Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért forrósodik át a Babyliss MS21E 10 funkciós kerámialapos hajvasaló külső burkolata? fórum

Miért forrósodik át a Babyliss MS21E 10 funkciós kerámialapos hajvasaló külső burkolata? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 21. 12:38
Lányok köszönöm szépen ,holnap vissza is szaladok vele,megvan a számla férjem vette nekem szombaton,tegnap ki is próbáltuk de borzasztóan éget a külső borítása!Azért erre esett a választás mert ,hogy annyi féle hajat lehet vele varázsolni,de az eladó is a remingtont javasolta,csak annak nem volt annyi funkciója!De így kicseréltetem,és köszönöm a segítséget!Kellemes Ünnepeket Kívánok!
7. Ekka
2014. ápr. 21. 11:39
Nem forrósodhat át, ennyire biztosan nem!
6. Szilke* (válaszként erre: 2. - Rózsafüzér)
2014. ápr. 21. 11:26
Vidd vissza, mert tenyleg nem kellene, es remington :)
5. SDitti (válaszként erre: 2. - Rózsafüzér)
2014. ápr. 21. 11:25
Ez nem normális jelenség. Míg garanciás, vissza kellene vinni. Cseréljék ki vagy számítsák be más termékbe.
4. emagdi (válaszként erre: 2. - Rózsafüzér)
2014. ápr. 21. 11:01
szerintem nem normális, bár pont ilyen hajvasalóm nincs, de van két másfajta, és azok közül egyik sem forrósodik át ennyire kívülről. vidd vissza a boltba (remélhetőleg megvan hozzá a számla)
2014. ápr. 21. 10:59
hát az oké h átforrósodik, de az nem ha már megéget. amugy a babyliss egy rakás szar. remingtont vagy roventát vegyél
2014. ápr. 21. 10:56
Nem volt sosem hajvasalóm,de azt gondolnám nem véletlenül van ilyen vastag külső bevonata!Ez viszont annyira átforrósodik ,hogy leégeti a bőrömet is!Szerintetek ez gyári hiba lehet,vagy ez normális ?Nem lehet hozzáérni annyira éget a külső burkolata!
2014. ápr. 21. 10:53
Sziasztok, segítséget kérnék kaptam szombeton egy babyliss ms21e 10 funkciós kerámialapos hajvasalót!Annyira fátforrósodik a külső burkolata

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook