Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a tapasztalatok Szélesy Eszter, Szili Hanna, illetve Szökrény Gyöngyi szülésznőkkel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok Szélesy Eszter, Szili Hanna, illetve Szökrény Gyöngyi szülésznőkkel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 14. 08:24
Szili Hannát én is jó szívvel ajánlom! Ő volt az ügyeletes szülésznő, amikor szültem. Nagyon jófej, oldja a feszültséget, sokat dícsér, bátorít, ugyanakkor elég határozott is, és nagyon ügyes. Legközelebb szívesen fel is fogadnám.
3. Alinad (válaszként erre: 2. - Mnikoka)
2014. júl. 21. 10:34

Sziasztok!


Bár már lehet késő, de másnak még talán jól jöhet. 2012-ben szültek az eslő gyermekemet, nekem Dr Urbán Márta volt a választott orvosom és Szili Hanna a választott szülésznőm. Hanna nagyon rátermett, kedves, alapos és határozott. A 30-33. hét környékén találkoztunk, nagyon jól elbeszélgettünk a szülésről, minden egyébről. Megkérdezte, hogy mit várok tőle? Mondtam, hogy azt, hogy életem egyik legfontosabb pillanatában legyen ott, mint biztos pont, akire rábízhatom magam és a születendő kisbabámat. Az első találkozásunkat követően tartottuk a kapcsolatot, az NST/CTG vizsgálatokat is ő csinálta a kórházban, ott is kettesben voltunk, sokat beszélgettünk. Nagyon hálás voltam neki, mert biztonságban éreztem magam végig az ő és a doktornő kezei közt. Csak ajánlani tudom, szeptemberre várjuk a második gyermekünket, a mostani terhességem során is bármikor hívhattam. Ezúttal véreztem egy picit - nagyon minimálisan és nem mertem a doki mar riasztani, mert éreztem, hogy nincs nagy baj, de mivel mégis vérzés volt, - ezért Hannát hívtam. Azonnal segített, bementünk a kórházba és 10 perc múlva már meg is vizsgáltak.


Tényleg leterheltek, nem elvárható, hogy mindenkivel "kiemelten" foglalkozzanak, nagyon megéri orvost és szülésznőt fogadni.

2014. ápr. 18. 12:42
Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. Van valakinek tapasztalata Szélesy Eszter, Szili Hanna, illetve Szökrény Gyöngyi szülésznőkkel kapcsolatban? :)Elérhetőséget tudnátok küldeni? :) Előre is nagyon köszönöm! :)
2014. ápr. 18. 12:42
Szili Hanna, Szélesy Eszter, Szökrény Gyöngyi szülésznők, vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook