Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Étel lenyelésekor miért érzékeny a torkom? fórum

Étel lenyelésekor miért érzékeny a torkom? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 18. 18:35
Nekem a bölcsesség fogam begyulladása miatt szokott olyan érzésem lenni mintha kicsit fájna a torkom.
2014. ápr. 18. 18:22
Hát szerintem ezen rajtam kívül senki nem parázna be annyira minimális az érzés :) Így, hogy mosz volt torokgyulladásom és szinte 0 volt a hangom, lehetséges h valami visszamaradt, csak én egyből temetem magam....Azért ha rosszabb lesz elmegyek dokihoz.
2014. ápr. 18. 18:15
Pajzsmirigy, nyaki nyirokcsomógyulladás, torok gyulladás... garat, gége és még sok minden. Ha nem múlik, keresni kell az okát.
2014. ápr. 18. 18:07

Nem konkrétan a torkom fáj. Hanem mellete, olyan kellemetlen érzés. Nem rémlik, hogy ilyen lett volna már, hogy ha nyelek és iszom akkor semmi, ha ételt nyelek, akkor meg fáj kicsit. De akkor sem mindíg...

Kicsit parás vagyok mostanság :) Plusz egy éve a párom anyukája nyelőcső rákban halt meg, én meg amúgy is kissé hipochonder vagyok, és persze egyből bepánikoltam. Pedig csak most vettem észre, amikor ebédeltem.

3. kisj
2014. ápr. 18. 17:49

Ha torokgyulladásod volt, akkor simán lehet ennek a maradéka.

Sosem volt még torokgyulladásod?

Vagy miért érzed úgy, hogy ez más, mint máskor?

2014. ápr. 18. 17:44

Sziasztok!

Mitől lehet az, hogy ha ételt nyelek le, akkor érzékeny kicsit a torkom? Nem konkrétan a nyelőcsövem, hanem mellette, jobbra, kicsit lent. Most volt egy szép torokgyulladásom, nem volt 1 hétig hangom. Annak lehet valami "maradéka"? Ha vizet iszom, vagy nyelek, akkor nem érzek semmit. Nem brutál fáj, hanem inkább olyan kellemetlen érzés.

2014. ápr. 18. 17:42
Nyelés gond...?folyt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook