Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kiránduljunk! fórum

Kiránduljunk! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kiránduljunk!

7. Sly7105 (válaszként erre: 6. - 27c72ee00a)
2014. ápr. 28. 09:39
Valóban ez van:)az utcán fellöknek az emberek, amikor meg kirándulunk és úgy találkozunk össze ismeretlenekkel, tök nyugodt, mosolygós mindenki. Valószínű mégis a természet jó hatása miatt !!!
6. 27c72ee00a (válaszként erre: 5. - Sly7105)
2014. ápr. 28. 09:29

Nagyon tetszett az írásodban az a rész (is), amikor arról írtál, hogy az erdőben, réteken, patakparton pont ugyan azok az emberek vannak, akik lelöknek a metrólépcsőről, elédfurakodnak a pénztárnál, stb.

A szabadban mégis valahgoy átlényegülnek, megnyílik a szívük, tudnak mosolyogni ... :)

Én is ezt tapasztalom túrázásaim során.


Lehet ingyen túrázni.

Jókedv, elhatározás, kényelmes cipő, esődzseki, pár szendvics, víz, BKV bérlet kell hozzá. :))


Esetleg be lehet fektetni 1000-1500 forintot túristatérképre, élvezet böngészgetni, de "csak úgy" is jó elindulni, a jelzéseket követve.


Nagyon kellemes túrázást!:)

5. Sly7105 (válaszként erre: 4. - 7e137d638c)
2014. ápr. 28. 08:44
Igen ez igaz, sok helyen nincs autó, és akkor máris nehezebb a kirándulás, ha a környéken nincs gyalog megközelíthető, kirándulásra érdemes hely. Manapság már kirándulni, gyalogolni, túrázni sem lehet ingyen :)
2014. ápr. 28. 08:14

Persze nagyon jó és egészséges dolog lenne a gyalogtúra. Gondoljunk bele, hogy nagyon sok embernél már az is teljesítmény lenne, ha hétvégén egyáltalán kimozdulna otthonról, a megszokottból. De:

- vagy lusta ehhez, azt pedig, hogy beültesse a családot a kocsiba és kimenjenek valahova piknikezni, ahhoz drága az üzemanyag,

- vagy kényszerből még hétvégén is dolgozik,

- vagy ha még kocsi sincs, és a környéken közel-távol semmi olyan célpont, stb. amiért valóban érdemes lenne elindulni

2014. ápr. 28. 06:13
Teljesen igazat adok ennél jobb kikapcsolódás nem igen van mi is minden vasárnap ki járunk sutogetni valami isteni dolog :)
2014. ápr. 23. 14:42
Úgy látom nem sokaknak hoztam meg a kedvét a kiránduláshoz :) :)
2014. ápr. 23. 09:08
Nem vagyok egy sportos, túrázó, mégis szeretnék kedvet csinálni sokaknak egy kis tavaszi erdőjáráshoz, családi kiránduláshoz, barátokkal, gyerekekkel, kutyával, kinek hogy tetszik. Én magam nagyon szeretem az erdőt, az erdei túrákat. Pár alkalommal voltam már valódi teljesítménytúrán is, de a leghosszabb táv, amit épségben kibírtam az „csak” 17 km. Ezért is mondom, hogy nem vagyok vérbeli túrázó, mert bizony ők ennél sokkal többet bírnak. De nem is ez a lényeg sokszor, hogy legyalogoljunk iszonyú kilométereket, hanem hogy a szabadban legyünk, együtt legyünk azokkal, akik kedvesek számunkra és közben részesei lehessünk a természetnek.

Ugrás a teljes írásra: Kiránduljunk!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook