Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Koreai szemöldök fórum

Koreai szemöldök (beszélgetős fórum)


1 2
41. cirmicica77 (válaszként erre: 40. - Gribedli***)
2014. ápr. 22. 12:37
most ezt nem tudom, miért magyaráztad el nekem, nem én tetoválok, másrészt ez is csak egy betanult forma, vannak, akik szerint ezek nem helyesek, és ezzel egyet is értek pl a szemöldöknek nem ott kell kezdődnie, amit leírtál, de mindegy. az, hogy most ezt leírtad, nem változtat szerintem egyik sminktetováló rutinján sem.
40. gribedli*** (válaszként erre: 30. - Cirmicica77)
2014. ápr. 22. 09:25

Nem tudom, milyen az a betanult szemoldok, de szerintem nem kell sok esz ahhoz, hogy mielott megrajzolja, bemerjen par pontot, amik az adott archoz illenek:


-az orrcimpa sarkatol huzunk egy kepzeletbeli vonalat a kulso szemzugon keresztul es a halantek fele lesz a szemoldok vege.

-orrcimpatol kepzeletbeli vonal a belso szemzugon keresztul es ez adja a szemoldok elejet

-a pupilla feletti reszen talalhato az iv legmagasabb pontja


Ezek utan a hozott szemoldok "anyagabol" dolgozunk, ahol van szemoldok, ahhoz igazitjuk az elejet, a veget, az ivet, stb.


Persze, lehet korrigalni a szem hibait bizonyos trukkokkel, de nagyjabol oda esnek a fontosabb koordinatak, amiket irtam. Kozel eso szemeknel az iv helyet kicsit kivulre toljuk, pici szemeknel egy picit magasabban lesz a szemoldok vege, na ezeknel a korrigalasoknal lehet elcseszni "joszandekbol":)

39. moonlight13 (válaszként erre: 33. - Cirmicica77)
2014. ápr. 21. 18:51
Nekem ez olyan természetellenes. Olyan, mintha valaki utólag odahúzott volna a szeme fölé két vastagabb vonalat!
38. moonlight13 (válaszként erre: 4. - Cirmicica77)
2014. ápr. 21. 18:39
Nekem ez az egyenes szemöldök olyan természetellenesnek tűnik, jobban tetszik az ívelt.
37. cirmicica77 (válaszként erre: 36. - A0c1361e44)
2014. ápr. 21. 16:22
köszi lecsekkolom, most megyek takarítani. Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket, így majdnem megkésve is:)
36. a0c1361e44 (válaszként erre: 35. - Cirmicica77)
2014. ápr. 21. 16:11

:))))

Én mindenkinek a nyakát nézem, mert pajzsmirigy beteg vagyok:)


Azt mondja, hogy olyan mint régen volt, én csak szépnek látom, nem tudom hasonlítani, azaz csak a tetkóhoz:)


A kolléganőm ide jár: akozmetika.hu

35. cirmicica77 (válaszként erre: 34. - A0c1361e44)
2014. ápr. 21. 16:01

igen, épp most az eltüntetésén fáradozok, már volt 2 rejuvi kezelésem, lézert nem akarok, ez az első lépés, megszabadulni a régitől. adok 1-2 hónapot a ricinusolaj kezelésnek és biotinnak, hátha sikerül visszanöveszteni valamit, ha nem, felkeresek valami bőrgyógyászt.


A kolléganőd visszanőtt szemöldöke olyan dús lett, mint az eredeti? Azt mondta, pont ilyen volt neki?


Láttam már nagyon szép szemöldöktetkót élőben olyanon, akinek sok eredeti hiányzott, de eddig sajnos csak egy lányon és ő is kint csináltatta.Természetes hatású szálas volt, pont olyan színű , mint a meglévő szőrei, illetve nagyon sok lányon láttam itthon olyan sikeres szemöldöktetkót, akiknek nem hiányzott sok szemöldöke, csak sűrítésre kellett a tetkó. Ha már részben visszanőne az eredeti és csak sűrítésre kellene menni, annak is nagyon örülnék.


Teljesen a mániámmá vált a szemöldök, mindenkinek a szemöldökét nézem, ez már valami perverzióvá fajult :)

34. a0c1361e44 (válaszként erre: 33. - Cirmicica77)
2014. ápr. 21. 15:47

Na igen, messziről én is szép vagyok és ha még kicsit sötét is van, akkor még szebb:))))


Láttad már közelről ezeket a szemöldököket? Én láttam már sokfélét egész közelről. Az egyik rondább mint a másik. A helyedben elmennék bőrgyógyászhoz, endokrinológushoz, hogy megtudd lehet e valamit tenni a szemöldököddel. A tetoválást el lehet távolítani. Van egy kolléganőm, akinek évekig hajszálvékony jó nagy íves szemöldök tetoválása volt, majd jó vastagra tetováltatta. Mit ne mondjak rém ronda volt mind kettővel. Most lézeres technikával eltűntették neki a tetoválást és valahogy segítettek neki visszanöveszteni a saját szemöldökét, ami szép. 43 éves a kollegina és amióta a saját szemöldöke van újra, azóta ismét helyes lett:)

2014. ápr. 21. 14:41

A szemöldöktetoválás nem proli, csak ha bénán csinálják. Amúgy van egy technika, ami ázsiában már régóta menő, nyugaton mostanában kezd teret hódítani. eyebrow embroiderynek hívják, kis vékony pengékkel "rajzolják meg " a természetesnek tűnő szemöldök szálakat, majd kitöltik festékkel. Mivel az ázsiaiaknak ritka szőrük van mindenhol, nagyon nagy divat a szemöldök ilyen módon való megrajzolása, de náluk a satír nem menő, csak a természetesnek látszó megoldások.

[link] pl itt az alsó harmadban a végeredmény.

2014. ápr. 21. 14:35
kedves simple olvasd már el amit írtam, nem véletlenül pötyögtem le, nincs elég természetes szemöldököm!! örülnék, ha lenne elég és nem kéne tetováltatni.
31. simple (válaszként erre: 1. - Cirmicica77)
2014. ápr. 21. 14:29
Az fel sem merült benned, hogy a saját szemöldök a legszebb, az illik legjobban az emberhez? Tetoválás? Még rágondolni is borzalom, szerintem nevetséges és nagyon gáz. Mindig megdöbbenek, amikor ilyet látok, egyszerűen proli szerintem.
2014. ápr. 21. 14:25

Sziasztok! Örülök, hogy ilyen sokan reagáltak, akkor hozzátennék egy-két dolgot:


Nem azt mondtam, hogy minden magyar nőnek igénytelen lenne a szemöldöke, nem kellene kiforgatni a szavaimat, de itthon van a legtöbb csúnya szemöldökű,amit tapasztaltam . Fölösleges ideírogatni: hogy nekem szép, nekem is , meg nekem is. Rendben, örülök neki.


Megan Fox képe azért keveredett oda, mert beírtam a googleba, hogy korean eyebrows, és ezt dobta ki, már tapasztalhattátok, hogy a google sem mindig releváns infot ad ki a keresésekre.


Nem minden tetovált szemöldök csúnya, én láttam nagyon szépeket, de nem itthon sajnos. Itthon a szálazott szemöldököket is a legritkább esetben készítik az eredeti szálak irányával összhangban, a legtöbbször a kozmetikus odatetoválja az őáltala megtanult szemöldököt, hogy az beleillik a képbe vagy sem, kit izgat?


Kb negyed évszázada szedtem ki a szemöldökömet először, és utána még sokáig, mert viszonylag itthon az elsők között volt szemöldöktetoválásom, és hagytam magam rábeszélni a természetes vonaltól eltérőre (a nagyobb ívre), így az alatta kinövő szálakat még sokáig szedtem, nem valószínű, hogy visszanőne, bár kipróbálom a ricinust és rendeltem az usából biotint. Kiskoromban nagyon szép szemöldököm volt, de elkezdtem szedegetni alul az egy-hét oda nem illő szálat, ebből egyre több lett, végül alig maradt valami. Muszáj volt tetoválóhoz menni, azt akartam, hogy kiegészítse a hiányzó rést és ismét a természetes formámat kapjam vissza, de rávett hogy legyen a nagy íves, én meg basszus, hagytam magam. Már nem tudok visszamenni az időben ezen változtatni. Muszáj lesz most is tetoválni, de meg kéne már találni azt, aki normálisat, természeteset készít. Amúgy ez a koreai szerintem szálazottan nem lenne olyan durva, mintha egy blokkban satírozottan odaraknák az ember homlokára.

29. a0c1361e44 (válaszként erre: 28. - Gribedli***)
2014. ápr. 21. 11:03
Ááá, ez biztos genetika is. Az én szemöldököm is visszanő mindig, bár én sosem variáltam agyon a formáját. Anyukám kiszedte nekem 13-14 éves koromban (nem kellett sokat korrigálnia a formáján) és én azóta ilyenre szedem. Régebben többen mondták, hogy az orrom felöli részt ők vékonyabbra szednék, de én meg úgy gondoltam, hogy nekem ez áll jól, így meghallgattam őket és nem érdekelt a véleményük. Tehát én mindig saját magam tépkedem és még sosem szedtem túl:)
28. gribedli*** (válaszként erre: 19. - 91d4989ab9)
2014. ápr. 21. 08:53
Nekem meg volt annyi, hogy nemigazan tudtam benne kart tenni es szerencses vagyok, mert mindig visszanott. Nem arrol van szo, hogy mi nem voltunk ilyen hulyek, en is kiszedtem mar hajszal vekonyra kamaszkoromban, csak nem lett semmilyen kovetkezmenye. A kulonbseg masoktol csak az, hogy van, akinek egyetlen kitepkedes utan sem no vissza, hiaba ter eszhez, mar nem tehet semmit, pechjere. Jo, az is lehet, hogy az enyem is azert nott mindig vissza szepen mert nem tepkedtem, hanem a kozmetikus szedte ki szakszeru modon es otthon is igy csinaltam, ahogy ott megmutatta.
27. gribedli*** (válaszként erre: 16. - 91d4989ab9)
2014. ápr. 21. 08:42
XDDD
26. gribedli*** (válaszként erre: 13. - 259a746ef3)
2014. ápr. 21. 08:42
Oh, az tok vagany lehet!:) Tudod, egy pici szepseghiba az nagyon szexi is lehet sokszor!
25. gribedli*** (válaszként erre: 9. - 5674644b5d)
2014. ápr. 21. 08:39
En is lestem, hogy mit keres ott Megan Fox. Aki alapjaraton olyan szep volt, de valamiert elkezdett plasztikaztatni, tok kar volt. Pont az a tipus, akinek semmi szuksege nem lett volna ra, a Transformers elso reszeben tenyleg szexbomba, semmi kritizalnivalot nem talaltam rajta! Na de most...
24. gribedli*** (válaszként erre: 5. - Arrival)
2014. ápr. 21. 08:35

Van egy angol musor, mostmar elkeszitettek az olasz valtozatat is, ez nagyon cafolja, hogy ne lenne divat.


Az emlitett musorban lemossak a sminket, onbarnitot, leszedetik a muszempillat, hajhosszabbitast es megmutatjak a szereploknek, hogy milyen szepek termeszetesen is. De azt latni, hogy tenyleg ott is rengeteg a mu, ha ennyire szukseg van egy ilyen musorra, maskulonben nem talaltak volna ennyi alanyt akik raadasul tolongtak is. Letezik orosz verzio is, nem tudom mi az angol cime, de biztos ismered:)

23. gribedli*** (válaszként erre: 4. - Cirmicica77)
2014. ápr. 21. 08:30

Szerintem is szep a minel termeszetesebb szemoldok es a tetko is csak azon szep, ahol van szemoldokszor is, az enyem ilyen, nem a kopasz boron van egy vonal, hanem a termeszetes, de formazott szemoldokom van kihangsulyozva.


Ezek a koreai szemoldokok, amiket linkeltel, csak fiataloknak allnak jol, mert az idosebb noknel, ha lattal mar ilyet, klimax utan megvastagodik maga a szemoldokszor szal atmeroje es ha ilyen vastag formara noveszti vissza egy no, akkor picit ferfias. Ezert nem mindegy, masreszt, ha ilyen formaju tetkot latnek, ami tetko, ilyen vastag, de nincs alatta termeszetes szemoldok, en brutal modon termeszetellenesnek talalnam, olyan mint egy pacni.


Ha vissza tudod noveszteni ilyen vastagra, akkor tedd, de mar ne tetkozz ra, es majd ha oregebb leszel, ujra szedd ki europai mintara, nehogy ferfias hatast kelts!:)


Amugy nem mindenkinek van keleties arcformaja, ezert ez a donto, mindenkinek legyen a sajat arcformajaval, szemformajaval harmonikus a szemoldoke, vastag, vagy vekony, vagy ivelt. Mint irtam, en csak attol futok ki a vilagbol, amikor kopasz borre tetkozott szemoldokot latok, de szegenynek biztos nem volt mas valasztasa, ha kihullott, total kiszedte stb.

22. 3d787b167a (válaszként erre: 20. - 259a746ef3)
2014. ápr. 21. 08:25
Félsz az előtte képektől? :)
21. 91d4989ab9 (válaszként erre: 20. - 259a746ef3)
2014. ápr. 21. 08:24
beültetnek már hajhagymákat oda, megfelelő dőlésszöggel, méretre vágod és megvan oldva eredetiből:D
20. 259a746ef3 (válaszként erre: 18. - 3d787b167a)
2014. ápr. 21. 08:22
Majd plasztika után.:D
2014. ápr. 21. 08:21

egyébként, a kis tinilányokkal kéne megértetni, hogy ne szedjék folyamatosan ki totál vékonyra mert pár év múlva már nem nő vissza és csak egyre fogy...


mondjuk nekem volt ennyi eszem magamtól is, anno.

18. 3d787b167a (válaszként erre: 17. - 259a746ef3)
2014. ápr. 21. 08:17
Na majd kérünk képeket! :)
17. 259a746ef3 (válaszként erre: 14. - 3d787b167a)
2014. ápr. 21. 08:15
Zacskón még nem,de egy plasztikán nagyon töröm a fejem,illetve a szemöldököm:)
2014. ápr. 21. 08:14
most jöttem rá, hogy koreai vagyok...
15. a0c1361e44 (válaszként erre: 14. - 3d787b167a)
2014. ápr. 21. 08:11
:))))
14. 3d787b167a (válaszként erre: 13. - 259a746ef3)
2014. ápr. 21. 08:05

Anyám!


Marha igénytelen lehetsz! :DDD


Zacskón gondolkodtál már?:)

13. 259a746ef3 (válaszként erre: 12. - 3d787b167a)
2014. ápr. 21. 08:03
Nagy gond!:)Nekem azért,mert a bal szemöldököm egy hasra esés alkalmával felrepedt és a doki nem varrta,hanem kapcsolta:( Sosem lehet egyformára kiszedni:)
2014. ápr. 21. 07:56

Micsoda gondok!


Igazán örömmel tölt el, hogy neked ez a legnagyobb borzalom az életedben.


Lehet, hogy az enyém nem az aktuális divatnak megfelelő, de még senki nem igénytelenezett le emiatt.

Barátnőm szólt volna, de ha ő sem, tuti nem gáz a szemöldököm. ( Legnagyobb leendő 150-ik probléma forrásom.)


:/

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook