Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tartós szempillafestés fórum

Tartós szempillafestés (beszélgetős fórum)


2014. dec. 22. 19:29

Én ma csináltattam először, 2000 ft-ba került és egy órámba. Nagyobb hatást vártam tőle, ill. hogy őszinte legyek spirállal ezerszer szebbre megtudom csinálni, mint ahogy most kinéz, semmi köze a kettőnek egymáshoz..:S


Sőt, ugye a végén nagyon nehéz volt kinyitni a szemeim, mert elég jól össze voltak ragadva, ill. csipte is, könnyeztem tehát még plussz fél órát ott kellett ülnöm, mire jobb lett a dolog, a két szélén összeragadt egyfolytában, folyamatosan szét kellett huzogatni.

Azóta itthon vagyok, és ugyanúgy két oldalt a szélén kellemetlen ill. ki van száradva az egész..Szerintem holnap letöröltetem az egészet, ha nem lesz jobb.

2014. ápr. 22. 18:34
Hát akkor inkább nem próbálom ki...amúgy is úgy tudok pánikolni ha valami belemegy a szemembe, szóval inkább hagyom :D
2014. ápr. 22. 18:03
Én 500 Ft-ért csináltam tavaly a kozmetikában.Vidéki város.Ugyanannyira káros mint a hajfesték, főleg a fekete.Van aki allergiás is rá, ezért kéne festés előtt bőrpróba, de kb senki nem csinálja.Ha belemegy a szemedbe, mert béna a kozmetikus vagy a vendég belepislog marhára tud csípni, de kimosható.Annak jó akinek alapból szőke, világos pillái vannak.3-4 hétig bírja, egyénfüggő ugyanúgy lenő mint a hajfesték.A szempillák végén lévő színtelen, világos részt is ugye befedi, így hosszabban tűnik a pilla, de tartást nem ad csak színt.
2014. ápr. 22. 17:56
1000-1500 Ft körül van...attól függ, hol csináltatod. Én személy szerint ki nem állhatom. Sok hűhó semmiért...Pár napig szép, de aztán lekopik, vagy legalább is én nem látok túl nagy különbséget a kiinduló állapot és a már pár napos festett állapot között, ezért nem is festetem. Ráadásul nagyon irritál, hogy fél óráig úgy kell ülnöm a kozmetikusnál, hogy be van csukva a szemem, és minden rezzenésemmel megkockáztatom, hogy belemegy a szemembe...
2014. ápr. 22. 17:44
Az első napokban látványosabb, aztán lassan lekopik, de nem megy tőle tönkre a szempillád :) nekem kb. 3 hétig szokott megmaradni.
2014. ápr. 22. 17:34
Esetleg tartós szempillagöndörítésről tudtok valami? A kettő együtt már hasonlít egy spirálozáshoz nem?
5. a0b9818b19 (válaszként erre: 4. - 45b4ec3330)
2014. ápr. 22. 17:19

Nekem az első héten látványos kb, utána nem. Persze ez attól függ, milyen színű amúgy a szempillád. Kicsit sem olyan a hatás, mint szempillaspirállal, mert nem ad neki tartást.

Egy próbát szerintem megér :)

2014. ápr. 22. 17:16

Én soha nem festem magam mert zavar, félek, hogy lefolyik stb. Viszont ettől nem fog megtörni vagy kihullani vagy akármi?

Olyan mintha szempillaspirált használnál vagy anyira nem látványos?

2014. ápr. 22. 17:15
En a tartos szempillakra eskuszom :)
2014. ápr. 22. 17:09
Nekem tegnap festették 800 Ft,kb egy hónapig látszik.
2014. ápr. 22. 17:08

Gondolkozom rajta, hogy befestetem, de nem tudom ez mennyire káros a szempilláimnak és a szememnek?

Mennyi ideig látszik? Kb. mennyibe kerül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook