Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » T25...aki végigcsinálta milyen eredményeket ért el? fórum

T25...aki végigcsinálta milyen eredményeket ért el? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2016. jan. 18. 12:45
Sziasztok! A párom szeretne belefogni. Esetleg tudna valaki segíteni privátban, hogy hol, vagy honnan, hát tudjátok... ;)
308. pnegab (válaszként erre: 307. - Anita2382)
2016. jan. 16. 19:30
Valóban nem könnyű! :-) Viszont hatásos és tényleg jól erősít! Most járok a 3.hét végén! :-)
2016. jan. 7. 14:58
Nem tűnik gyengének az alpha megint, :) hiszen először nem tudtam mindent rendesen végig csinálni, ezért gondolom, hogy újra végig viszem az öt hetet és csak utána a bétát! Első hét negyedik napja jön! :)
306. pnegab
2016. jan. 6. 22:34
Második hét 3. napnál tartok! :)
305. pnegab
2016. jan. 4. 23:02
Haho!!! nincs itt senki??? :-)
304. pnegab (válaszként erre: 303. - Anita2382)
2016. jan. 2. 17:02
Sok sikert! :) Nem lesz vajon gyenge még 1x az alfa? Én csak azért kezdtem el újra, mert tavaly tavasszal csináltam. Most jó lenne a gammáig vinni. :)
2016. jan. 1. 23:48
Sziasztok! Én végig csináltam az alfát, jövő héten újra kezdem, úgy gondolom még kemény lenne a beta!
302. pnegab
2016. jan. 1. 21:58
Most csinálja valaki? Ma volt az alfa 5. napom!
2015. aug. 20. 23:46
Sziasztok! En vegigcsinaltam a T-25 Alfa-beta-gammat...igaz akkor nem volt felesleg rajtam,de izmos,es tonusos lettem! De azt elmondhatom,hogy hiaba barmilyen mozgas,ha a kajalasra nem figyelunk..most van 5 kilo amit le szeretnek adni,ugyhogy a betaval kezdem :)
300. dorci11
2015. aug. 10. 12:47
Hú köszi a kimerítő választ...van még mit tanulnom. A könyvet megnézem. Fehérje porokat nézegettem, van választék bőven. B.t. nitro pure w. szerinted milyen, ismered? Te milyet vettél? Nem szeretném, ha ihatatlan lenne. Most egyébként edzés után csokis Ultra L. szoktam inni, ez kielégíti az édesség utáni vágyamat is.
2015. aug. 10. 10:50

Nekem változó az edzés ideje. Volt, hogy reggel hatkor éhgyomorra nyomtam egy kardiót, de volt, hogy este fél 10-kor kezdtem bele, mert így alakul. Sokáig olyan 5-fél 6 körül edzettem, mostanában szeretem reggel lenyomni ébredés után egy órával. De sajnos programfüggő is.

A panelra nem tudok jó megoldást mondani, nincs tapasztalatom benne. Esetleg egy gumiszőnyeget érdemes lenne beszerezni, hátha elnyeli valamennyire a zajokat. Itthon én egy 0,5*0,5 csúszásmentes szőnyegen szoktam ugrálni. Halkabb, és érzem, hogy a térdem is jobban örül neki.

Igen, fehérjét kb. 3 héttől iszom, azóta egyre mélyebbre ásom magam a témában. Mellé még omega 3-at, illetve az Eurovit Multilongját szedem épp, valamint edzés előtt egy fél-1 órával L-karnitin tablettát.

Egyébként a fehérjétől ne félj, jót tesz, de érdemes megnézni, hogy milyet választasz.

Én egyébként a kalóriabázison szoktam követni az étkezéseimet is, főként a ch-fehérje-zsír arány tartása miatt. Az is lehet egy nagy segítség, ha látod magad előtt, hogy mi az, ami rossz, mi az, ami nem. Fehérjéből érdemes 2g/testsúlykilogramm(tskg)-al számolni, szénhidrátból pedig kezdetben 2g/tskg, majd folyamatosan csökkentve, ha megáll a fogyás.

A magas fehrjebevitel az izmok megóvásához kell, mert a szervezet számára gyorsabb és egyszerűbb, ha az izmot bontja, aminek fenntartása lényegesen több, mint a zsíré, melynek elenyésző a kalóriaigénye.

Szálkásításnál ezért csinálják egyébként a grammra kiszámolt csirke-rizs kombót, mert azzal egyszerűen lehet számolni. Én tudom magamról, hogy nem bírnám tartani, így beviszem másból, ami lassú felszívódású és figyelek a mennyiségére. Most a kuszkuszra vagyok rákattanva. A mai reggelim pl. 30 gramm kuszkusz volt tejjel felfőzve és csokis fehérje porral. Isteni volt, mintha csak tejbegrízt kanalaznék.

Összességében ennyi. Ha van egy kis időd, érdemes letölteni A Sárga Kapszula című kis könyvet. Az egyfajta gyorstalpaló a témában, és segít, hogy jobban átlásd.

298. dorci11
2015. aug. 10. 09:39

Dupla edzés: sajnos hajlamos vagyok arra, hogy siettessem a változást....

Adri te iszol esetleg fehérje turmixot, vagy szedsz mellé vitamint?

297. dorci11
2015. aug. 10. 09:37

Én csinálom....csak azt nem tudom mi lesz szeptembertől???

3 gyerkőc van: 2 oviba jár, a nagyfiam meg kezdi a sulit, én meg munkát keresek és remélem szeptembertől lesz is. Szóval nem tudom mikor tudom majd beiktatni a napi edzést, pedig nem sok 25 perc (jó mondjuk rákészülés+zuhannyal együtt 40 perc). Gondolkoztam a reggelen, de szerintem az alattam lakó nem örülne, ha 6-kor ugrálgatnék...,de az este 21:00-nek sem...

Ti mikor csináljátok?

2015. aug. 10. 07:32

Kis pozitívum, hogy ma reggel hosszú idő óta újra 56,6-ot a mérleg. Ti hogy álltok csajok? Van még aki T25-zik?

Dorci11: Én azt javaslom, hogy csak a pénteki duplákat csináld továbbra is. Volt egy hét,amikor a több jobb elvén én is minden nap kettőt csináltam,de nem volt jó gondolat. A túledzettség jeleit mutattam, illetve rendkívül fáradt es nyomott is voltam.

295. Adrienn_20 (válaszként erre: 294. - Dorci11)
2015. aug. 8. 13:18
Én átmentem úgy,ahogy a naptár írta, pedig nem tudtam 100 százalékosan megcsinálni. (Most sem, pedig már csak 3 hét van a 10-ből...) Sajnos nekem egyenlőre nem olyan látványos a fogyásom. A hasam, és a törzsem a kritikus, aminél mostanra már egyre kevésbé látom a változást. Szálkásodik a vádlim,lefogyott szépen az arcom,a mellkasom is sokat változott, csak azok a területek nem, amiket igazán szeretnék. Mondjuk annak örülök,hogy azért 8 cm lement a köldökömnél (szerintem több is, de csak az alfa közepétől mérem), viszont még ugyan ennyi kellene minimum a lapos hashoz. Pláne,hogy tudom milyen alakom volt előtte. Néha elkeyeredek,hogy sosem lesz meg a kitűzött súly. 53 lenne a cél, de jelenleg 57-en állok.. ( Igaz,piros napok vannak,majd utána meglátjuk,remélem csak sok vizet tart vissza most a szervezetem, vagy nem.) Kitartás nektek lányok. Ha más nem,az állóképességünket viszont remekül fejlesztjük.
294. dorci11
2015. aug. 6. 12:36
Még azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek érdemes átmenni bétára akkor is, ha az alphat nem tudom végig csinálni? Vagy gyűrjem az alphat addig míg meg nem tudom csinálni teljes intenzitással, megállás nélkül és csak akkor váltani?
293. dorci11
2015. aug. 6. 12:00

Én is csinálom még a t25-öt, bár most 2 hetet kihagytam nyaralás, családlátogatás miatt, de tegnap újra nekiálltam.

tegnap: cardi+ab volt a menü, ma speed+p.e. kar-comb. Arra gondoltam ezen a héten minden nap megcsinálom vagy a cardiot vagy a speedet és ha van időm még mellé valami, a jövőhéttől pedig újra követem az eredeti edzéstervet.

Eredmény: párom-anyukám-anyósom is azt mondta kisebb lett a fenekem, formálódtam. Hip-hip hurrá!!!!

2015. aug. 3. 07:32
Rendben megnézem. Akkor neked azért picit könnyebb, hogy a ch-val nem tudsz annyira megszaladni. :)
291. Icepink
2015. aug. 2. 20:24

A naplómban találsz egy-két dolgot, meg paramétereket is. Olvass bele ha gondolod.

Paleózom, szóval nem hiszem hogy mérvadó lenne egy napi étkezésem :) Nekem mindig azzal van a bajom hogy túl kevés ch-t eszek, ez sem jó. Nekem erre kell jobban odafigyelnem de rajta vagyok az ügyön.

290. Adrienn_20 (válaszként erre: 289. - Icepink)
2015. aug. 2. 17:36

Nem semmi vagy, gratulálok!

A T25-öt te egyébként milyen eredményekkel zártad?

Én mostanság eléggé stagnálok ezen az 56 és 57 kg közötti értéken. Holnaptól próbálok jobban figyelni a tápanyageloszlásra, hogy meglegyen a fehérje, ch-ból pedig ne menjen annyi. Esetleg egy napi étrendedet letudnád írni légyszi, meg az adataidat, hogy tudjak viszonyítani?

Illetve a másik kérdés, szerinted jó gondolat, ha beiktatok heti 2-3 súlyzós edzést?

289. Icepink (válaszként erre: 288. - Adrienn_20)
2015. júl. 31. 09:06
A max30-at csináltam a T25 után és úgy érzem jó döntés volt. Sokkal keményebb program mint a T25. Az insanity delux meg még durvább :D Nagyon élvezem, az insanitynek most csinálom a második hetét, nagyon látványos az eredmény :)
2015. júl. 30. 14:48
Icepink: A T25 után mit csináltál? Én majd az Insanity max30-on gondolkodom, ha egyszer odakerülök. Egyenlőre a Béta első hetét gyúrom.
287. Icepink
2015. júl. 26. 10:01
Megint nagyon elült a fórum :( Megcsináltam az insanity első hetét, nagyon élveztem de brutál kemény :D jó döntés volt hogy nem ezzel folytattam a T25 után, szerintem nem bírtam volna...
286. Icepink
2015. júl. 19. 20:22

Megosztanék veletek némi tapasztalatot ha nem bánjátok :)


Körülmények:

- júni 30án fejeztem be a max30-at

- azóta nem tornáztam a kézműtétem miatt

- múlthét szombat óta most péntekig nyomtam az ágyat lázzal és vírusos torokgyulladással


Holnap kezdem az insanityt, gondoltam nem a "nulláról" kellene indítani, így ma megcsináltam a Speed 2.0-t. Erősödtem annyit a max30-tól hogy gond nélkül végig tudtam csinálni, sokkal könnyebben ment mint az előtt még úgy is hogy a fent leírtak miatt nem vagyok az erőm csúcsán...

Viszont egy negatívumot tapasztaltam, egyszer meg kellett állnom inni. A max30-ban kb 4percenként szünetet tart Shaun T, ahol inni kell. Ez a T25-ben nincs, így félidőben már nem bírtam tovább, muszáj volt innom. Azelőtt ez nem volt gond.

Összességében jó mércéje volt a fejlődésemnek hogy újra megcsináltam :) Még mindig ez a kedvencem.

2015. júl. 19. 18:34

Sziasztok!

Már régóta nézem a topikot, és így lassan 4 hét Alfa után gondoltam írok én is.

Az biztos, hogy nagyon kemények az edzések! :) Eleinte nekem több megállás, akár fél perces szünet is kellett, bár lehet, csak az akaratom volt kevés, de azért most már fejlődtem. Tegnap pl. végigcsináltam egy total body-t megállás nélkül, és kb. 20% könnyített változattal.

Még az utolsó hetet kell megcsinálnom az Alfából és jöhet végre a Béta. Már nagyon várom, bár már most látom, hogy brutál lesz. Ti egyébként mekkora súlyzókat használtok? Én két kilósat akarok majd beszerezni. A pénteki duplákat én csak szimplázom, most nem fér bele az időmbe, meg a térdem sem díjazná annyira. Viszont nem hagyom ki az edzéseket, a péntekit szombaton pótolom, illetve plusz egyet be is iktatok a héten, ami vagy a cardio, vagy a total b. Így a szombati pihenőnap átcsúszik vasárnapra, a nyújtást pedig kihagyom.

Én egyébként eddig olyan 3,5 kilót fogytam (jelenleg: 164cm/56,6 kg), és a centik is szépen vándorolnak. Sajnálom, hogy csak a héten kezdtem el mérni, és nem az elejétől.

Remélem a végére sikerül majd visszakapnom a régi alakomat.

Kitartás nektek lányok! :)

284. Icepink
2015. júl. 19. 15:25
Végigcsináltam persze :) a T25öt olyan 6-7kg mínusszal zártam és 3farmermérettel kisebben. A hasamon szépen látszottak már a kockák tőle. Tavaly szeptember óta paleo vagyok, biztosan ennek is szerepe van benne na meg persze a megfelelő mennyiségű és arányú vitaminbevitelnek. A kiló ilyenkor nem igazán mérvadó, aki intenzíven sportol, kilóban nehezebben fogy... Van egy-két kép a naplómban ha gondolod nézd meg.
283. dorci11
2015. júl. 19. 12:56
A t25-ből mind a 3 részt megcsináltad? Látszott valami eredmény formára vagy súlyra? És követtél valamilyen diétát mellette?
282. Icepink (válaszként erre: 281. - Dorci11)
2015. júl. 19. 12:03

Anno amikor belevágtam sokat gondolkodtam hogy mivel is kellene kezdeni. Mondjuk én csináltam régen a Beach bodyt is Shaun-tól meg még egy-két táncos verziót. A T25 nekem nagyon jó alap volt. Ha itt visszaolvasol én is bizonytalan voltam hogy mivel folytassam. Nem bántam meg hogy a max30-ot választottam, én akkor még gyengének éreztem magam az Insanityhez. Imádtam a max30-at, nagyon jól van összerakva. Kicsit félek tőle hogy ehhez képest az Insanity retro lesz de majd beszámolok ha elkezdem :)


Péntek Enikőt én is szeretem, tavasszal tornáztam vele a FittBalance-on. Őt tartják egyébként Shaun T magyar helytartójának :)

281. dorci11
2015. júl. 18. 14:00

Hú az insanity-t én is szeretném majd csinálni- Szerinted a t25 jó alapozó rá?

A max30 nem keményebb mint az insanity? Kicsit összezavarodtam a sorrendet illetően (ha egyáltalán van sorrend?)


Ma túl vagyok a cardion és az ab intervallon. (kicsit felborult a sorrend a héten:)) Tulajdonképpen a speed1-en mellett a hasazós a kedvencem (jelenleg), bár hasizmom nem sok van MÉG!


(zárójelben megjegyzem 2-3 nap egy héten Péntek Enikő erősítést is csinálok-has, far és most, hogy szereztem súlyzót kart is szeretnék)

280. Icepink (válaszként erre: 279. - Dorci11)
2015. júl. 17. 15:32
Én végigcsináltam :) már a max30at is. Szerintem a végére unni fogod, én alig vártam hogy a béta jöjjön végre. Az egész programból a speed 2.0 volt az abszolút favoritom, imádtam :) jó is hogy felhoztad mert most kényszerpihenőn vagyok egy kézműtét miatt és abban nincs talaj. Holnap varratszedés azrán teljes erőbedobással jön az insanity ;) szóval hajrá neked is! :)
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook