. 16:25
Tudom miről beszélsz. Én is szeretem az érzést. :)
2014. máj. 4. 14:51
mára már nem szeretek
85. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 84. - Briell14)
2014. máj. 4. 14:49
Igen! Nagyon örültem az új cuccnak, de én is szívesen adtam, ami nem kellett már, és másnak örömöt okoztam vele.
84. Briell14 (válaszként erre: 80. - Rochlitz Szilveszterné)
2014. máj. 3. 19:14
Jó adni és jó kapni is! :)
2014. máj. 3. 19:12
Még mindig nem tudtam kimenni a piacra a gyöngyös gyűrű miatt, de most már nem is mászkálhatok, mert kaját kell venni minden nap szinte és járni a Reumatológiára, kezelésre.
2014. máj. 2. 08:42

Talán azért jobb a nőknek, mert megtanulnak főzni, és ha özvegyek lesznek, akkor is főznek maguknak.

Mivel a férfiak nem főztek (ma már sokan főznek) - így ha özvegyen maradtak, akkor ebédet hozattak, és az meg nem ízlett.

2014. máj. 1. 14:15
Már klipszet is teszek néha a fülembe, ha nem sietek, mert a fülbevaló (arany) is veszélyben van, sokakat az arany ékszerekkel károsítanak meg. Leszedik róluk az összes aranyat.
2014. máj. 1. 14:12
Van 2 kedves özvegy szomszédom. Az egyik mindig ad nekem valamit (ruhafélét), amit Ő kihízott. Erre én is kezdtem selejtezni, és adtam egy fekete cipőt a másik szembe-szomszédnak, aztán egy rózsaszín kardigánt, ami meg nagy volt, turiban vettem, akkor tetszett, most nem.
79. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 78. - Briell14)
2014. máj. 1. 14:09
Hát ez az, nem kéne ettől félnem, de nem könnyű elfelejteni ezt az egészet, sok rossz napot okozott!
78. Briell14 (válaszként erre: 74. - Rochlitz Szilveszterné)
2014. ápr. 30. 20:48
Nem szabad most már mindig attól félned! :)
2014. ápr. 30. 20:34
de néha szeretnék egy nagydarab férfi lenni, és leütni egy-két tahót. :D
2014. ápr. 30. 19:26
én szeretek.
75. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 66. - Briell14)
2014. ápr. 30. 19:25
Szerintem attól, hogy csinos az alakja, ápolt és jól öltözött.
74. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 73. - Briell14)
2014. ápr. 30. 19:22

Ez igaz - van, akit nappal raboltak ki és még kórházban is feküdt, begipszelték a karját.

Ezt csak idősekkel és főleg nőkkel csinálják..


A táskába csak kevés pénzt fogok tenni és semmi értéket, sem iratokat,mert azokat pótolni nagyon nehéz, sok az utána járás. A lakáskulcsomat sem tudom, hová tegyem...

De: legyek optimista - ha már egyszer kiraboltak, nem valószínű, hogy megint engem fognak kirabolni!

És gyöngyöt is fogok tenni a nyakamba, az aranyláncot leveszem ugyanis.

73. Briell14 (válaszként erre: 72. - Rochlitz Szilveszterné)
2014. ápr. 29. 21:26

Ha ki akarnak rabolni, akkor a zsebedből is elveszik a telefont stb.

Járj csak szoknyában és nőiesen. A táskába meg csak a legszükségesebb dolgokat hordd! :)

(Az én táskám nagyon nehéz mindig...dehát... annyi fontos dolog van benne. :DDD )

2014. ápr. 29. 13:17

Szeretnék nőiesebben öltözködni, nyáron pl. szoknyában és pólókban járkálni. De a szoknyán nincs zseb, a ridikülömet meg nem merem hordani, mert télen az utcán elrabolták a ridikülömet, iratokkal, értékekkel, kevés pénzzel.

Sokat gondolkodtam, mit csináljak? Az iratokat itthon fogom hagyni, nem viszek semmi értékeset a ridikülben. De: hová tegyem a mobilomat, a lakáskulcsomat, pénzemet - hogy megint el ne vegyék? Még töröm a fejem...

2014. ápr. 29. 13:12

Lehet, hogy butaság - de Hitler jutott eszembe, ugyanis tömegeket tudott maga mellé állítani.

"Hitler maga sem volt egy szellemi óriás,de fanatikus volt, és fanatizálni tudta a tömegeket."

70. gribedli*** (válaszként erre: 69. - Briell14)
2014. ápr. 29. 12:54
Szerintem Sharon Stone egy ilyen. Tudom, hogy már időske, de amikor fiatal volt, egyszerűen bomba szexi volt, mellé pedig intelligens és érzelmi intelligenciával is megáldva. Rengeteget jótékonykodik, és előtte is tette, egyszerűen nem lehet utálni. Vagy Tyra Banks, aki hiába szupermodell (volt), ami arról szól, hogy mindig legyen tökéletes haj, smink, ettől függetlenül nem sérül az egója, ha egy éles adásban lemossa a sminkjét, hogy megmutassa, milyen, és megmutassa, hogy ő hogy szokott sminkelni. Egyszerűen mindketten olyan nők, akik nemcsak magukkal vannak elfoglalva, hanem át is adnak valamit. Nem csupán tetszelegnek egy szerepben, hanem megpróbálnak segíteni is.
69. Briell14 (válaszként erre: 68. - Rochlitz Szilveszterné)
2014. ápr. 28. 18:23

Az biztos! :)

Nekem a kisugárzásról Liptai Claudia szokott beugrani. Nem tudom miért. Szerintem van benne valami...és ha azt nevezzük kisugárzásnak... :)

2014. ápr. 28. 17:34
Szerintem Soma is karizmatikus nő.
2014. ápr. 28. 13:59

Sztem nem ugyanaz, ugy ertem, kisugarzasa mindenkinek van, valamilyen. Mert mindenki valamilyen, es valakibol pont az o kisugarzasa kivalthat rokonszenvet vagy ellenszenvet.


Karizma alatt azt ertjuk, amikor fuggetlenul attol, hogy az az ember koherens-e azzal, amit hirdet, valahol meg tud gyozni errol sok embert, tomegeket. Vagyis nagyon sok emberbol egyontetuen rokonszenvet valt ki, es ok hajlandok kovetni. Karizmatikus volt Mahatma Gandhi, de Sztalin is. Mas az, hogy mindketten masra hasznaltak a karizmajukat:)


Ha nokrol beszelunk, akkor a legkarizmatikusabb nok altalaban pozitiv ertelemben azok, nincs "Sztalin" megfeleloje a noknek, mert eleve az a no, aki a tobbi no szemeben karizmatikus, az szolidalis is, es nem verseng, hanem osszetartasra buzdit. Mivel a nok nem szeretnek osszetartani, szerintem egy kesz csoda, ha leteznek olyan nok, akik tudnak annyira karizmatikusak lenni, hogy ezt veghez is vigyek. De leteznek, nem Terez anyakrol beszelek, hanem olyan nokrol, akik felre tudjak tenni a versengest, DE ha versenyeznenek, akkor sem maradnanak alul. Szoval szep, peldakep jellegu nok, viselkedesben es kulsoben is. Bocs, ha hosszu lett, de a karizma ez:)

66. Briell14 (válaszként erre: 65. - Rochlitz Szilveszterné)
2014. ápr. 27. 20:58
Igen. Meg azt is mondják, hogy jó megjelenésű. De miért? Mitől? :))))
2014. ápr. 27. 17:43

A kisugárzás az olyasmi, mint a karizma - nem?

Azt mondják pl. valakire, hogy karizmatikus egyéniség.

64. Briell14 (válaszként erre: 63. - 569a7df0cf)
2014. ápr. 26. 20:56
Igen. Így én is tudom, csak kíváncsi lettem volna, hogyan fogalmazod meg. :)
63. 569a7df0cf (válaszként erre: 56. - Briell14)
2014. ápr. 26. 18:32

Nem hiszem, hogy pontosan lehet deffinialni. Mint az idö fogalmat :D

Tudod, mikor radmosolyognak az emberek, utanadfordulnak meg a nok is, nemcsak a ferfiak ;)

62. Briell14 (válaszként erre: 58. - Rochlitz Szilveszterné)
2014. ápr. 26. 16:22
Előbb-utóbb "egymásra találtok". :)
2014. ápr. 26. 16:22
:DDD
2014. ápr. 26. 12:55

S, ha nem szeretünk, változtat a helyzeten ?


Egyszer voltam nő, egy amatőr szinjátszásban. Nagyon nem izletta feladat. A parókától viszketettafejem,. a tűsarkú cipőban alig tudtam menni.

2014. ápr. 26. 12:47
Karkötőt viszont láttam máshol (boltban), de nem vettem meg, mert van itthon karkötőm, de azt sem hordom, van parfümöm, de ritkán fújok belőle magamra, mert mindig sietek valahová. A gyöngy is szép, de nem megy mindenféle ruhához.
58. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 54. - Briell14)
2014. ápr. 26. 12:43

Voltam kinn ma a piacon, de hiába. Egyetlen gyűrűje sem volt,és május elsején sem lesz, mert Újszászra kiviszi, ott árulja majd. Nem értem, mit fog árulni, mert azt mondja hogy éjjel-nappal dolgozik, de nincs most gyűrűje otthon sem. Akkor menjek ki Újszászra busszal emiatt és vagy lesz neki vagy nem..

És hogy mikor van a nő a piacon, azt sem lehet tudni, mert egyszer kedden, máskor csütörtökön, máskor meg szombaton... egyébkét azt mondta, h. pár száz Ft-ba kerül.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook