Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kaptál már üzenetet a szellemvilágtól? fórum

Kaptál már üzenetet a szellemvilágtól? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
98. miss x (válaszként erre: 97. - Miss x)
2014. okt. 23. 19:49
bocsi a hibakert, telorol irok
97. miss x
2014. okt. 23. 19:48

sziasztok,


harom olyanra emlekszem, ami uzenet lehetett valahonnan. ebbol ketto mg is valosult. az elso alkalom egy szigorlat elotti ejszakan volt. az almodtam(?), hogy a mar elhunyt nagypapa, ul mellettem az agyon es simogatja a fejem es azt mondja kozben, ne felj, nem lesz semmi baj. probaltam felebredni, de nem tudtam megmozdulni, mintha vki nyomta volna le a fejem..


a masodik, ket eve tortent. a sogornom terhes volt a keresztlanyommal es a 37. heten kiderult, hogy agykamra tagulata van a babanak. mentem haza tesomektol es a kocsiban csak azt hajtogattam, hogy ne legyen semmi baj. ultem a pirosnal, neztem ki a fejembol, majd arra figyeltem fel, hogy a radioban az everything gonna be alright c. sza szol. masnap egy feher madartoll volt a bejarati ajto elott. a kislany megszuletett es bar kapott egy shunt-ot, teljesen egeszseges, sot, csinaltak egy endoszkopos mutetet es ugy nez ki, a shunt-ot kivehetik. kopp kopp ezt azert lekopogom :)


a harmadik, jo par eve, hogy meghalt a nagymamam, nyaron elmodtam vele, amikor is azt monta, hogy 3 even belul gyokeresen megvaltozik az eletem. ez egy jo alom volt, ugy ereztem, hogy pozitiv valtozasrol beszelt. 3 ev mulva elmondom bejott-e :)))

2014. okt. 19. 05:54
te hiszel ilyenekben?
2014. júl. 24. 01:26
Drogosokat kéne megkérdezni, mégis hogy van az, hogy bizonyos szerek jóval meghaladják az észlelés képességét, csak éppen az is lehet hogy nem a "törvényszerű" utat választják. Ha ennyire fizikaiak vagyunk, akkor mért járnak egyesek egy "trip" hatására a világegyetemben, mért változik meg a tér-idő szerkezet, mért tudnak olyan dolgokról hirtelen, amiről eddig sosem. Nyilván a tudat egy másik pozícióba kényszerült, ahol jogosulságot kapott, hogy több információ birtokába kerüljön, még ha ez nem is olyan kellemes és nem is egészen a "törvényes" út. Az tény, kedves elvtársaim, hogy a "Krumplileves az krumplileves", de azért emögött is van valami, nem? Bizonyos emberek nem képesek meghaladni egy szemléletet, amíg bele nem csöppenek egy olyan nagy drámába, ami átformálja őket teljesen.
94. e49241a632 (válaszként erre: 54. - A0c1361e44)
2014. júl. 23. 09:10

Miért ne lehetne munkája, normális élete azoknak, akiket az ilyen dolgok foglalkoztatnak? Szerintem semmivel se rosszabbak azoknál, akik 0/24-ben itt osztják az észt. Akkor aki itt veri egész nap a billentyűzetet és nincs olyan téma, ahol ne lehetne találkozni a hozzászólásaival, annak nincs munkája vagy más gondja a hoxán kívül?


Egyébként nekem évek óta húzódó, igen összetett problémám oldódott meg, amikor az angyalok segítségét kértem, persze hozzáteszem, magam is mindent megtettem, hogy megoldódjon, de van egy szint, ami felett a dolgok már nem a mi kezünkben vannak. Olyan kicsi volt az esély a megoldásra és annyira bonyolult volt a dolog, hogy csak lestem, amikor minden szépen a helyére került, és a munkám szépen beérett. akármi is volt ez, én a mai napig nagyon hálás vagyok, hogy ez így megtörténhetett.

93. siba22 (válaszként erre: 54. - A0c1361e44)
2014. júl. 23. 08:56
drága! annyira üres és sivár az életed és minden napjaid,hogy képtelen vagy túl lépni a saját öntelt kis világodon ami megakadályoz abban,hogy megértsd azt ahogy működik a világ.azt hiszed boldog és teljes értékű éltet élsz ami viszont csak önámítás.hisz nem vagy nyitott a világra és aki nem nyitott az ne tudja mi az igazi boldogság.
92. siba22
2014. júl. 23. 08:53
jó a felvetett téma és több van benne mint azt bárki gondolná.sajnos vannak akiken elhatalmasodott a digitalizált világ és önös érdekeiken nem látnak túl.tudom,hogy van-létezik un. más világ.sok esetben egy adott ponton érzem,hogy valami más van.bizsergés fut át rajtam,főleg tarkón és a fej hátsó részén.sajnos nálam a rossz megérzés/előérzet ami nagyon erős.lehetne ezt pozitív irányba fejleszteni esetenként,de tartok tőle,hogy ha fejleszteném akkor nem csak a jót tudom majd hanem a rosszra is rá fogok látni.amit nem szeretnék.
2014. jún. 26. 00:02
A baj az, hogy sokan képekről-hangokról beszélnek, és beutalja őket a kedves környezetük a pszichiátriája. Pedig ha tudnák, hogy sokkal értelmesebbek a kedves "betegek", mint akik segíteni próbálnak rajta.
90. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 88. - Spinedastar)
2014. jún. 26. 00:00
Először mindig betojik az ember. Aztán megszokja.
2014. jún. 25. 07:03
nem hiszek semi ilyesmiben.
2014. jún. 18. 21:50
én hiszek benne valamilyen szinten, de lehet betojnék ha kapnék egy konkrét üzenetet :D
2014. jún. 18. 21:47
állítólag mindnyájunknak üzennek, csak nem tudatosul bennünk, mert nem hiszünk a létezésükben.
86. jhade (válaszként erre: 79. - Ina87)
2014. jún. 18. 20:43
hmmmm...:D
2014. jún. 9. 12:30
Aki nyitott rá, az mindig kap. Az úgynevezett közös tudatmező (morfogenetikus mező) körülvesz minket, benne élünk, csak nyitottság kérdése, hogy ki milyen frekvenciára képes ráhangolódni. Viszont ahhoz hogy valamit "érezzünk" vagy "érzékeljünk" ahhoz meg kell haladni azokat az állapotokat, amiket érzékelni akarunk. Tehát úgymond "alulról-fölfelé" nem lát az ember, csak "felülről-lefelé". Mint a madár. Meg kell haladni azt az állapotot, amit érzékelni akarunk. Fölé kell emelkedjünk. Szubjektíven nem fog sikerülni, csak objektíven. De más a lélekvilág üzenete és más a szellemvilág üzenete. Itt most inkább a lélekvilágról beszéltem.
2014. jún. 7. 06:04
Igen. Apukámtól...
83. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 82. - 5c03c64660)
2014. jún. 7. 05:55
"Hiszem ha látom!" --> "Látom, ha hiszem!"
2014. jún. 6. 09:45
Talán kaptam.Nem nagyon hiszek az ilyesmikben,de az is lehet,hogy ez nem is hit kérdése.
2014. jún. 6. 08:08
en nem hiszek ilyesmiben.
80. Madonna13 (válaszként erre: 78. - D7ba7bf7ff)
2014. máj. 5. 11:23
jól beszélsz Zolcsika! :)
79. ina87
2014. máj. 3. 16:50
nme mondhatnám,de volt egy nagyon erös álmom ami fel ér egy üzenetel egy olyanal amire rásem gondoltam...
78. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 77. - A0c1361e44)
2014. máj. 3. 16:06
Akárhogy is fáj, aki túllép a materiális világnézeten, az már élből nem lehet átlagos. Átlagos a civilizált, nyugati gondolkodású, materiális ember. És sokunknak van állása, felelősségteljes munkája, úgy működünk mint a többi ember, csak "talán" szélesebb látókörrel...
77. a0c1361e44 (válaszként erre: 75. - Jhade)
2014. máj. 3. 12:51

Átlagember...., akinek meg üzennek a szellemek, azok meg átlagon felüliek:))))


Találhatnátok olyan tevékenységet, amiben tényleg ki tudtok tűnni az átlagból és akkor nem lenne erre szükség.

76. access
2014. máj. 3. 12:47
nem
75. jhade (válaszként erre: 58. - Elszabadult hold)
2014. máj. 2. 09:30
Ezek a dolgok tényleg nem így működnek, ahogy azt az átlagember elképzeli.
74. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 72. - Globus)
2014. máj. 2. 00:23
Materiális körökben ez számít normálisnak.
73. Madonna13 (válaszként erre: 70. - Da54621ded)
2014. máj. 1. 20:37
igen érdekel, tényleg
72. globus
2014. ápr. 30. 19:49

Rendben vagyok pszichésen.

Szóval nem kaptam.

2014. ápr. 30. 19:46
nem
2014. ápr. 30. 19:46

Csak azt kapok.

TÉNYLEG ÉRDEKEL?

69. Sz123 (válaszként erre: 46. - 9f1a0fd4cd)
2014. ápr. 30. 19:43
Nekem világoskék... De nálam ez jót jelent, nem félek tőle :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook