Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyek a napallergia tünetei? fórum

Melyek a napallergia tünetei? (tudásbázis kérdés)


1 2
2006. júl. 2. 23:15
A napallergiás nem csak a strandon lesz az hanem a napon mindig ki jőn rajta nindig ha melegeben sütt a nap.
2006. jún. 29. 15:08
köszike!
2006. jún. 27. 15:09
Ja, és még elfelejtettem írni, hogy nekem is strandolás után jött ki, és nem a klóros víztól, mert volt amikor reggel mentem ki úszni, és akkor nem jött ki, csak akkor általában, amikor egész nap kint vagyok a strandon, de akkor sem mindig jött elő.
5. 0f7f8f506d (válaszként erre: 4. - Manka25)
2006. jún. 27. 15:07
Hát, igen nekem is kiütések voltak, és nekem is rövid időn belül elmúltak.Szerintem sütkérezhetsz nyugodtan, én attól függetlenül szoktam napozni, nekem szerencsére nem súlyos, csak néha-néha jön elő.Gondolom neked sem súlyos, szerintem nyugodtan napozhatsz:)
2006. jún. 27. 13:39

Köszike, mert nekem is kiütések jöttek ki strandolás után, igaz elmúltak rövid egy idő után, nem tudtam hogy a klóros víztől, vagy nem-e a napocskától...

Remélem sütkérezhetek még a napocskán..

2006. jún. 26. 17:16
Nekem piros kiütések jöttek ki a bőrömön a csuklóm, és a nyakam tájékán a napallergiától.végül is nem volt súlyos általában kis időre szokott kijönni csak, tehát én még nem is vagyok rossz helyzetben.
2006. jún. 26. 15:57
Néhány órával vagy nappal a napon való tartózkodás után kellemetlenül erősen viszkető és égető érzés kíséretében bőrpír, csomók, hólyagok, csalánkiütések, ödémák jelennek meg a bőrön. Ezek legtöbb esetben elmúlnak maguktól, ha mégsem, akkor szakorvoshoz kell fordulni, aki gyógyszert, esetleg kenőcsöket ír fel. Mindenképpen távol kell a napsugárzástól tartani magát az embernek, mivel több ilyen immunreakció esetén a szervezet még erősebb jeleket is képes produkálni! Az pedig egy hosszú orvosi kezelést von maga után!
2006. jún. 26. 15:52
Melyek a napallergia tünetei?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook