Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a Lofty hibrid acél vázas kerékpárról? fórum

Mi a véleményetek a Lofty hibrid acél vázas kerékpárról? (tudásbázis kérdés)

2. Electric59 (válaszként erre: 1. - 1bambi)
2014. aug. 13. 23:35
Kedves 1bambi! A Lofty hibrid reklámok már nem aktuális hirdetések. Nekem még sikerült hozzájutnom egy ilyen segédmotorhoz. 350 W-os elektromotor, plusz 35 cm3-es robbanómotor hajtja akár együtt is. Tehát nem kerékpár. Ezért nem tudták a kereskedelmi forgalomba helyezését megvalósítani.Egy-két darabot valahogyan eladtak, ezekből a példányokból az egyik az enyém. Kerékpárként vettem, de a KRESZ szabályok miatt fizetem utána a segédmotor kötelező felelősségbiztosítást ,s bukósisakban közlekedem vele. Különleges jármű, én kedvelem. Négyütemű motorja akár 40 km/ó sebességgel is repíti. A városban akkumulátoros üzemben használom. Üdvözlettel, Electric59.
2014. ápr. 22. 12:45

Szép napot mindenkinek ! Ne haragudjatok,hogy zavarlak benneteket ! Szeretnék egy ilyen kerékpárt,de sehol nem találok infót róla !

Tudnátok nekem segíteni nagyon meg köszönném !

Érdekelne,milyen tartós,Hol lehet vásárolni,mert a netten csak apró oldalakon hirdetik, ami állítólag kamu oldal. Sajnos hajtási engedélyen, jogosítványom nincs, de a lábaim már nagyon fájnak, nehezen tekerem a kerékpárt !

Segítségeteket előre is nagyon köszönöm !

Tisztelettel Edina

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook