Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rutin és más semmi? fórum

Rutin és más semmi? (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

10. 70a5a27405 (válaszként erre: 9. - Dobos)
2007. nov. 21. 20:07
Húú, az nagyon rossz!!!
2007. aug. 31. 22:16
Nálunk az Én férjem az lusta,Nem lehet felrázni semmivel.
8. Virág3 (válaszként erre: 6. - Tt.gabriella)
2007. jan. 28. 13:15

Szia!

Én is az első kapcsolatomban "élek" már másfél éve.

Ezt szerintem nem lehet tanulni,nincs tuti technika se.Nekem sem mondta a barátom,hogy hogyan csináljam,mégis élvezte!Sőt,nem hitte el,hogy ő volt az első.

Csináld csak spontán(persze csak,ha te is akarod),menni fog,hidd el!Nem lehet olyan rosszul csinálni,hogy ne tetszen neki!:)

2006. júl. 5. 21:09
Ha még igazán csak Ő az első kapcsolatod, akkor ne siessetek rutinosnak látszani és csak arra koncentrálni, hogy a másiknak jó legyen! Koncentráljatok magatokra,először csak simogassátok egymást nem kell sietni!Ne akarj a másiknak megfelelni mert akkor neked sosem lesz jó!Simogatás közben engedd el magad és figyelj a tested jelzéseire! Ahol ugy érzed nagyon jól esik a simogatás akkor vidd oda vissza bátran a kezét , hogy tovább élvezhesd! Ha az hoz lázba, hogy közben saját magadat is simogatod az még plussz jó érzés lehet a számodra!Szerintem csak akkor kezdjetek igazán aktusba amikor már majd meg esz a vágy! Legyen jó nektek!
6. tt.gabriella (válaszként erre: 5. - 93a74b44ea)
2006. júl. 5. 10:18

De az én pasim nem mondja el..Lehet,hogy szégyenlős kicsit vagy nemtudom.

Így nem lesz egyszerű..:(

5. 93a74b44ea (válaszként erre: 4. - Tt.gabriella)
2006. júl. 4. 18:41

A 15 cm szerintem abszolut normalis. Lehet, hogy a normalisnak inkabb csak az also hatarat surolja (bar szerintem ilyen nem is igazan letezik), de kicsinek nem mondanam.

Oralis szex: a pasik nagy resze olyan, hogy el fogja neked mondani, mi esik jol neki es mi nem, vagy hogy hogyan csinald. Ebben sincs semmi ciki, szerintem. Senki nem varja el toled, hogy olyan dologban profi legyel, amit eloszor csinalsz.

2006. júl. 4. 12:41

Sziasztok!

Mivel itt jobbára csak nők vannak(legalábbis a többség) ezért bátrabban feltudom tenni a kérdésem ami elég ciki,viszont mindenképp segítségre van szükségem!

Még nem volt párkapcsolatom eddig ,így szexben sem vagyok tapasztalt...

2 hónapja van egy kapcsolatom de akadnak problémák-kérdések:Először is a párom hímtagjával,pontosabban a méretéval.Nem tudom mi a normális méret de nekem akár ciki akár nem gyakorlatilag kicsi az övé.. 15cm..ez normális?Sajnos nincs viszonyítási alapom!

A másik probléma az orális szex!Ő igényelné én viszont még soha sem csináltam és félek,hogy nem jól csinálnám neki!Van valami tuti technika?

Előre is köszi a válaszokat és elnézést az idétlen kérdésekért!

3. 4726e582cf (válaszként erre: 2. - V.erika)
2006. jún. 30. 17:17
MIlyen ötleteid vannak a laposság ellen?
2006. jún. 30. 13:54
Igen!Ne rutinból csináljuk.A Férjemmel nagyon változatos a szex.Azt mondja,hogy még mindig nagyon jó Velem.Az elöbb volt itthon ebédre,és mondta,hogy még mindig benne van az este és minden baja van már.És tényleg minden este össze bújunk.Ne hagyjuk el laposodni a kapcsolatunkat.40 éves vagyok és nem egy szexbomba.
2006. jún. 26. 15:02
A rutin megöli a szerelmet! Miért hagyod, hogy fantáziád „elszürküljön”? Minden másra van időd és energiád, csak párodra nincs? Ez aztán nagy baklövés, mert a szerelem doppingol, a közöny viszont sivárrá teszi életedet. Fűszerezd meg kapcsolatodat újra érzelemmel és értelemmel!

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook