Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol tudom a csatlakozási módot a Médiaeszköz (MTP) lehetőségre állítani? fórum

Hol tudom a csatlakozási módot a Médiaeszköz (MTP) lehetőségre állítani? (tudásbázis kérdés)


4. Miszti3 (válaszként erre: 3. - Giorcub)
2014. ápr. 14. 21:34

A Samun minden rendben, az MTP-n voltam.

A gépen kért 10-es verziónál jobb Media Player, letöltöttem egy 11-est. Kért még a Windows-hoz 3-as szervízpackot, nekem csak 2-es volt, ezt is megcsináltam. Most már semmi hibát nem ír ki, csak egyszerűen nem kapcsolódik.

Az "Új harver" megjelenik, tehát felismeri a gép, de a Kies nem képes kapcsolódni hozzá. Sem a Kies, sem a Kies3, ez utóbbival is próbáltam.


Már teljesen KO vagyok tőle.

2014. ápr. 14. 09:11
gondolom a samun kell feloldani. amikor a felso sorban megjelenik a csatlakozas, akkor ha azt lehuzod es rabokkintesz, nincs valami opcio?
2014. ápr. 14. 08:05
Telepítettem a megfelelő klienst a mobilom - Samsung Galaxy Young.- számítógéphez való csatlakoztatásához a Samsung oldalról, de mindig valami hibát ír ki: Fel kell oldani ezt az MTP zárolást. Tudnátok ebben segíteni?
2014. ápr. 14. 08:05
Hol tudom a csatlakozási módot a Médiaeszköz (MTP) lehetőségre állítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook