Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Szedhetek revalidot (hajhullas ellen), szoptatas alatt?

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Egyéb babás témák

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

11. Kedveske2008-04-09 14:00
Én bivane-t szedtem szoptatás alatt. Olcsóbb mint a revalid és bevált.

10. hpkati2008-04-09 09:29
Szia!
Nekem egy gyógynövényekkel foglalkozó hölgy mondta, hogy kukoricacsíraolajjal masszírozzam be a fejbőrbe hajmosás után, majd alaposan öblítsem le. Nelem bevált! Nincs szaga. Bioboltban nagyon drága, de hipermarkettben jó minőségűt olcsón lehet venni!
(válasz Diana80 4. hozzászólására)

9. Mokka782008-04-08 20:38
A hormonok összevissza dolgoznak! Majd elmúlik a hajhullás! Bár állt. vashiánynak köszönhető a hajhullás, tehát vasat és vitamint .
De szerintem a természetes vitamin jobb :)

8. prk2008-04-08 19:04
Én szoptatás alatt 3 hónapja szedem a Revalidot,teljesen megszüntette a hajhullást,szerintem próbáld ki,baj nem lehet.

7. villers2008-04-04 18:15
Nekem nem segített semmi,a Revalid sem. Sokáig hullot, és mindenki mondta, hogy majd elmúlik, ha nem szoptatok. Egyébként előbb elmúl, mint hogy abbahagytam a szoptatást. Mondjuk nekem rengeteg hajam van, ezért látszatra nem látta senki, csak én, amikor fésültem, meg mostam.
(válasz Diana80 6. hozzászólására)

6. Diana802008-04-04 12:23
Mennyi ideig hullott neked? Csak a szoptatas abbahagyasaval mult el? Es mennyi ido alatt nott vissza? Bocs a sok kerdesert:)Azert megprobalom a revalidot ha artani nem art. Ha nem is mulasztja el teljesen, csak egy kicsit segit, mar az is haladas!
(válasz villers 5. hozzászólására)

5. villers2008-04-04 12:06
Szoptatás alatt ez normális. Nem akarlak elkeseríteni,de nekem is nagyon hullot, és semmi nem használt ellene. Egyébként el fog múlni magától.
(válasz Diana80 4. hozzászólására)

4. Diana802008-04-04 11:42
Koszonom az eddigi valaszokat. Megneztem mar az interneten, ott is azt olvastam hogy lehet. Delutan megyek a gyogyszertarba megkerdezni, megvenni. Sajnos mar november ota hullik a hajam, azt hittem majd elmulik, de ez mar sok:((

3. villers2008-04-04 11:35
Nyugodtan, semmi olyan nincs benne, amiért ne tehetnéd.

2. kis@kata2008-04-04 11:23
kérdezd meg a gyógyszerészt,vagy a védőnőt!

1. Diana802008-04-04 11:16
Szedhetek revalidot (hajhullas ellen), szoptatas alatt?