Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Miért forrósodik át a Babyliss MS21E 10 funkciós kerámialapos hajvasaló külső burkolata?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

8. rózsafüzér2014-04-21 12:38
Lányok köszönöm szépen ,holnap vissza is szaladok vele,megvan a számla férjem vette nekem szombaton,tegnap ki is próbáltuk de borzasztóan éget a külső borítása!Azért erre esett a választás mert ,hogy annyi féle hajat lehet vele varázsolni,de az eladó is a remingtont javasolta,csak annak nem volt annyi funkciója!De így kicseréltetem,és köszönöm a segítséget!Kellemes Ünnepeket Kívánok!

7. Ekka2014-04-21 11:39
Nem forrósodhat át, ennyire biztosan nem!

6. Szilke*2014-04-21 11:26
Vidd vissza, mert tenyleg nem kellene, es remington :)
(válasz rózsafüzér 2. hozzászólására)

5. SDitti2014-04-21 11:25
Ez nem normális jelenség. Míg garanciás, vissza kellene vinni. Cseréljék ki vagy számítsák be más termékbe.

4. emagdi2014-04-21 11:01
szerintem nem normális, bár pont ilyen hajvasalóm nincs, de van két másfajta, és azok közül egyik sem forrósodik át ennyire kívülről. vidd vissza a boltba (remélhetőleg megvan hozzá a számla)

3. honeywald2014-04-21 10:59
hát az oké h átforrósodik, de az nem ha már megéget. amugy a babyliss egy rakás szar. remingtont vagy roventát vegyél

2. rózsafüzér2014-04-21 10:56
Nem volt sosem hajvasalóm,de azt gondolnám nem véletlenül van ilyen vastag külső bevonata!Ez viszont annyira átforrósodik ,hogy leégeti a bőrömet is!Szerintetek ez gyári hiba lehet,vagy ez normális ?Nem lehet hozzáérni annyira éget a külső burkolata!

1. rózsafüzér2014-04-21 10:53
Sziasztok, segítséget kérnék kaptam szombeton egy babyliss ms21e 10 funkciós kerámialapos hajvasalót!Annyira fátforrósodik a külső burkolata