Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Császármetszés utáni vérzés és szex fórum

Császármetszés utáni vérzés és szex (beszélgetős fórum)


1 2
59. 3d787b167a (válaszként erre: 11. - De Luca)
2014. ápr. 16. 06:21

:XDDD



Na de miért!??? :)

58. Guruljka (válaszként erre: 53. - Pzm3)
2014. ápr. 15. 21:22

Persze, ki-ki bárhogy szólíthatja a párját, de:


Néhány éve másik portálon egy fiatal, aranyos, két kisgyerekes asszonyka megírta, hogy Apa meghalt.

Persze részvétünket nyilvánítottuk, de hát kicsit úgy van ezzel az ember, hogy a szülőt előbb-utóbb elveszítjük. Gyász, fáj, borzasztó, de mégis "ez az élet rendje".

Mire nagy sokára kiderült, hogy a férjét veszítette el szegény fiatalon, már nem lehetett korrigálni. És még ma is kínos.

57. gribedli*** (válaszként erre: 55. - Kubiak)
2014. ápr. 15. 19:37
Nem, neki: LUCA, én vagyok az apád! :D
56. de Luca (válaszként erre: 55. - Kubiak)
2014. ápr. 15. 14:25
:-D
55. Kubiak (válaszként erre: 54. - De Luca)
2014. ápr. 15. 14:24
Luke én vagyok az apád :D
54. de Luca (válaszként erre: 53. - Pzm3)
2014. ápr. 15. 14:22

"Abban igazad van, hogy úgy hívod őt, ahogyan szeretnéd, de attól ő még nem a te apád."


Én sem állítok mást.


Hidd el, én már nem akadok fenn semmin.

53. pzm3 (válaszként erre: 18. - De Luca)
2014. ápr. 15. 14:17
Én is szoktam apának hívni a páromat,nem tudom mit kell ezen így fenn akadni...Közöd semmi ki,hogy szólítja a férjét...
52. Bacskai Tamara (válaszként erre: 45. - Valakivagyok1984)
2014. ápr. 15. 13:03
En eddig ahogy tapasztaltam ,minden terhesseg es szules mäs es mäs,ugy a szules utäni testi tunetek is elhuzodhatnak.Sok minden fugg az egyenek vermersekletetöl,eletkorätol,kialakult körulmenyeitöl es a libido vältozäsätol is.Ezert hulyeseg lenne bärkinek a velemenyet ketsegbe vonni,esetleg "rähuzni a vezeslepedöt" vagy tän "megkövezni " erte hisz csak a sajät tapasztalatunkarol tudunk beszelni.En szemely szerint most meg 35hkm-vagyok es a jelenlegi pårom elsö babäja fejlödik a pocakomban.Hihetetlenul värja es a tenyeren hordoz,de miota terhes lettem annyira felt minket hogy sajnos a szex utäni vägyät blokkolta magäban.Többször beszeltuk mär meg hogy vannak mäs örömszerzesi fokozatok is (petting ...stb.)de neha nekem azt megadta -ö värni akar vele mert neki ällitolag nem okoz teljes kielegulest.Ö ilyen -muszäly tiszteletben tartanom,es bizom benne ez rövidesen a szules utän fokozatosan vältozik,mert a kapcsolatunkban igaz,mindig is en voltam -vagyok a nagyobb vermersekletu,ami sajnos vagy nem,de megmaradt a terhesseg alatt is es sokszor kellemetlen.Mindenekutän probälom magam elfoglalni es ezt a többletenergiämat mäs kreativ dologgal kitölteni,illetve a gyerekeimmel es szuletendö babocäval foglalkozni-majd eljön a mi idönk is ...
51. Bacskai Tamara (válaszként erre: 31. - Fdóri)
2014. ápr. 15. 12:38
A szules utäni elsö egyuttlet szerintem is kicsit mäs,esetleg fäjdalmasabb mint azelött -de kellö rähangolodässal,es a többedik alkalommal ez elmulik.
2014. ápr. 15. 12:32

Jézusom,ezt nem hiszem el!Onnan,hogy szegény fórum indító kérdezett,tanácsot kér,Ti eljutottatok oda,hogy sértegetitek,verbálisan meglincselitek azért mert olyan főben járó bűnt szeretne elkövetni,hogy a párjával szeretne már összebújni és, hogy apának említi?

Nem kell mindjárt butának,felelőtlennek,ostobának kikiáltani, mert megkívánta a férjét és eljátszott a gondolattal,hogy mi lenne ha ...

Ez nem azt jelenti,hogy nem kell az orvos tanácsát megfogadni a hat hetet kivárni,de gondolom sokan mások is eljátszottak a gondolattal szülés után négy héttel--főleg,ha jól érezték magukat--hogy húúú,de jó lenne már! (Én is):)

Az meg,hogy apának említi vagy szólítja a párját, megint csak nem hiszem,hogy olyan megvetendő,hisz ők még csak most ízlelgetik ezt a szót,hogy apa meg anya!

Egészen más jelentése van ilyenkor ennek a szónak, mint mikor az édesapádat hívod apának!

Kezdetben mi is így hívtuk egymást,de aztán az újdonság varázsa után visszatértünk a nevén szólításra.De,más az is ha szólítom a párom meg más az is,ha a kicsinek azt mondom pld.Nézd,ott jön apa!Kereshetjük ám a kákán a csomót!!!!

Legyetek egy kicsit megértőbbek,empatikusabbak,nem kell mindjárt vicsorogva harapni!

49. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 48. - Valakivagyok1984)
2014. ápr. 15. 11:58
Ja h válaszoljak is: drága ebihalam:-)
48. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 46. - Kubiak)
2014. ápr. 15. 11:57
Én nemtudtam h csak onnan tudja h ő az apa h minden 2. Mondatba tudatja vele.. Akkor én kérek elnézést.. Ez esetbe tenyleg jobb ha így hívja
47. f6390e6b9b (válaszként erre: 46. - Kubiak)
2014. ápr. 15. 11:23

Nem rossz!! :D

A mi lányunk 3 éves lesz már elég szépen beszél.Mi a nevünkön szólítjuk egymást,volt hogy ezért a gyerek is a nevén hívta,akkor van egy ilyen párbeszédünk ha az apját keresi/rendes neve a páromnak Roli,hogy érthető legyen/:

-Joji!!!

-Neked apa!

-Jó,Apa!!!

46. Kubiak (válaszként erre: 45. - Valakivagyok1984)
2014. ápr. 15. 11:08

De akkor adj ötleteket hogyan szólíthatná ha azt akarja vele sugalni a megszületett gyermeke apja:

Mooondjukkkkk

-megtermékenyítő

-sejt donor

Várom a további ötleteket :D

2014. ápr. 15. 11:00
Azérz az vicces h 4 hete anyuka a forumindító de leoltja az egyik hozzaszólót h neki nincs gyereke és majd ha lesz megtudja miert hivja apának a párját. Nos nekem 2 is van és nem 4 hete de apának én az apukámat hívom.Páromat pedik maradjunk annyiban h nem cukorborsónak..Egyébként hihetetlen h nem lehet kibírni 6 hetet. Én 9 hónapja szültem császárral és sajnos még mindig fáj a méhem sex közben. Remölem foruminditóval nem lesz ilyen
44. gribedli*** (válaszként erre: 39. - F6390e6b9b)
2014. ápr. 15. 10:43

Mi az utso napokig kihasznaltuk az idöt, es megis mindig o surgette az elso együttletet es én paraztam mindig. Annak ellenere, hogy 3-bol ketto apas szules volt, es o "konyorgott", hisztizett, hogy hadd lehessen bent, plusz surgette a visszarazodast is. Nem mondom, hogy nekem nem igenyem, sot, én vagyok kettonk kozul a jobb libidoval megaldva csak pont szulesek utan nem nagyon akartam nekiallni, mindig vartam volna egy kicsit tobbet, tobbet is mint az eloirt 6 het.


Azert a pettingre vevo voltam, szoval nekem hiheto, hogy ezen jar az esze a foruminditonak, akar korabban is, de ha vereznek, elsosorban a dokitol kerdeznem meg.


Es meg mindig ez a jobbik eset, jó jel, ha kivanjak egymast:)

43. gribedli*** (válaszként erre: 29. - Bacskai Tamara)
2014. ápr. 15. 10:28

Nekunk is 3 van es nem jon a szamra, hogy apanak hivjam. Eddig meg hulyesegbol is csak max Dagobert bacsinak hivtam max...:DDDD


Amugy o is mindig a nevemen hivott, Mondjuk ez onnantol ered, hogy anya csak egy van, es o a sajatjat szereti csak anyanak hivni, es ez igy jó!

42. Kubiak (válaszként erre: 38. - 82d45dcd14)
2014. ápr. 15. 10:21

Teeeeeeeeeeeddddd a kezed a monitorra :)

Múúúúúúúúkodj !

41. gribedli*** (válaszként erre: 28. - 25800e2d09)
2014. ápr. 15. 10:21
:DDD
40. Kubiak (válaszként erre: 36. - Gribedli***)
2014. ápr. 15. 10:19

Kissebb dolog ?

Olyan itt nincs.

Próbáld ki mondjuk kiírsz egy fórumot hogy viszket a hátad egy ember tutira azt mondja hogy véged, ne vegyél tartós tejet mert már áttéted is van.

39. f6390e6b9b (válaszként erre: 35. - Gribedli***)
2014. ápr. 15. 10:18
Egyébként nem is értem hogy császár után máris ezen jár a fórumindító esze.Oké,nekem hüvelyi szülésem volt és szigorúan kivártam a 6 hetet,de a negyedik héten eszembe sem jutott nekiesni a páromnak,és a kontroll utáni első egüttlétnél azthittem a szemem kiugrik a fájdalomtól!Nem voltam császáros,így nem tudhatom,de eszembe sem jutna!!
38. 82d45dcd14 (válaszként erre: 34. - Kubiak)
2014. ápr. 15. 10:18
Én szííívesen vállalok távgyógyítást,akár kézrátétellel is:)
37. 993dda84ef (válaszként erre: 11. - De Luca)
2014. ápr. 15. 10:18
:DDDD
36. gribedli*** (válaszként erre: 34. - Kubiak)
2014. ápr. 15. 10:13
De kisebb dolgokert miert is ne? Csak ne itt kerjen valaki tanacsot, hogy mivel kezelje teszem azt, a petefeszek daganatat...
35. gribedli*** (válaszként erre: 13. - Bea0824)
2014. ápr. 15. 10:11

Vartam mar egy ilyet, hogy a csaszar utan csak ugy kipattant a no az agybol es fejest ugrott egy nagy orgiaba!


Mert mindig az van mindenhol, hogy a csaszar milyen jó! Meg meg is lepodtem, hogy az elso hozzaallasok ova intettek! :)

34. Kubiak (válaszként erre: 33. - Gribedli***)
2014. ápr. 15. 10:11

Elgondolkoztam hogy táv magánrendelőt kell nyitni a hoxán :)


Itt sok az orvos aki láttatlanba is megmondja a tutit:)

33. gribedli*** (válaszként erre: 32. - Kubiak)
2014. ápr. 15. 10:08
Ezen mar én is gondolkodtam, nem olyan a tema, hogy mit vegyen be fejfajasra, nem tudom elhinni, hogy ezt orvos nelkul donti el...
32. Kubiak
2014. ápr. 15. 10:04

Elképzeltétek a szituációt?


-Anya gyere szexeljünk!

-Apa nem lehet.

-Miért nem lehet anya?

-Megkérdeztem a hoxán és azt mondták még nem szabad.

-Akkor Jó éjszakát anya.

-Neked is apa de két hét múlva már biztos megengedik a tagok.

31. fdóri
2014. ápr. 15. 09:57
Mi is voltunk együtt a 6. hét előtt, de jobb kivárni, egy kicsit rossz élmény volt...
30. fdóri
2014. ápr. 15. 09:56
Szerintem egy 4 hetes baba anyukája és apukája elsősorban anya és apa. Valószínűleg ez idővel kikopik. Most épp az én férjem is "apa". Mi is a 3. gyermekünket várjuk. Egyébként nem nevezem így:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook