Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Samsung Galaxy Tab - SOS - Odin mode - Mi ez? fórum

Samsung Galaxy Tab - SOS - Odin mode - Mi ez? (tudásbázis kérdés)


6. kristo_f (válaszként erre: 5. - Hisztikirálynő)
2014. ápr. 19. 13:12

Akkor hurrá!

Leforditottam volna, de közben engem is maceráltak itt és mivel nem találkoztam ilyen készülékkel, biztosra én sem mondhattam

2014. ápr. 19. 12:56

Megoldódott:)


Újraindítottam: power gomb + hangerő fel gomb együttes nyomása kb. 5 mp-ig és újraindult és semmi baja:))


Köszi Kristo_f:)

2014. ápr. 19. 12:39

Köszike, fordítgatom, de még nem jöttem rá, hogy hogyan lehet ebből az állapotból kizökkenteni a tabot. Semmit sem csinál, nem reagál semmire...


áh, tök kétségbe vagyok esve, hogy nem fogom tudni megoldani ezt a helyzetet.


Gyanítom, hogy a gyerekek fordítva próbálták betuszkolni a tabot a tokjába, így nyomódhatott meg a két hangerő gomb + a bekapcsoló is(?) nemtom.

3. kristo_f (válaszként erre: 2. - Hisztikirálynő)
2014. ápr. 19. 12:13

[link]


és ez

[link]


Forditsad le, értsd meg és próbáld meg. Ez utóbbi recovery , helyreállitási mód, ha jól értem

2014. ápr. 19. 10:48

Sziasztok!

A gyerekeim játszottak a tablettel, aztán valamit megnyomtak, vagy nemtom, egyszer csak valamit elkezdett tölteni. Ez van kiírva:

Odin mode (bal felső sarokban), középen pedig: Downloading... do not turn off target!

No most nem vagyok egy nagy tablet-guru, fogalam sincs, hogy most mit is csinál.

Nem tudom kikapcsolni, semmit sem tudok csinálni. Most akkor tölt valamit? vagy újraformáz? vagymivan???

Tud segíteni valaki?

2014. ápr. 19. 10:46
Samsung Galaxy Tab - SOS - Odin mode - Mi ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook