Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megalázónak tartom fórum

Megalázónak tartom (beszélgetős fórum)


1 2
43. Lara1984 (válaszként erre: 41. - Calendon)
2014. ápr. 18. 15:21
Aha. Szerinted ez nagyobb probléma, mint amiröl írt? (Merthogy annyira ezen a témán lovagolsz.) No comment...
42. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 41. - Calendon)
2014. ápr. 18. 15:18

Mivel Ó egy gyengén látó ember, a mozgása sem tökéletes, ezért Neked, mint látónak 1 percbe sem telt volna elolvasni a negyedik hozzászólásáig.

Főleg gondolj bele milyen lelkiállapotban került, az incidens után.

Milyen anya az ilyen, aki világra hoz egy gyermeket, és Őt hibáztatja, hogy sérülten született, bónuszként, mindenki előtt megalázza.

41. Calendon (válaszként erre: 40. - Lara1984)
2014. ápr. 18. 15:08

De ezt már az elején leírhatta volna .

Mert semmit nem írt

40. Lara1984 (válaszként erre: 38. - Calendon)
2014. ápr. 18. 15:06
Ha esetleg továbbolvasol, kiderül. Vagy beborul... Relatív.
39. Calendon (válaszként erre: 5. - Spinneli)
2014. ápr. 18. 15:05
Én is ezen gondolkodom,hogy most mi a francról van szó..
38. Calendon (válaszként erre: 1. - Ildikó29)
2014. ápr. 18. 15:02
Mi a megalázó?
37. Lara1984 (válaszként erre: 4. - Ildikó29)
2014. ápr. 18. 14:55

Az olyan embert, mint, amilyen ez az anyának nem nevezhetö perszóna, ütni kéne, amíg mozog. Már elnézést, tudom, hogy a biológiai anyádról van szó, de a viselkedése elfogadhatatlan.

Persze, világos, hogy oka van annak, amiért ilyen lett a jelleme, de ha hetven évesen sem jött meg az esze, már soha nem is fog.

Egy megoldás van: minél távolabb töle.

2014. ápr. 18. 12:40

Én is nehezen találok szavakat, emberként, gyermekként (az én Anyukám is 70 éves) és anyaként sem.... Van véleményem anyukádról, de nyilván ismeretlenül és látatlanban nem lenne korrekt leírni.

Mindenesetre egy gyermek felnevelése alatt sokan sokfélét értenek. Aki enni ad a gyerekének, ruházza,taníttatja, fedelet biztosít a feje fölé még felnőttként is, de közben sebeket ejt rajta, lelkileg tönkreteszi, megalázza, az nagy valószínűséggel épp azért tartja maga mellett a gyermekét, hogy ezeket a hajlamait kiélhesse rajta. Anyaként azt is gondolom, hogy az általam vágyott és világra hozott gyermek felnevelését aljas dolog lenne egyszer felhánytorgatni neki, bárhogy alakuljanak is a dolgok. Nem folytatom, pedig lehetne, arról, hogy mi a különbség egy Édesanya és egy életet adó anya magatartása között, de szerintem úgyis mindenki érzi, tudja.


Ami biztos: 37 évesen ha egyetlen módod van rá, költözz össze a pároddal, vond ki magad anyukád hatása alól!

2014. ápr. 18. 11:48
Az erőszaknak megvan a maga létjogosultsága (szerintem), de ez messze nem az a szituáció. Szerintem sem kellene erőltetni az együttélést...
2014. ápr. 18. 11:37
Senkinek nincs joga megütni egy másik embert,semmilyen körül mények között,ha egészséges sem, ha sérült,akkor meg főleg! Ha ezt egy anya teszi a felnőtt lányával, arra sincs mentség!Felháborító, nem találok szavakat, férfi létemre! Ezt még a korral sem lehet megmagyarázni!Nagyon sajnálom!:(
33. Sirga
2014. ápr. 18. 09:21

Döbbenet ... Nem találok szavakat ...

Amint teheted, menekülj! :(

32. 8ac08ad781 (válaszként erre: 4. - Ildikó29)
2014. ápr. 18. 09:04
Pofozkodni sehol senkivel nem lehet, sem otthon ,sem máshol. Sajnálom, hogy így megalázott.
31. gribedli*** (válaszként erre: 4. - Ildikó29)
2014. ápr. 18. 08:37

Anyukadra nincs is szavam, de ha én lettem volna a penztaros, jól leteremtettem volna, elottem biztos nem pofoznanak fel senkit, plane vedtelen mozgasserultet.


Ez az egesz undorito, es lehet, hogy én elkuldenem egy otthonba, mármint nem a pofon miatt, hanem az egesz szitu miatt...

2014. ápr. 18. 06:35

Ikebana-nak igaza van. Érdemes lenne anyukának megemlíteni, hogy miatta vagy ilyen álapotban, tehát az egészről csak ő tehet!


Az meg, hogy egy boltban így viselkedik, nem neked megalázó, hanem neki!


Én ha ilyet látnék, hallanék, akkor hidd el fórumindító, hogy nem azt érezném, hogy ez neked mennyire megalázó, hanem azt, hogy anyukád nem normális! És biztos vagyok benne, hogy mindenki ezt gondolja, hiszen egy normális ember nem használja ki egy másik, főleg beteg ember hátrányos helyzetét. És igen, mindenki tudja, hogy hiába játsza azt, hogy te vagy a hibás, te vagy a rossz, akkor is azt fogják gondolni az emberek, hogy ő a rossz.


Persze megértem én mindenki keserűségét, mert biztos őt is zavarja, hogy te sérült vagy, de pont ezért kellene neki máshogy viselkednie.


Én még leírni is utálom azt, hogy sérült, beteg, stb., nemhogy az orra alá dörgölni valakinek...

2014. ápr. 18. 00:17
Na én ekkor hagytam volna ott,és soha többet rá sem nyitottam volna az ajtót.Ne haragudj,de nem normális,és nem érdemel meg Téged!
2014. ápr. 18. 00:14
sokfélék vagyunk de ez elég durva valóban
27. Xtike
2014. ápr. 18. 00:08
Jézusom! Egy anya hogy mondhat ilyet a gyermekének??? Ez döbbenetes! Ikebana2 16. hozzászólásával 100%-ig egyetértek! Szerintem ha a pároddal lesz lehetőséged összeköltözni, akkor minél előbb lépd meg, mert így egy fedél alatt élni édesanyáddal hosszú távon túl sok jót nem jósolok. Elveszi az önbizalmad, megaláz, nem épp úgy viselkedik - korától függetlenül - ahogy ilyen helyzetben az egy édesanyától elvárható volna...
26. ancsika688 (válaszként erre: 24. - 408020f45e)
2014. ápr. 18. 00:02
Lehet.
2014. ápr. 18. 00:02
úristen! undorító, amit az édesanyád veled tesz. :( ez tényleg nincs így rendjén, jól látod.
24. 408020f45e (válaszként erre: 23. - Ancsika688)
2014. ápr. 17. 23:59
De lehet, hogy a génjeiben pontosan ő a hordozó.
23. ancsika688 (válaszként erre: 22. - 408020f45e)
2014. ápr. 17. 23:54
Ez jó,de lehet,hogy ráfogná az apukájára.
22. 408020f45e (válaszként erre: 13. - Ildikó29)
2014. ápr. 17. 23:51
Nem vagyok bosszúálló alkat, de amikor beléd mar azzal, hogy te nyomorék vagy egyszer visszavághatnál: te szültél ilyennek! Vajon milyen képet vágna hozzá!? A legaljasabb és legundorítóbb dolognak tartom, ha valakit olyannal bántanak és piszkálnak, aláznak, amiről ő maga nem tehet!
21. Molyka
2014. ápr. 17. 23:46
Ó, Ildi! Látom, még mindig vannak gondok. Anyuddal ki fogtok békülni, meglásd!
2014. ápr. 17. 23:43
Most néztem az adatlapod. Értem, mi a probléma. Mások is vannak mozgássérültek és szépen, teljes életet élnek. Az a párkapcsolatod, amiről ott írsz megvan még? Ha nincs, próbálj társat keresni magadnak. Ne hagyd, hogy az anyád eluralkodjon feletted és teljesen elnyomjon. Ne hidd el, hogy te nem lennél képes az önálló életre, hogy csak az anyád és a testvéred a megoldás és nélkülük elveszett ember vagy. Igenis állj ki magadért! 37 évesen jogod van hozzá!
2014. ápr. 17. 23:41

Nagyon brutális.

Sajnos a családom belül történő "ilyesmik" nagyon nehezen kezelhetők belülről is, kívülről is.

Itt nem lehet okosat mondani. :(

2014. ápr. 17. 23:40
Azt nem értem,hogy senki nem szólt a boltban,hogy ne bántson?Hiszen mások is láthatták,hogy kiszolgáltatott vagy...
17. Mazsinka (válaszként erre: 4. - Ildikó29)
2014. ápr. 17. 23:36
Na, mentem aludni, mára ennyi elég volt.
16. 408020f45e (válaszként erre: 4. - Ildikó29)
2014. ápr. 17. 23:35

Miután egy kissé összeszedtem magam a döbbenet után, volna néhány kérdésem. Tulajdonképpen mi a te "nyomorékságod"? Mert az allergia egy dolog. Százezrek élnek teljes életet allergiásan. A pofon még négyszemközt is megalázó, nem még nyilvános helyen! Ha felesben fizeted, akkor pláne jogod van azt mondani, hogy ezt vagy azt ne vegyétek meg!

A 70 éves öregmama meg vegyen vissza az energiából, mert még gutaütést kap, aztán az meg az ő pofonja lesz! Miféle gondolkodás ez, hogy úgyse találsz magadnak?! Szerintem ezzel nyomja le az önbecsülésed és így akar maga melléláncolni. Talán pont ő lenne totál egyedül, ha te párt találnál. Ezért mond ilyeneket! Fel vagyok háborodva!

15. Cucicsillag (válaszként erre: 11. - Ildikó29)
2014. ápr. 17. 23:22
Ilyen hozzaallassal mindenkit eluldoz melloled :-S
14. Cucicsillag (válaszként erre: 13. - Ildikó29)
2014. ápr. 17. 23:21
Nem tudnal /tudtal volna elkoltozni tole? Akar 70 eves, akar 99 ne beszeljen igy egyik ember a masikkal, ez nagyon primitiv! Nem is ertem ezt az egesz tortenetet...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook