Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyomorfekély vagy reflux betegség okozhat étvágytalanságot és fogyást? fórum

Gyomorfekély vagy reflux betegség okozhat étvágytalanságot és fogyást? (tudásbázis kérdés)


6. gizus58 (válaszként erre: 2. - Ildikó29)
2014. ápr. 22. 19:24
Ha fekélye van, attól lehet étvágytalan, és fogyhat is!De egy fekély nagy fájdalommal jár, tudom magamról!Nekem már kivették a gyomrom 3/4-ét.Kérjen az ismerősöd gasztroenterológiára beutalót, és nézesse meg,ne hanyagolja el.Nem olyan borzasztó a tükrözés, mint ahogy néhányan leírják, ki lehet bírni!Mindenkinek más a fájdalom küszöbe, van aki a kis fájdalmat is nagynak éli meg, és van aki a nagyot is elviselhetőnek mondja. De így csak találgatni lehet, el kell menni az orvoshoz, sok más oka is lehet,meg kell nézetni!
2014. ápr. 22. 07:57
nem,annak/marmint a fogyasnak/mas oka van.
2014. ápr. 21. 21:40
Gondolom utána kérdezett vagy olvasott de ezer egy dologtól fájhatv az ember gyomra és 6 hónap alatt b 5 6 kg minusz nem 1 nonszensz állapot
2014. ápr. 21. 21:20
ha nem volt orvosnal, akkor honnan tudja, hogy reflux avagy fekely meg tukrozes?
2014. ápr. 21. 21:11

H valakinek gyomorfekélye van vagy reflux betegsége lehet e étvágytalan még egyik se diagnosztizált mert az ismerőst még nem küldte el az orvos gyomortükrözésre 5 hónap alat 6 kilóval lett kvesebb a gyomra fáj és be van parázva a gyomortükrözéstől Ű

Hála istennek nem volt benne részem de hallmásból tudom h kellemetlen.

2014. ápr. 21. 21:07
Gyomorfekély vagy reflux betegség oikozhat e étvágytalanságot és fogyást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook