Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nyaralás 2014 fórum

Nyaralás 2014 (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 17. 20:24
Tiszafüredet tudom ajánlani kalandpark, szabad strand,biciklitúra, csónaktúra, Közelben poroszlón ökocentrum Akár Egerbe is át tudtok ugrani ott a vár, szépasszonyvölgyében bortúrák,
2014. ápr. 17. 09:56

Bevallom nekem az annyira nem jött be.


Tudom ajánlani a Noszvaji Oxigén hotelt. Kalandpark miegymás. Vagy Bikácson a Zichy kastélyszállót. Ott mi már 3-szor voltunk.

6. bnedora (válaszként erre: 1. - Muizé)
2014. ápr. 16. 21:16
Bikalon a Puchner kastélyt nézd meg. Májusban megyünk wellnessezni, így csak később tudok írni róla. A reneszánsz birtokon már jártunk, nekem nagyon nagy élmény volt.
2014. ápr. 16. 18:58
Nyíregyházát tudom ajánlani: állatkert, szabadtéri strand, szép város.
2014. ápr. 16. 10:52

[link]


Kocsival Szegedről könnyen elérhető Ópusztaszer, aug. 20.- körül többnapos rendezvény-sorozat szokott lenni, Feszty-Körkép, egyéb történelmi események jelmezes bemutatása, stb. stb. Egy egész napos programot is kitesz.

2014. ápr. 16. 10:46

[link]


Ha még nem voltatok, nem láttátok a Szegedi Szabadtéri Játékok előadásait, érdemes lenne akkor ide-látogatnotok. Mindig nagy élmény.

Mellette van a városban látnivaló: állatkert, arborétum, múzeum, tiszai-strand, külön a városi strand. Viszonylag közel van kocsival a Gyula, ott a vár, a várfürdő, és egyéb hasonlók. Nézzetek szét, ha kaptok megfelelő szállást, és van még jegy valamelyik Szabadtéri Játékra, akkor tudom ajánlani. Ott a záró-előadás az aug.20.-i, mindig nagyon kitesznek magukért. (Egyébként én nem vagyok szegedi, tehát nem "hazabeszélek!) :))

2. 48bf8c027e (válaszként erre: 1. - Muizé)
2014. ápr. 16. 10:27

Szia!


Ajánlom neked Szilvásvárad és környékét.

Szilvásváradom vannak látnivalók és van egy kalandpark is. Leginkább kiránduló hely.

Nem messze van Eger szintén sok látnivalóval, ha meg fürdeni akartok ellehet menni Demjénbe.


Mi egy hetet töltöttünk ott de egy napot sem unatkoztunk.

2014. ápr. 16. 10:21

Sziasztok,


2014 augusztusára keresünk potenciális nyaralóhelyet 4 fő számára. 25-30 éves korosztály, Miskolcról mennénk az országon belül kb. bármerre. Nem vagyunk bulizósak, de nem akarunk azért savanyodni sem, szóval olyan helyet keresünk, ahol el lehet menni a környékre megnézni bizonyos dolgokat, városokat, és ahol azért vannak programok is. Vizet szeretnénk a környéken, vagy aquaparkot. Ahol eddig már jártunk: B. almádi, B. füred, Tihany, Badacsony, Szigliget, Keszthely, Zalaegerszeg, szóval inkább a Balaton Északi része.


Célszerű lenne most délre menni, de Siófokon a szallas.hu oldal szerint már nem igazán van szállás aug. 11-17 között. Az idő opcionális, de mindenképpen augusztusi.


Balatont elvetve bármilyen más hely is érdekelne, de egyszerűen cáltalanak vagyunk, mert a nagyobb helyeket már végigjártuk, a kisebb helyeken pedig félünk, hogy unatkozni fogunk.


Köszönök minden segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook