Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen Auchanban dolgozni pénztárosként? fórum

Milyen Auchanban dolgozni pénztárosként? (tudásbázis kérdés)

2014. ápr. 19. 14:24

Sz*r. legalábbis a budakalásziban.

De ez is szubjektív. Mindenesetre nem az elégedettség hangján beszélnek az ottaniak...mondjuk az árufeltöltőknek még rosszabb.

2014. ápr. 18. 18:10

Szerintem is menj el, és kérdezz rá mindenre. Az biztos, hogy nem csak részmunkaidős, de délelőtt, délután, biztos váltott műszak van és hétvégén is be kell menni. A próbaidő utánit nem hiszem, ha beválsz és megkedvelnek miért küldenének el.

De nekem sincs tapasztalatom, soha nem dolgoztam pénztárosként.

4. kisj (válaszként erre: 3. - Beliveinlove)
2014. ápr. 18. 18:05

oppardon<3


de egyébként meg menjél el az interjúra,mert nehogymán' néhány hozzászólóra alapozd a a leendő munkádat

2014. ápr. 18. 17:53

Talán azért mert még nem voltam állásinterjún???

Csak behívtak jövő keddre ezért kérdezem, mert ha nem jók a tapasztalatok nem megyek el feleslegesen!

Nyilván ha lettem volna már, akkor rákérdezek ott.

Egyébként kösz de nem felesleges fejmosást kértem, hanem véleményeket egy munkakörről,amiről mint látom neked nem sok van!

2. kisj
2014. ápr. 18. 17:30

remélem, hogy megtalálod a számításaid, mert nekem gőzöm nincsen róla

viszont nem értem, hogy az interjún miért nem tájékozódtál alapvető dolgokról?

miért utólag kérdezősködik az ember?, ugye, hogy ugye?

2014. ápr. 18. 17:09
Milyen a beosztás, a fizetés? Ugye nem csak részmunkaidőben foglalkoztatnak? Itt ugye nem úgy megy mint a legtöbb helyen hogy próbaidő után elküldenek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook