Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismerkedés fórum

Ismerkedés (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Akik barátnőket keresnek

2014. ápr. 14. 16:38

Sziasztok!

Nem rég végeztem el a középiskolát. Semmiképp nem akartam befejezni a tanulást, így teljesen egyértelmű volt számomra a továbbtanulás, amiért nagyon hálás vagyok a szüleimnek, hogy támogatják...

Lényeg, hogy amióta elmentem otthonról, nagyon messzire az iskola miatt, sokat vagyok egyedül. Új város, új emberek. A várost már ismerem, az embereket még mindig nem. Nagyon nehezen tudok itt beilleszkedni. A régi "barátaim" szépen eltűntek, megszakadt a kapcsolat, alig egy-két barátom maradt, de sajnos ők sem mindig érnek rá..

Egyre jobban erősödött bennem ez az érzés, hogy nagyon egyedül vagyok, alig vesznek körbe emberek, hiába mozdulok ki.

Pár napja azon gondolkodok mi lenne ha megpróbálnék itt embereket ismerni, lehet könnyebben menne. Egy próbát mindenképp megér. Szóval szívesen, örömmel várom azoknak/annak a személynek a levelét aki hasonló cipőben van vagy csak szimplán ismerkedne. Írjatok bátran!! :)

Címem: dominikakvcs@gmail.com


Üdv, Dominika


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook