Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Asztrobemutatkozó fórum

Asztrobemutatkozó (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 22. 13:13
Nálam még a mérleg nagyon meghatározó és a vízöntő is, a halak napjegy mellett.
2014. ápr. 22. 12:32
nem bújom a horoszkópot, de régen sokat olvastam a témával kapcsolatban, van néhány könyvem. nyilas vagyok skorpió aszcendenssel, sok-sok egyéb skorpió behatással.
2014. ápr. 22. 12:21
ez egy érdekes téma, de nem hiszem, h lesz itt kedve valakinek kibontakozni.
2014. ápr. 22. 12:14
többnyire stimmelnek a jellemzések. :)
2014. ápr. 22. 11:26
Nekem halak a napjegyem, nagyon érzékeny vagyok, túlzottan is, de már kezdem kiaknázni a előnyeit is, már nemcsak sírdogálok miatta, mint kamasz koromban, hanem alapos elemzésre használom, megfejtve sok dolgot. A kosok általában lustának és passzívnak tartanak, pedig szó sincs erről, csak más motivál. Ha valaki bajban lenne, hajnali 2kor is oda mennék és segítenék neki.Parancsra sem csinálok semmit, de ha látom, hogy a másiknak nagy segítség amit teszek, kérés nélkül is megteszem bármikor. A pénz nem érdekel, csak annyira ,hogy az alapvető dolgaim meglegyenek, az anyagi gyarapodás nem motivál önmagában.
2014. ápr. 22. 11:19
Sokan olvasgatjuk az asztrológiai jellemzőinket, amiket írnak rólunk. Szeretném, ha leírnád a csillagjegyed, amennyire részletesen akarod (lehet csak napjegyet is, de pl. holdjegy, asc., stb..) és hogy te milyennek ismerted meg magad vagy a környezeted mit mond rólad, és hogy jellemez az asztrológia.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook