Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Napközi otthon fórum

Napközi otthon (beszélgetős fórum)


11. katus3 (válaszként erre: 10. - Zamila)
2014. ápr. 17. 11:44
Nem mindig tudom megtenni, de amikor lehetőségem lenne rá,persze elhoznám. Lányommal is így csináljuk. Nehéz lesz a döntés az biztos. :-)
10. Zamila (válaszként erre: 8. - Katus3)
2014. ápr. 16. 19:34
Megteheted,hogy ebéd előtt-után hazavidd? Én tanítás után,még ebéd előtt hozom el a suliból,jól bevált ez.fél 3-ra a lecke is kész van,és szabad a délutánja.
9. Zamila (válaszként erre: 7. - Muraja)
2014. ápr. 16. 19:32
Azt az iskola jelöli me.Persze,hogy nem olyan mintha nem lennének ott a szülők,de a gyerekeken akkor is látod,hogyan viszonyulnak a tanárnénijükhöz,a feladatokhoz.Csak figyelni kell a kis arcukat,gesztusaikat.Nekünk nagyon sokat segített a nyílt nap,és ahogy eddig látom,jól döntöttünk.
2014. ápr. 16. 16:21
Sziasztok! Voltam nyílt napon, és pluszba még ez is elbizonytalanított. Mindkét osztály nagyon jól teljesített, ebben nem volt különbség. :-) Jaj, nagyon nehéz lesz, a legjobbat szeretném a gyereknek, csak most van az,hogy nem tudom mi a jobb.
7. Muraja (válaszként erre: 6. - Zamila)
2014. ápr. 15. 19:55

Nyilt nap , azt ki valasztja tanito vagy bar mikor bemehet a szulö ?

Egesz m as akkor ha a szulök ott vannak mind ha nem .

6. Zamila (válaszként erre: 3. - Katus3)
2014. ápr. 15. 17:44
Sztem ne ez alapján dönts.Menj be nyílt napra.Mi sem akartuk a szigorú tanítónénihez íratni a lányunkat,aztán bementünk nyílt napra,az ő óráján azt láttuk,hogy nagyon aktívak a gyerekek,és élvezik a feladatokat,a másik tanítónőnél,akinek "jobb volt a híre" az órát a gyerekek szinte végig unatkozták,a feltett kérdésekre nem tudtak válaszolni,de nem is nagyon akartak.Beírattuk a szigorú tanárnénihez.Nem bántuk meg a gyerekek szeretik,szeretnek nála-neki tanulni :)
2014. ápr. 15. 17:27

Szia!

Nálunk bevált a napköziotthon, mert nem kellett hazacipelni hét közben a tankönyveiket, tanulni ill. gyakorolni is csak hétvégén kellett velük. Amíg kicsik, ez nem mindegy. 3.o. második félévtől már hordták haza, 4.o-tól pedig már "csak" napközi volt, hogy ne legyen nagy különbség a 4. és 5. osztály között.

2014. ápr. 15. 17:25
Lányom 3.-os, és vele nagyon megszenvedtük a napközit.
2014. ápr. 15. 17:24
Szia! Én igazából azért vacillálok,mert a sima osztályt egy nagyon szigorú tanárnéni viszi,és eléggé bizonytalan még hogy milyen lesz a napközis csoport. A napköziotthonnal viszont az a gondom,hogy sosem tudom délben hazahozni. Itt viszont kedvesebbek a tanárnénik. Nagyon nehéz a döntés. :-(
2014. ápr. 15. 17:21

Szia.

Az én fiam iskola otthonos rendszerben tanul.8-16-ig kötelező a suli.Szereti.Mire hazajön kész a lecke,nem kell már itthon tanulnia.Én annyira nem szeretem mert a délutáni programokat törölni kellett.Úszás,nyelvtanulás stb.Délelőtt vannak a komolyabb órák ,délután egy nagy ebéd utáni játszás után pedig a lazább órák.Tesi,rajz,ének.

2014. ápr. 15. 17:13
Sziasztok! Tapasztalatokat várok az iskolaotthonos osztályról, kinek miért vált be/ nem vált be? Gondolkozom a sima napközi és e között,nem sikerül dönteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook