Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan értessem meg a párommal, hogy gyereket szeretnék? fórum

Hogyan értessem meg a párommal, hogy gyereket szeretnék? (tudásbázis kérdés)


1 2
32. Anna006 (válaszként erre: 31. - Bibity)
2014. ápr. 27. 20:49
köszönöm
31. bibity (válaszként erre: 1. - Anna006)
2014. ápr. 26. 13:57
Keress itt rá az Inzulin Rezisztencia fórumokra! Kezdd el a diétát ÉS a sportot! Jönni fog a baba! De ne a párodra várj, nem tud helyetted se diétázni, se sportolni. Amikor teherbe esel, azonnal közölte az orvossal a leident és a pcost, sőt, előre olyat keress, aki tájékozott. Ez mind csak rajtad múlik.
30. c6cc1a938e (válaszként erre: 29. - Anya4005)
2014. ápr. 19. 20:11
Hát...ami tény,az tény:fogalmam sincs,mire vágyik egy 40-es pasi.:) Valószínű ezekre,igen és nincs kedve az egészet elölről kezdeni.
29. anya4005 (válaszként erre: 28. - C6cc1a938e)
2014. ápr. 19. 16:57
Ez szinte minden (tisztelet a kivételnek) második gyermekét váró anyában is felmerülő félelem:-)! De megoldja az idő, és mikor már mocorog odabent a pici, kezd kialakúlni a "szerelem"! Viszont közel a 40hez,egy gyermekét egyedül nevelő pasi inkább arra vágyik (szerintem!!!),h közös programok,kikapcsolódás legyen hétvégén, munka után,nem pedig egy üvöltő picibaba (fogzás,hasfájás,időjárás változás-ezek még a legcukibb babákat is síróssá tesznek).
28. c6cc1a938e (válaszként erre: 26. - Anya4005)
2014. ápr. 19. 08:38
+ vannak olyan emberek,akik árulásnak élik ezt meg a meglévő gyerek felé,amolyan "csak nem fogom lecserélni?" féleség.
27. c6cc1a938e (válaszként erre: 1. - Anna006)
2014. ápr. 19. 08:37

Sztem ti nem illetek.Értsen meg téged?Értsd meg őt te!Nem illetek,bocsi.Átmenetileg ok,amíg mindenki happy,de...Amúgy nem.


Nem is értem,hogy miért nem volt erről szó köztetek már kezdetektől fogva.Miért olyan nehéz már az elején megbeszélni,hogy nem lesz forever happy,csak x évre...Komolyan nem értem.Nálunk,barimmal,így van szintén.Csak fordítva.Itt én nem akarok bebabázni,de az tuti,hogy ő majd valamikor akar családot alapítani.Én viszont passzolom az élményt.Ez viszont totál kizárja azt,hogy majd mi együtt öregedjünk meg,bármennyire is vágyom erre.

26. anya4005 (válaszként erre: 25. - Anna006)
2014. ápr. 18. 17:30

Hát,nem mai pasi! Nem csodálom,h már nem vágyik a kakis pelusra meg az éjszakai szerenádra!

Ha gyereket szeretnél,szerintem egy korodbelit kéne keresni,de mindenképp olyat,aki még nem élte át a csodás szülőilét árnyoldalát!

Ha ehhez hozzájön,h elötted már esetleg 3-4 évig egyedül nevelte a gyereket,akkor nem csodálkozom rajta!

2014. ápr. 18. 16:20
A párom 37 éves és 3 éve vagyunk együtt.
24. anya4005 (válaszként erre: 23. - Anna006)
2014. ápr. 18. 15:08

Pont az jutott eszembe,h talán fél a párod,h a végén 2 gyerekkel magára marad! A másik,h (bár nem tudom,hogy éltek) lehet,h a jelenlegi megszokott életét félti!

Mondjuk,ha csak vihog a problémádon, az elég bunkó dolog,de ettől még nem írnám le!

Ha nem változik az álláspontja,te még néhány év múlva is léphetsz,van időd a gyerekszülésre!

Mióta vagytok együtt? Hány éves a párod?

2014. ápr. 18. 13:53

Amúgy szeretjük egymást csak bánt hogy nem akar még gyereket és így reagál az én problémámra.


Pedig a kisfia akit közösen nevelünk ő is szeretne egy kis tesót.


Gondolom tart attól hogy lehet én is elhagynám a közös gyerekünket mint ahogyan azt tette az előző párja.


de én nem lennék rá képes hisz szeretem a nevelt kisfiamat is nemhogy a sajátom.


köszönöm az írásokat

2014. ápr. 18. 13:41
Tényleg negatív kép alakult ki bennünk a pasiról. Csak remélni tudom, hogy mégsem úgy van, ahogy értettük itt többen.
21. gribedli*** (válaszként erre: 20. - Sylvee12)
2014. ápr. 18. 13:02
Igen, visszaolvastam még egyszer. Az előző párja volt. A mostani csak szimplán örül neki, hogy nem eshet teherbe. Frankó!
20. Sylvee12 (válaszként erre: 17. - Gribedli***)
2014. ápr. 18. 12:35

Az még az előző párja volt, vagy nem? Én legalábbis úgy értelmeztem.

De milyen már az is???


Egyébként osztom a véleményed.

19. gribedli*** (válaszként erre: 18. - 31bc25d879)
2014. ápr. 18. 12:33
Igen, ez olyan gusztustalan egy dolog, nekem nem is lenne kedvem lefeküdni valakivel, aki ilyet mond. Nemhogy még magyarázni és kérlelni, hogy változtassa meg a hozzáállását a gyerektémával kapcs.
2014. ápr. 18. 12:30
...és főleg úgy, hogy te egy betegség miatt esel majd nehezen teherbe... és ő még ezt "élvezi" és elvicceli, pedig tudja, hogy ez számodra mennyire fontos és neked milyen sokat jelent, na menjen a francba, most felhúztam magam:)
17. gribedli*** (válaszként erre: 14. - Sylvee12)
2014. ápr. 18. 12:29

Na már most, én is jogosnak tartom, de úgy kb. 5 perccel az orvosnál való vizit után otthagytam volna, ha ilyet mond az orvos előtt, hogy "biztos, hogy nem akarunk gyereket"...


És az ő véleménye döntött...Röhögnöm kell! Mert ilyen nincs. Miért kell rákenni valakire, ha egyszer Anna NEM akart bogyót szedni, nem szed és kész. Nincs ilyen, hogy a párja dönti el az orvosi rendelőben, hogy neki mit kell tennie, és erre azt mondja utólag, hogy márpedig ő tette tönkre. Igazából már volt egy alap problema, hogy nem menstruált kapásból egy évig, és ebben senki sem hibás, sem a nőgyógyász, sem a párja. Másik, hogy ha nem akarok fogamzásgátlót szedni, nem szedem, és gondolkodni kell másmilyen módszeren.


De mindig maga az egyén dönt.

2014. ápr. 18. 12:26
Ha egy férfi nem akar, mondván neki már van, és még vigyorog is, hogy biztonságosan együtt lehet veled, önzőségre vall. Majd lesz olyan aki veled akar közös gyereket, addig szerintem ezen ne görcsölj.
2014. ápr. 18. 12:25
Ja, és elfelejtettem írni, hogy nem kell "üzenni", mert elég rákattintani a "válasz erre" és akkor nekem szól!
14. Sylvee12 (válaszként erre: 11. - Gribedli***)
2014. ápr. 18. 12:20

Nem hagyta ott a gyereket, hanem a fórumindítóval együtt nevelik. (9. hozzászólás)

Én teljesen jogosnak tartom ez esetben, hogy a fórumindító szeretne saját gyereket (is).

Mindenesetre ezt a párjával kell megbeszélni.

2014. ápr. 18. 12:19
Én vagyok a fórum indító és nem hagyott gyereket el a párom. nem olyan szemét hanem az anya hagyta el a gyerekét
12. gribedli*** (válaszként erre: 9. - Anna006)
2014. ápr. 18. 12:19
Ezt most olvasom, és bocs. De ha ő ennyire nem akar másikat, nehéz lesz rábírni, hogy akarja.
11. gribedli*** (válaszként erre: 7. - 130454e42d)
2014. ápr. 18. 12:15
Na igen, de ezt senki nem fogja kérni tőle, mert a fórumindító meg pont szeretne, szóval ha ő csak "kárörvendően" kényelmesen szexel és mégis meglepi éri, viselheti következményeit...De még mindig azt mondom, ha már otthagyott egyet, megteheti másodszorra is és nem biztos, hogy vinnyogni fog, hanem csak sunyin odébb áll
10. githaj
2014. ápr. 18. 12:10
Fiatal vagy hová sietsz? Ha ez a férfi nem akar gyereket akkor miért akarsz tole Te. Majd eljon az ideje hogy gyereket szulj, de nem ettol a pasitol. Megtalálod az igazit és minden a helyére kerul.
2014. ápr. 18. 12:09

A 6. hozzászólónak üzenem hogy a párom nem hagyta el a gyereket mert mi neveljük,az anya hagyta el és le se szarja fel sem hívja.


jelenleg nem akar gyereket, félreértettetek

2014. ápr. 18. 11:59
A kérdésre válaszolva: sehogy. Ha nem akar, nem akar, nem lehet erőltetni.
7. 130454e42d (válaszként erre: 6. - Gribedli***)
2014. ápr. 18. 11:59
Mondjuk ha nem akar gyereket húzzon gumit. Azt nem, kényelmetlen, de később lehet vinnyogni, hogy ő szólt. Zsák a foltját...
6. gribedli*** (válaszként erre: 3. - 130454e42d)
2014. ápr. 18. 11:51
És ha már amúgy is otthagyott egy gyereket másnak, másodszorra is megteheti... Meg amúgy is szólt, hogy ő nem és nem akar
5. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Anna006)
2014. ápr. 18. 11:50

Sajnálom, amit írtál, de nem hiszem, hogy a tabletta szedéssel valamit elcsesztél volna annyira, mint amennyire már genetikusan is hajlamos voltál erre a problémára, szóval akármennyire is ellene vagyok a fogamzásgátlónak, ne hibáztasd ennyire a dokit, lehet, hogy ha soha nem szedted volna, akkor sem eshettél volna teherbe. Végtére is nem volt olyan hosszú idő.


A másik dolog, ami felkeltette a figyelmemet, hogy először a dokit, aki felírta a gyógyszert, hibáztatod, hogy "tönkretett", de később, mikor felírtak egy diétát és másik gyógyszert, te nem szedted, mégis nagyobb súlyt adsz annak a pár év bogyózásnak, holott te is saját hibádból nem tettél ellene semmit. Nagyon sokan pcos-ok, azért előbb utóbb sokaknak sikerül, úgyhogy kitartás!


És te is tegyél érte, csináld a diétát és most, hogy már kiderült mi a baj, nem mondhatod, hogy nincs a kezedben a megoldás. A párodat meg hagyjuk, aki ennyire nem akar gyereket, annak ne szülj gyereket... Mindkettőtöknek akarnia kell, hiszen a babavárás, szülés az egy dolog de utána fel is kell nevelni

2014. ápr. 18. 11:50
Egyetértek az előttem szólókkal. Azonban van remény számodra! A barátnőm is ugyanezzel a betegséggel élt, és egyszercsak terhes lett, csak úgy hirtelen! Ki tudta hordani, és egészséges gyereke született. Szóval nem reménytelen.
3. 130454e42d (válaszként erre: 1. - Anna006)
2014. ápr. 18. 11:33
A párod nem akar gyereket, ezt vagy elfogadod, vagy keresel mást. Az akarata ellenére tehrbe esned tőle szemétség.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook