Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » BB Évi a zártosztályon. fórum

BB Évi a zártosztályon. (beszélgetős fórum)

1 2
2009. nov. 6. 19:27

EZ a BB Évinek megártott a hirnév és a siker ezáltal ahogy mondjátok hamar a reflektor fénybe

került és valóban utána kezdett kisiklani az élete

és szépen fokozatosan a mélypontra juttatta őt.

Hirtelenjéban azzal a sok pénzzel, amit nyert nem

tudott mit kezdeni képtelem volt gazdálkodni vele

gondolhatott volna a gyermeke és a maga jövőjére ezzel megalapozhatta volna, ha okosan használta volna fel és nem herdálta volna el. Könnyen jött és könnyen ment. Ebből a szempontból az idegeit teljesen kikezdte és olyan barátokkal vette körül magát, akik jelentősen hozzájárultak ahhoz, hogy a sorsa igy megpecsetélődött. Vigan élhetett volna a kedvező lehetőséggel, de sajnos másképpen döntött és a rossz utat választotta ki a maga számára. Mindannyiunk számára megdöbbentő, hiszen egy életre való erejében telt nő volt és teljesen roncs lett belőle. Jó lenne tudni végül is a teljes igazságot, mert talán a közeli hozzátartozók nem akarnak nyilatkozni, mert annyira fáj nekik, ami vele történt. Igaza van mindenkinek aki ebben a témában nyilatkozott itt a fórumon. Kivánok nektek szép napot sziasztok.

55. mamma2
2009. nov. 6. 19:13
Ha követtétek a "médiát" úgy hallottam,hogy BB Évi ismét gyermeket szült!!! Ki tudja az igazságot, és ki volt az a lelketlen galád, aki ennek a szerencsétlennek /és a gyermeknek/ tovább rontotta az életét,s az esélyeit???? Ez a nem semmi.....GIZUS
2008. nov. 8. 15:38
már megint?vagy még mindig???
53. Joys
2008. nov. 8. 15:34

Szerencsétlen csaj, aki csúnyán elrontotta az életét.

Ha nem kerül be a Big Brother-be és nem nyeri meg a 16 milliós fődíjat, talán másképp alakul az élete.


Csak magát hibáztathatja mindenért.

Gyengének bizonyult, tönkretette magát.

Most már késő.

52. remahe
2008. nov. 8. 15:26

Én hibáztatom Évit is , hogy idejutott. Nem mindig mást kell okolni. Amig pénz volt , nem számított semmi. Sok igazán beteg rokkantnyugdijasnak felülvizsgálatra kell menni, ellenőrzik tényleg beteg e. Kissé durva, de olyat is behivtak akinek 5 éve levágták a lábát.

A két eset közt hatalmas a különbség. De lehet , hogy én látom rosszul a dolgokat.

51. katácskák (válaszként erre: 49. - Hjaniko)
2008. okt. 15. 00:49
én is, de hajlam is kell hozzá. : (
50. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 49. - Hjaniko)
2008. júl. 7. 07:47

Már előtte is volt problémája (Olyan életet élt amitől nem csoda, hogy ide jutott.)Az embernek vigyáznia kell, mert a mai világban könnyen lehet ilyen és hasonló betegséget kapni.Még,ha "normális" életet él pláne meg akkor, ha úgy él mint ő élt korábban.

Véleményem: Mindenkinek jogában áll elszúrni az életét,viszont helyre hozni is!

2008. júl. 6. 20:54
Szegény lány- tönkretette a média éa a pénz és hírnév, amikkel nem tudott okosan élni. Én sajnálom őt.
48. spinneli (válaszként erre: 47. - Spinneli)
2008. júl. 6. 20:38
én inkább sajnálatra méltónak találom az egész sztorit, de majd megpróbálom más nyomorán azt a plusz 20ezer forintot irígyelni.
47. spinneli (válaszként erre: 44. - 9bc47feccc)
2008. júl. 6. 20:37
nem fog annyit kapni ne izgulj.
46. 1366d1807f (válaszként erre: 44. - 9bc47feccc)
2008. júl. 6. 20:34
Hát akkor találkozzunk a sarki kocsmában! Kár, hogy utálom a piát.
45. gerna (válaszként erre: 44. - 9bc47feccc)
2008. jún. 28. 10:18
Mindegy, hogy mitől leszel beteg, munkaképtelen, ez az társadalombiztosítás egyik formája. Nem lehet mérlegelni, hogy mitől, hogyan "maradt" beteg, legfeljebb a munkaképesség százalékában.
2008. jún. 28. 10:12

Az egykori valóságshow győztes 26 évesen rokkantnyugdíjas lesz, írja a Blikk. A pszichés állapota miatt jelenleg munkaképtelen Évi már nem él a pszichiátriai intézetben, de képtelen magát ellátni, ezért leszázalékolják, és a bíróság gyámot is kirendel mellé.

Évit már meghallgatta az Egészség és Nyugdíjfolyósító intézet három orvosból álló leszázalékolási bizottsága, és ők fogják eldönteni az orvosi leleteit figyelembe véve, milyen mértékben százalékolják le. A rokkantság mértékétől függően maximum 50 ezer forintot kaphat majd.


Nem semmi9,más évtizedeket ledolgozik,és ha setleg leszázalékolják,akkor kap 20-25 ezer kemény magyar forintot,másm meg aki csak nem csinélt semmit,piált,kábítózott,meg mindent elkövetett,hogy ne kelljen dolgozni,az "a rokkantság mértékétől függően maximum 50 ezer forintot kaphat majd"

Ez a demokrácia,én is megyek a kocsmábaa,hátha majd beszámítják,ha egyszer majd leszázalékolnak.

43. spinneli (válaszként erre: 42. - F290b382c2)
2008. ápr. 16. 23:13

bocsánatot az ember magától szokott kérni.

örülök, hogy megtetted, és haladsz az utadon.

42. f290b382c2 (válaszként erre: 29. - Spinneli)
2008. ápr. 16. 20:22

Kedves Spinneli!

Megbocsátottam Neked mindent,és köszönöm szépen,jól vagyok.Nem tudsz megbántani,mert újra és újra megbocsátok..és újra.Mert az én lelkem így nyugodt tőled.

Szóval,csak hogy el ne felejtsd,már a következő hozzászólásod is megbocsátottam.

Üdvözöllek ismeretlenül is,Jessytaylor

2008. ápr. 11. 19:46
olyat is ismerek:((régi osztálytársam,fősulit kezdte ép mikor szinte egyik napról amásikra derült ki a dolog,azt nem tudom pontosan hogyan...értelmes fiatal srác volt,most is az csak családja elfordult,sokéig bentlakó volt,most is dolizik ott,portás vagy nemtudommiként....szóval elhiszem hogy olyankor egyértelmüen kell,vagy is kellene....
40. spinneli (válaszként erre: 39. - Ccd9bb7d17)
2008. ápr. 11. 19:34

vannak betegségek ahol egy egész életen át kell bogyózni.

skizofrénia például.

ilyen esetekben sajnos tényleg nem eldöntendő a dolog:(

39. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 38. - Spinneli)
2008. ápr. 11. 19:02

Sőt többet érne...és néha nem a "beteggel" kellene csak elbeszélgetni,hanem a családtagok rengeteget tudnának segíteni.bementem,elmondtam amit akarta,kaptam recit,ha külön "beszélgetéstí2 ias akarok,menjek el egy helyre,kérjek időpontot és majd akkor előjegyeznek egy terápiásdumcsira,ők csak ambulánsak azt mondták....

nos én nagyon nem vagyok bogyópárti,néha muszáj,de rendszeresen?évekig?nekem gáz az elképzelés....

38. spinneli (válaszként erre: 37. - Ccd9bb7d17)
2008. ápr. 11. 18:55

persze, hogy ki lehet kerülni.

szerintem a legfontosabb a betegségtudat léte, anélkül nem lehet gyógyítani semmilyen gyógyszerrel és terápiával sem.

egyébként annyira nem vagyok gyógyszer párti, csak súlyos esetekben tartom jónak a bogyózást, plána ha kiegészül terápiával, egyebekkel.

Sajnos gyakran például ideggondozókban beszélgetni nincs idő, csak szedjen be ebből napi ötöt Marika.

És lehet elég lenne egy szimpla családterápia is.

37. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 36. - Spinneli)
2008. ápr. 11. 17:33

Én azt tudom mit kell tenni,hogy ne kerüljek be...úgy értem kaptam infót arra vonatkozólag,mit ne említsek meg,ha csak gyógyszert szeretnék,nem bekerülni.....ja,hogy én egyiket sem akartam?az más tészta....


Egyébként az egyik helyi kórház parkjában a már kísérettel kijárható "bentlakók" a legvidámabbak,legnormálisabbak mindíg...gondolom a millió nyugtatónak is van ebben némi szerepe.

Ismerek személyesen embert,aki ott feküdt,és lám,normális,teljes életet él,gyógyszerek nélkül....szóval ki lehet kerülni....

36. spinneli (válaszként erre: 35. - Gerna)
2008. ápr. 11. 17:28
a zárt osztályra való bekerülésért sokat kell tenni.
35. gerna
2008. ápr. 11. 17:27
A Zárt Osztály varázsa: itt bárki bármit megtehet... persze kivéve akkor, ha ki is akar onnan jutni.
34. spinneli (válaszként erre: 33. - Ccd9bb7d17)
2008. ápr. 11. 17:25
oké.
2008. ápr. 11. 17:22

én értem hogy te ott mit akartál,te viszont őt és pl engem nem értesz.Nem mindenkinek egy boxzsákra van szüksége és időnkéntegy nicknév is kihúzhat a mocsárbol....


BB Évinek valószinü egyik sem adatott meg,de talán.....

én egyébként Évit csak a pletyikböl ismerem,a műsort sem néztem ahol szerepelt,noha hallottam róla,mert ki nem?

32. spinneli (válaszként erre: 30. - Ccd9bb7d17)
2008. ápr. 11. 17:18

én kicsit ingergazdagabb környezetben élek annál, hogy vadidegen emberek virtuális térben nicknéven kiadott véleményén (amit ráadásul fel sem fogott) hetekig pörögjek.

mindenesetre ez a hsz.-ed biztos jól fog esni neki.

ennek örülök,mert ha abból indulok ki, hogy a fórumozást a való élethez hasonlítja, akkor az őt körbesajnáló és simogató nickeket a barátainak tekinti.

ergo. nincs egyedül

szívesen vállalom ennek érdekében a boxzsák szerepét, de ezt már amott is elmondtam.

bár nem értette.

31. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 30. - Ccd9bb7d17)
2008. ápr. 11. 17:14
ez nem tudom miért lett ilyen,de elnézést érte.lehet a fiacskám közreműködése volt ilyen hatással:)
30. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 29. - Spinneli)
2008. ápr. 11. 17:13

ne kerülj olyan helyzetbe -+



Kívánom hogy ne kerülj olyan helyzetbe,hogy egy snassz csevej is ártó hatással lehessen rád!

Szerintem épenhogy nincs bajban már,hanem egyre jobban lesz,ennek egyik jele hogy eljött abbol a topikbol...

29. spinneli (válaszként erre: 19. - F290b382c2)
2008. ápr. 11. 16:51
ha egy hetekkel ezelőtti(számodra értelmezhetetlen) fórumos beszélgetés egy vadidegennel ekkora trauma, akkor valóban bajban vagy.
28. winny (válaszként erre: 21. - F290b382c2)
2008. ápr. 11. 16:04

Szia

Megnyugtattál.Rosszul esett volna ha megbántódsz.

27. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 25. - F290b382c2)
2008. ápr. 11. 09:54
ez tényleg így van,az öngyilkosságnak ott sincs akadálya,aki meg akarja tenni,ott is lehetősége van rá...
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook