Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az, ha álmodok, minden alkalommal rosszul vagyok? fórum

Miért van az, ha álmodok, minden alkalommal rosszul vagyok? (tudásbázis kérdés)


18. a772816d87 (válaszként erre: 17. - Evawitch)
2014. ápr. 23. 10:24
Igen fognak válaszolni! :)
2014. ápr. 23. 07:54

Tegnapelőtt megint volt ilyen álmom.

Amit ajánlott valaki lentebb oldalt, írtam oda. Remélem, válaszolnak is. :-)

16. Evawitch (válaszként erre: 14. - Githaj)
2014. ápr. 23. 07:53
Lehet, de az egyik nem küldene, de a xállásban,munkában segítenének. A másikak meg még csak most kezdtek el dolgozni, ők is hitelből mentek ki.
2014. ápr. 22. 07:58
nem tudom,de ilyen esetrol meg sosem hallottam.
14. githaj (válaszként erre: 8. - Evawitch)
2014. ápr. 21. 14:52
Kulfoldrol pénzt is lehet kuldeni. Nem?
13. githaj (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. ápr. 21. 14:51
Surgosen keress fel egy pszichológust, nem egészséges ha valaki a halálra gondol. Szukséged van valakire aki segít, de azt itt a fórumon nem fogod megkapni, mert mind mások vagyunk és nem ismerjuk a teljesen a helyzetedet.
2014. ápr. 21. 13:34

fordulhatnál olyan emberhez ,aki**ndi-val foglalkozik, lehet az is tudna valamit segíteni

főleg ha lelki gondokkal küzdöl


Ha Pesten élsz ott biztos vannak.

A **sokról tudom nem kérhetnek pénzt a segítségnyújtásért, szóval ez neked nem kerülne semmibe.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
11. c6cc1a938e (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. ápr. 21. 11:57
Átérzem a helyzeted.Az egyetlen megoldás,hogy a kezedbe veszed a saját sorsodat.Hogy ezt hogyan teheted meg,azt neked kell tudnod.Ez akár éveket is jelenthet,de ha már csinálod,az könnyít kissé.Persze ha mindennap szembesülnöd kell,az...nehezíti.
10. a772816d87 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. ápr. 21. 11:53

Ide tedd fel a kérdésed álmoddal kapcsolatban,Rosta Erzsébet fog válaszolni!!

[link]

9. a772816d87 (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. ápr. 21. 11:49
Nem lesz saját halálod,inkább ez lelki ok,talán egy pszichológus kéne hogy segítsen rajtad.Ha te nem fogsz változtatni helyetted senki se fog,és ennek a vége az lesz hogy befogsz dilizni,tessék állj a sarkadra és ne légy ennyire negatív aki keres az talál,tessék keresni a megoldást és nem keseregni mindenki feltud állni a legnagyobb gödörből is kitud mászni ha akar,de aki nem akar azt hamarosan elnyeli a nagy fekete mélység!!!!!
2014. ápr. 21. 11:31
Külföldön vannak. Írták,hogy ha tudok,menjek ki hozzájuk. Itt a suli, ezért nem tudok mozdulni. Ingyen meg senki nem fogad be.
7. tamtamano (válaszként erre: 6. - Evawitch)
2014. ápr. 21. 11:25
Szülőkhöz miért nem? Barátok / barátnők? Nincs aki adna egy "párnát"?
2014. ápr. 21. 11:23
Ha most kapnék valahonnan 100ezret, meg tudnám oldani,hogy eltűnjek és egyedül elkezdhessem a dolgaimat. Hónapokat nem tudok várni, mert egyre rosszabbul vagyok. Pedig muszáj várnom. Már többen aggódnak értem.
5. Evawitch (válaszként erre: 4. - Honeywald)
2014. ápr. 21. 11:14
Nem.
4. honeywald (válaszként erre: 3. - Evawitch)
2014. ápr. 21. 11:03
szülőhöz se?
2014. ápr. 21. 11:02
Pénz nélkül nem tudok senkihez se menni.
2. honeywald (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. ápr. 21. 11:00
el kell költöznöd! szülők? más rokonok?
2014. ápr. 21. 10:56

Álmaimban kb. 1 hónapja, tudom, hogy álmodok. Akármilyen jelentéktelen is, fel akarok ébredni, mert nem érzem jól magam, mint akihez közeleg a halál. Aki szerepelt álmomban, volt, hogy mondtam neki, hogy kár, nem fog emlékezni erre, mert ez az én álmom.

Olyan is volt, hogy tudtam,fel fogok ébredni és messziről meglátott a húgom, amikor padon ültem egy lényegtelen személlyel. Szóltam neki, hogy el fogok tűnni, és a húgomnak mondja azt,ha rám kérdez,hova lettem, hogy itt se voltam.

Olvastam a tudatos álomról, hogy kell felébreszteni magam, és tegnap éjjel azt próbálgattam. Rossz érzésem van mindig, pedig semmi rossz nem történik. Az életem, a valóság rossz, ami kihathat az álmaimra.

Nincs munkám,tpénzem, együtt élek egy idiótával, aki miatt tönkrement minden körülöttem. Rájöttem, hogy tényleg jót akart, de a züllött életmódja miatt jutottunk el ebbe a rossz helyzetbe.

Én úgy gondolom, hogy a másfél évnyi szenvedések miatti idegeskedésbe fogok belepusztulni hamarosan. Sulinak májusban vége, tanulnom kell, vizsgázni, de nem tudom, mi lesz belőle így. Ha az nem lenne, már rég itthagytam volna, de addig valahogy ki kell bírnom.

Heti 3 álom minimum van és szerintetek mi lehet ez?

Én a saját halálomra gondolok...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook