Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » T25...aki végigcsinálta milyen eredményeket ért el? fórum

T25...aki végigcsinálta milyen eredményeket ért el? (beszélgetős fórum)


2015. jan. 5. 21:51
ui: csinalj kepeket, mert megdobbento valtozast lehet elerni :)
2015. jan. 5. 21:51

Kitartast!

En folyamatosan csinalom ,de a beta ne mjott be, alphazom helyette. Izomerositonek meg kondizni jarok, tavasztol meg street workoutra.


Keveset eszek, nem is mondom, mert falra masznal tole :) De en kb ugyanazt eszem ,csak joooooval kevesebbet. Es mukodik :)

157. Spiky03
2015. jan. 5. 21:33

Én ma kezdtem az Alphat.

Nagyon durva. Amikor végeztem vele, alig tudtam járni, úgy éreztem a combom. :)


Ti mit esztek az edzés mellett?

Én szeretnék leadni 10 kilót minimum. Most szereztem be a Gammát is, így azt is végig nyomom a Béta után, ha élek még addig. :D


Kitartást mindenkinek!

2015. jan. 3. 12:15
feltoltottem kepeket az adatlapomra a "valtozasomrol"
2014. nov. 29. 10:14
kalozkikoto
154. ariel1 (válaszként erre: 152. - Fb1896c22a)
2014. nov. 26. 11:57
privin át tudnád küldeni a linkjét? a focus T 25-nek hogy honnan tudom letölteni?
2014. nov. 20. 10:47

ui: nagyon durvan megy le az uszogumi :D

Csak kicsit figyelni kell a kajara es dobbenetes a valtozas 1 honap alatt!

2014. nov. 20. 10:44

Amikor letoltod a cuccot, akkor van egy mappa a videokhoz, es van egy konyvtar, amiben pdf ek vannak a heti tervvel.

MEgnyitod az alphat, es csinalod 5 hetig.

Ha ugy erzed, hogy fasza gyerek vagy es johet a kovetkezo, akkor mehet a beta. MEgnyitod a beta tervet es aszerint folytatod. Aztan ha az is, akkor mehet a gamma.

Insanityt nem ismerem, de ez pofon egyszeru, es pont olyan hatekony.

En az 5. heten vagyok, jovo heten kezdem a betat.

2014. nov. 18. 14:43
Sziasztok! Valaki leírná röviden hogy van ez a béta alfa dolog, vagy mi alapján kell, ehhez is van naptárszerű, mint az insanityhez?
2014. nov. 12. 17:24

Shilkor vagyok

4. hete csinálom és tényleg elképesztő a változás.

Általános iskola óta sportolok, de a legjobb változást eddig ezzel értem el.

Nem könnyű, de mindent megér. És olcsó, 25 perc naponta a testünknek nem sok idő, gyorsan elmegy.

Kockák a hasamon kijöttek, az arcomon is látszik a fogyás.

Csak jót tudok róla mondani!

2014. okt. 21. 16:55

Sziasztok!

Eloszor is fiu vagyok.

Mult heten hallottam eloszor T25 rol, megtetszett, es tegnap kezdtem Alpha-val.

Mondjuk egesz eletemben sportoltam, de mostanaban a kor es a munka miatt kicsit lazitottam. Aprilis ota street workoutozom es futok heti minimum 2 alkalommal.

Viszont az uszogumi nem akart eltunni. Igy keresgettem valami izzasztobbat.

Ma lemerem az adataim, es rendszeresen fogom is irni. Kivancsi vagyok a valtoazasra.

Meg talan kepet is keszitek.

Amit eddig lattam(vegigtekertem parvideot) az tetszik, egyetlen gyakorlat volt, ami kicsit toltelek szagu volt, hogy ne unatkozzon az ember. Mondjuk olyan 200 ora anyagbol az nem sok.

Ugyhogy Szamomra hasznosnak tunik.

25 perc gyorsan elmegy, foleg, hogy folyamatosan ki van irva, hogy mennyi van vissza.

Ha az elso Alpha hetem jol megy, akkor kovetkezo heten lepek is tovabb, mert allokepessegem meg van hozza. A tegnapi cardio alapjan mindenkepp.

2014. okt. 1. 16:55
Engem is érdekelne hol tudom letölteni.
2014. okt. 1. 16:17

Van még közületek, aki csinálja? Eredmények?


Segítene valaki, hogy honnan és hogyan tudom letölteni? Köszönöm előre is...

2014. aug. 21. 13:44

Sziasztok

jelenleg itthon és hétfőtől akarok belekezdeni a Bétába. Kiváncsi vagyok,de megcsinálom. :)

145. frusi90
2014. aug. 19. 01:19

Sziasztok!


Én nem a program szerint csinálom, hanem váltogatom a videókat, így nem unalmas. Jelenleg a gammát csinálom, nekem az a kedvencem. Nagyon jó. Ez a második hét, emeltem a kézi súlyzókat egyről kétkilósra. Szeretnék izmosodni, formálódni. :)

Azt szeretem ebben a T25-ben, hogy nagyon megizzaszt! Imádom :)

2014. aug. 10. 00:31

Sziasztok,bocs az elmúlt héten minden őszejőt,de megcsináltam az alfát.

Jelenleg nyaralok,majd 20.án jövök

143. szeklice17 (válaszként erre: 139. - Bibity)
2014. aug. 9. 09:56

Na akkor nem vagyok egyedül. :D Te is nagyon ügyes vagy, elképesztő, hogy plusz edzéseket is beiktatsz, nekem ennyi akaraterőm még nincs, egyelőre a pénteki duplát is szimplázom. Nem sokon múlt, hogy a tegnapit én is elhalasszam, annyira előjött a derékfájásom, de kibírtam. Remélem ez a 2 nap elég lesz, hogy kicsit javuljon.

Kitartást!

142. szeklice17 (válaszként erre: 141. - 49247d048a)
2014. aug. 9. 09:49

Szia!

Igen, le lehet tölteni az "órarendet" és a videókat is.

2014. aug. 9. 09:31
Sziasztok. Nincs időm végig olvasni a hozzászólásokat, ezért elnézést ha már leírtátok.Ezt az edzéstervet le lehet tlteni? Vagy mi alapján csináljátok?
140. bibity (válaszként erre: 136. - 1bb2e952a6)
2014. aug. 9. 08:59
Szia! Üdv neked is! Szépen fogytál, le a kalappal! Hogy állsz az edzéssel, alfa, vagy már béta:)?
139. bibity (válaszként erre: 138. - Szeklice17)
2014. aug. 9. 08:55

Szia! Vagyok én is:) Ügyes vagy, hajrá! Szerintem lassan beérsz, mert én gyerekek meg megfázások miatt néha kihagyok napokat, de csinálom, ki van nyomtatva az órarend, azon pipálom.

Én is nagyon szeretem a bétát, 2 napja végeztem a 2. hetével, és mondhatom, nagyon vártam a pihenőnapokat! Igaz, hét közepén még hősködtem, lábsúlyt vettem többször fel, meg plusz edzést (RR) is beiktattam mellé, de durván le is szívta az aksimat:) :) ma kéne kezdenem a harmadik hetet!

2014. aug. 8. 19:57

Helló Lányok!

Vagytok még? Most végeztem az 5. vidivel, vagyis az első béta hét kipipálva. Szerdán este nagyon elememben voltam, de akkor még nem akartam elkiabálni: nagyon tetszik, sőt, azt kell mondjam jobban szeretem, mint az alfát. remélem ilyen szoros marad a viszonyunk a következő 4 hétben is. :)

Jó formálódást Mindenkinek! :))

137. szeklice17 (válaszként erre: 136. - 1bb2e952a6)
2014. aug. 1. 23:02

:) A speedet én is szerettem.

Azt én is észre vettem magamon, hogy a heti első nehezebben megy.Pedig mindig várom, de nekiállni is nyögve-nyelősebb, meg le is fáradok hamarabb, annak ellenére, hogy az állóképességem sokat fejlődött az elmúlt 5 hétben.

Én balga voltam, mert bár a súlyomat én is írom, de centiket csak 2 hete mértem először.

136. 1bb2e952a6 (válaszként erre: 135. - Szeklice17)
2014. aug. 1. 22:39

Szia :)


hát most a 4. hét közepén tartok,jövö hétvégén végzzek. A speedet nagyotón birom,csak utolso hétre nincs :(

Ja de utálom rész nincs,bár a heti első edzések mindig nehezebben mennek. Amugy 95 kgrol indultam most meg 88 vagyok. Rendszeresen vezetek naplot is. Igy jo látni mennyit haladtam.

135. szeklice17 (válaszként erre: 133. - Bibity)
2014. aug. 1. 20:30

Szia!

Végeztem az alfával. Hihetetlen. Mennyei érzés. :)

Holnap pihi nap, vasárnap nyújtás és hétfőn már béta. Ma töltöttem le, bele-belepörgettem, izzadni fogok rendesen, de remélem bírom majd.

Te súlyzót vagy gumikötelet használsz? és ha súlyzót akkor hány kilósakat?


Üdv köztünk Brigi! Dejó, hogy te is itt vagy!

Hogy megy az alfa? Sportoltál előtte is valamit? Van "kedvenc" - és "deutálom" vidid?

2014. aug. 1. 10:47

Sziasztok,


mint kezdő írok ide,nemtudom vagytok e még,de én is belekezdtem már az alfa 4. hetébe. :)

133. bibity (válaszként erre: 132. - Szeklice17)
2014. júl. 28. 19:30
Szia! Dejó, akkor nem vagyok egyedül! Én is nagyon rákaptam:) Nekem most éppen comb-has a problémám, de főleg has. Majd néha jelentkezzünk be, ki hogy halad:)
132. szeklice17 (válaszként erre: 131. - Bibity)
2014. júl. 27. 22:33

Helló! :)

én tolom rendületlenül, holnap kezdem az alfa utolsó hetét,elég fura érzés, soha nem voltam még ilyen kitartó. :) és nekem most pénteken volt az első, hogy megcsináltam a duplát.

Azt nem bánom, ha lesz több has a bétában, bár nálam az igazán nagy probléma comb-popsi tájékon van. oda hízok először és onnan megy le legnehezebben és persze utoljára... De még kitartok, végigcsinálom.

131. bibity
2014. júl. 27. 17:55

Sziasztok! Egy kis bezsámoló: Végeztem a béta első hetével, tényleg intenzívebb, mint az alfa. Megint kell néznem Tania-t, aki a könnyített verziót csinálja! Ma jött sorra a dupla nap, mert pénteken nem tudtam tornázni, és a végére megint megvolt a kipirosodott fej effektus, ami az alfa második felében már nem volt jellemző nálam:) Kifáradtam rendesen... Remélem, meglesz az eredménye, mert lenne még sok formálódni valóm. Itt már van elég sok felső test edzés, és több has is, remélem, nem hiába... A csak kardiós napokon szerintem még azért hozzá fogok venni vagy comb-popsi, vagy has-kar edzéseket (Péntek enikő, vagy RR), mert úgy érzem, nekem kell picit több erősítés. De összességében eddig tetszik a béta rész.


Csinája még valaki? Szeklice? Írjatok majd:)

130. szeklice17 (válaszként erre: 129. - Vacsa)
2014. júl. 22. 20:10

:) Köszi, igyekszem, most végeztem épp a maival, total body volt, és valahogy ma nem ment úgy,pedig nagyon lelkes voltam a tegnapi szuper cardio után.


Húú, sajnálom, hogy ilyen zsufi van nálad, de elhiszem, hogy semmi erődnem marad már "fittizni" meló után.


Oksi, ha van eredmény akkor beszámolok én is mindenképp.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook