Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Szegedi Nőgyógyászati Klinikán lehet adott nőgyógyászhoz kerülni, ha jelzem a "bejelentkezésnél" (egy ismertebb dokihoz is)?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

10. ~Zsuzsi~2014-04-15 09:33
Köszönöm!:)

Akkor lehet magánrendelés lesz az első...

9. Mimy...2014-04-15 07:34
A magánrendelésére mentem először.
De tényleg csak a vasast tudom felhozni példának: ott N. Lászlónak nincs magánrendelése, még is vállal kismamákat, ha felkérik.

Azt nem hiszem, hogy a klinikán oda mehetsz az ablakhoz és lehet "válogatni", de ha betelefonálsz, megérdeklődöd a Neked szimpatikus orvos mikor rendel, mikor kerülhetnél hozzá és akkor mész, akkor eltudom képzelni hogy mondod, hogy hozzá jöttél és Ő fog vizsgálni. :)
(válasz ~Zsuzsi~ 8. hozzászólására)

8. ~Zsuzsi~2014-04-14 17:10
De hogyan lett ő az orvosod?:) Mármint először véletlen kerültél hozzá?
(válasz Mimy... 7. hozzászólására)

7. Mimy...2014-04-14 16:48
Nekem van orvosom, vele előre egyeztetett időpontban találkozunk a klinikán, a bejelentkezésnél jeleznem kell, hogy hozzá jöttem, x időpontra, x ultrahangra, vizsgálatra.
Nem tudom egyébként lehet-e válogatni. Egy telefont megér a dolog.
A vasasban például vizsgálatoknál lehet választani.
(válasz ~Zsuzsi~ 1. hozzászólására)

6. ~Zsuzsi~2014-04-14 15:14
Az lesz, köszi!

5. arrival2014-04-14 14:46
SZerintem a legegyszerubb ha felhivod oket, es megprobalod.

4. ~Zsuzsi~2014-04-14 14:19
Akkor egy olyan dokihoz akinek nincs magán praxisa, nem lehet bejutni?:O

3. arrival2014-04-14 14:18
Szerintem sem valaszthatsz

2. Ekka2014-04-14 14:06
Szerintem ilyen nincs! ..de lehet rosszul tudom.

1. ~Zsuzsi~2014-04-14 13:58
Szegedi Nőgyógyászati Klinikán lehet adott nőgyógyászhoz kerülni, ha jelzem a "bejelentkezésnél" (egy ismertebb dokihoz is)?