Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » T25...aki végigcsinálta milyen eredményeket ért el? fórum

T25...aki végigcsinálta milyen eredményeket ért el? (beszélgetős fórum)


129. vacsa (válaszként erre: 126. - Szeklice17)
2014. júl. 22. 18:16

Nagyon ügyes vagy :))


Nekem sajnos nem megy. Egyszerűen nem fér bele munka mellé. Jövő héten jön a nyári szabim 2. hete, úgyhogy arra a hétre visszatérek. Viszont már megvan a jövő havi beosztásom, hát nem sok jóval kecsegtet... Alig lesz pihenőm :(


De neked hajrá továbbra is, itt vagyok, figyelek, úgyhogy gyere beszámolni :)


Nemsokára jövök én is, ha csak egy hétre is...

128. szeklice17 (válaszként erre: 127. - Bibity)
2014. júl. 22. 15:49
Köszi, hát Te sem vagy semmi. Fura, hogy rá lehet szokni és mennyire doppingol. :)
127. bibity (válaszként erre: 126. - Szeklice17)
2014. júl. 22. 14:59
Ügyes vagy! Én is mániás lettem! Sokkal jobban is alszom, amikor edzés nap van:) én tegnap kezdtem a bétát:)
2014. júl. 22. 11:50

El sem hiszem, hogy már a 4. hetet csinálom. A tegnapi cardio mennyei volt, nem gondoltam volna, hogy megszeretem, jól ment és élveztem. Vissza gondolva, mikor először csináltam 3 perc után nem kaptam levegőt és alig bírtam másnap lábra állni. Elképesztő, hogy a légzésem mennyit javult. Őszintén nem gondoltam volna, hogy kitartok eddig és főleg azt nem, hogy megszeretem. :)

Örülök, hogy belevágtam.

2014. júl. 16. 09:01

Szia!

Akkor húzós heted van. :/

Jaja, nekem megvolt a tegnapi adag (speed), jól ment, ma meg lower focus lesz, azt is szeretem. A holnapra meg igyekszem nem gondolni, fullasztós cardio... :/

Kitartást Neked a hétre!

124. vacsa
2014. júl. 16. 06:21

Szia! Úgy néz ki a péntek lesz az egyetlen szabadnapom keddig, úgyhogy akkor tornázok legközelebb:( Munka mellé nem fér bele...


Remélem te ügyesen haladsz :)

123. szeklice17 (válaszként erre: 121. - Vacsa)
2014. júl. 14. 20:50

Húúú, hát nem irigyellek, keményen hangzik nagyon. :/

Elhiszem, hogy semmi erőd nem marad tornázni.

122. vacsa
2014. júl. 14. 20:43
Nem ezt a jelet akartam küldeni... Nem tudom hogy sikerült... Hülye tablet...
121. vacsa (válaszként erre: 120. - Szeklice17)
2014. júl. 14. 20:40

Ügyes:-) :-) :-)

Én meg nem:(

Ráadásul holnap reggel fél 7-kor elmegyek dolgozni és este 9 körül érek haza... Vagy később.

Torna? Kizárt :(

2014. júl. 14. 20:29
Harmadik hét első napja -total body c. - letudva. ...ééés jöhet a jól megérdemelt tisztulás és szieszta. Kéne valami jó film estére. :)
119. vacsa (válaszként erre: 118. - Szeklice17)
2014. júl. 12. 21:22

Igen :-)

Éés igen:-)


Így is kevés a mozgás...

118. szeklice17 (válaszként erre: 117. - Vacsa)
2014. júl. 12. 21:09

Igen? letoltál egy cardiot? :)

én tényleg pihi-napot tartottam ma,csak sétálgattunk,bevásároltunk,csellengtünk, ennyiben ki is fulladt a mai mozgásom.

Sikerült a gardrób rendezés?

117. vacsa
2014. júl. 12. 19:25

Azért a cardio megvolt :)

Csak hogy szokjam ;)

116. vacsa (válaszként erre: 115. - Szeklice17)
2014. júl. 11. 21:14

Nekem is lecsúszott két szelet fsonka.

Imádom. Évek óta eszem és sosem unom meg:-)


Holnapra a gardrób átrendezését tervezem. Aktív pihenés lesz ;)

115. szeklice17 (válaszként erre: 114. - Vacsa)
2014. júl. 11. 21:07

Jah, lazulás. Épp a vacsin töröm a fejem, szerintem pirítok a zabkorpás kenyeremből,van még schwarzwald sonkám,meg kerítek valami zöldséget mellé. Talán még egy tejeskávét is megérdemlek.

Akkor jó pihit nekünk mára és holnap egész napra. :)

114. vacsa
2014. júl. 11. 20:51

Szia! Én is nemrég végeztem:-) Lezuhiztam, most meg túrót eszek paradicsommal.

Én is lower focust csináltam.

Jöhet a pihenés :-) :-)


Ma is jók voltunk. Tapsvihar :-)

113. szeklice17 (válaszként erre: 112. - Vacsa)
2014. júl. 11. 20:08

Én most végeztem a maival. lower focust csináltam. :)

Te melyiket választottad a kettő mai közül?

Takarítós, tevékenykedős napom volt nekem is, még fánkot is sütöttem Szivem Csücskének, na nem az olajos fajtát, hanem sütőben, teljes kiőrlésű tönkölybúzalisztből, most kísérletezem az arányokat.

Most pedig jöhet a megérdemelt csutakolás a fürdőben. :D

112. vacsa
2014. júl. 11. 19:51
Most fejeztem be a befőzést. Tornázni kellene...
111. vacsa (válaszként erre: 110. - Szeklice17)
2014. júl. 11. 10:05

Ó, nem izgatom magam :) Évek óta nem ettünk rántott húst, most csináltunk. Ilyenkor nekem felugrik a mérleg egy fél kilót simán. De egy-két nap alatt helyreáll :)


A bármitehetek napi menüd nekem is nagyon bejön, elhiszem hogy alig várod :))

110. szeklice17 (válaszként erre: 109. - Vacsa)
2014. júl. 10. 21:10
Persze, néha belefér, szerintem ne bánkódj miatta. Úgyis az a lényeg, hogy tudatosan kajálsz és odafigyelsz a többi napon. Már alig várom,hogy elérjem az első "bármitehetek" napot, rántott camembert lesz a jutalmam áfonyalekvárral és mellé HB.
109. vacsa (válaszként erre: 108. - Szeklice17)
2014. júl. 10. 20:41

Ügyi vagy:-)


Na, ma pocsék volt a kajálásom, de szabin vagyunk, egy ilyen nap belefér. Holnap már jó kislány leszek;)

108. szeklice17 (válaszként erre: 107. - Vacsa)
2014. júl. 10. 20:24

Na túl vagyok én is a main, komolyan mondom jól ment,mármint magamhoz képest és most először élveztem a cardiot.

én úgy tervezem, hogy ha végzek az alfával, akkor vagy még egyszer megcsinálom, vagy felváltva a bétával. Attól függ,hogy utolsó hétre mennyire leszek fejlett. mert most még van gond a tempóval is és a gyakorlatok tökéletességével is. Úgy soha nem fog menni ,mint nekik a vidiben, de van hova fejlődnöm. Szeptemberben hivatalos vagyok egy esküvőre, addigra mindenképp szeretnék csinosabban festeni.

107. vacsa (válaszként erre: 106. - Szeklice17)
2014. júl. 10. 19:00

Hú, annyira nem szaladok előre:-) Minden nap új kihívás, megcsinálni, továbblépni...

Jövőre 40 éves leszek, szeretnék topformát a szülinapomra:-)

Neked van valami magad szabta határidőd?

2014. júl. 10. 17:42

:D én is így próbálok hozzáállni a total body-hoz és a cardiohoz,hozzátartozik és muszáj,ha eredményt akarok.

Nagyon szép alakod van, gyűjtök bátorságot és szombaton csinálok én is képeket, igazad van, jó lesz összehasonlítani és látni az eredményt, lesz ami doppingoljon tovább. :)


4 hónap alatt szabadultam meg 26 kilótól, aztán elbíztam magam és csipegettem a tiltott dolgokból, értek kisebb -nagyobb traumák így 1 év alatt visszahíztam 10 kilót.

Február végén álltam neki újra a diétának, mert dühített, hogy egy működő dolgot hagytam abba. Csak most kevesebb a kitartásom , nem mennek olyan fürgén a kilók, mert hozzászokott a szervezetem. Nameg nehezebben állok ellen 1-2 kajának ennyi idő után.De ha meglesz a célsúlyom, akkor lazulnak a szabályok, igaz utána sem fogok már eszetlenül mindent magamba tömni. :)


Alfa után megcsinálod a bétát és a gammát is?

105. vacsa (válaszként erre: 103. - Szeklice17)
2014. júl. 10. 16:38

A heti mérlegeléssel az volna a baj nálam, hogy addig zabálnék és előtte egy napig koplalnék hogy átverjem a mérleget, meg magamat... :((


Mennyi idő alatt fogytál le?

104. vacsa (válaszként erre: 103. - Szeklice17)
2014. júl. 10. 16:37

Utáltam :(

De sebaj:) Majd megszokom :)


Tettem fel egy képet, ilyen vagyok most.

Bugyis-melltartóst is csináltam nemrég, úgyhogy két-három hónap múlva - ha kibírom addig - akkor lesz mivel összehasonlítani az eredményt.

Az elejéről nekem sincs fotóm, csak egy-két elkapott bénaság, de én a helyedben legalább most fotóznék, a torna eredményét láthatod majd ;)

103. szeklice17 (válaszként erre: 102. - Vacsa)
2014. júl. 10. 15:28

Ügyes vagy, irigyellek, hogy letudtad, a "nemszeretemnek" nehezen állok neki.

Ne is mond a hajmosást, amúgy is valami baja van a hajamnak kb. 2 hónapja, kísérletezek már mindenfélével, meg jah, most még rájön a sűrű hajmosás is, igyekszem azért kitolni 2 napig.

Próbálkoztam én is magamtól, de beleuntam, meg nem volt eredménye gyorsan, így mindig feladtam.Ezzel meg viszonylag gyorsan mennek a kilók, ha betartjuk a szabályokat, így van motiváció.:)

Azért csúsztam meg , mert már engem sem érdekelt,hogy stagnálni fogok, nem akartam lemondani az eperről. Most meg itt vannak a barack-félék. :)

Én csak heti egyszer mázsálok,totál stresszelne a napi dolog, főleg ha nincs eredmény.


Amúgy hogy tetszett a mai? Nem annyira kemény ,mint a total body, nem?

102. vacsa (válaszként erre: 101. - Szeklice17)
2014. júl. 10. 14:51

Torna letudva. Durva hogy minden nap hajat kell mosnom miatta :((


Semmilyen megvonásos diétát nem követtem, annyi volt hogy figyeltem a kalóriabevitelre. Semmi sem tiltólistás, de természetesen kerülök ezt-azt. Adott helyzetben eldöntöm megéri-e megenni:-)

De pl. nem érdekel a gyümölcsök szénhidráttartalma, eszem ha hozzájutok, mert imádom a gyümiket:-)

Minden nap mérlegre állok, kell a kontroll, a visszajelzés.

101. szeklice17 (válaszként erre: 100. - Vacsa)
2014. júl. 10. 14:26

:) Jó az ab intervals, nekem tetszett.

én majd este ugrálok, szokás szerint.

Nincs képem, legalábbis feltöltve, néha bánom, hogy nem csináltam a diéta kezdetén fotót.


Te tartasz valamilyen étrendet a torna mellett, hogy ennyi ideje sikerül tartani a súlyodat?

én meg vagyok elégedve dukannal, de néha már nagyon hiányoznak a gyümölcsök és főleg az olajos magvak. Úgy számolom, hogy még kb 3 hét -ha ügyes vagyok és kajálok mellé- és akkor már gyümölcsözhetek is.

100. vacsa (válaszként erre: 99. - Szeklice17)
2014. júl. 10. 13:26

Szia! Nekem intervall lesz, de most sem lestem bele:-)

Ma már megvolt az egy órás erdei séta a kutyákkal, most végeztem 10 kiló meggy kimagozásával. Neki kellene állni a tornának, csak a férjem lefoglalja az asztali gépet...

Tableten semmit sem látok:-)


Kép nincs rólad valahol? Kíváncsi vagyok:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook