Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem tudok a Facebookomra belépni? fórum

Miért nem tudok a Facebookomra belépni? (tudásbázis kérdés)


8. f6390e6b9b (válaszként erre: 1. - Ildikó29)
2014. ápr. 14. 11:18
ccleaner csodákra képes.utána be fog engedni!
2014. ápr. 14. 09:01
Próba, szerencse. Amióta én megcsináltam, mindenhonnan kiszedte még a mentett jelszavakat is, de nem is baj, még véletlenül se fér hozzá senki.
6. forrest2010 (válaszként erre: 5. - Gardengabi)
2014. ápr. 14. 07:49
Köszi megpróbálom , többnyire nem mentettek a jelszavaim + nem is sok helyen vagyok fenn , de a férjemet már a guta környékezi , h mi a manót nyomtam be , h ezt csinálja a gép . Ha felmentem a face-re mindig akkor írtam a jelszót , direkt nem szoktam pipálni , h jegyezze meg a gép .
5. gardengabi (válaszként erre: 4. - Forrest2010)
2014. ápr. 14. 07:17

Van rá gyógyszer, csak az a baj, hogy mindenhonnan törölni fogaja a jelszavakat, és többet fel sem ajánlja a megjegyzést. Mindig be kell írni a jelszavad, ahányszor be akarsz lépni.

Eszközök- Beállítások- Biztonság- Elmentett jelszavak. Próbáld egyesével törölni, hátha akad olyan, amit meg akarsz tartani.

2014. ápr. 14. 04:36
Nekem az a gondom a facebookkal , h 1x elfelejtettem kilépni , azóta jelszóval együtt rögtön megjelenik az emailcímem sárga alapon !!! azóta hiába változtattam jelszót 2x is , hiába nem jelölöm be a pipát , h jegyezze + a gép , akkor is löki jelszóval együtt !!! ilyenkor ezt miért csinálja ?!!!!Ha tud valaki valamit ajánlani , h mi a manót csináljak vele ?
2014. ápr. 13. 23:17
Egyszer engem töröltek onnan, de hogy ki és hogy?
2014. ápr. 13. 23:01

Probalkozz ujra...

Inditsd ujra a gepet es ellenorizd, nekem ilEnekkel volt bajom.

2014. ápr. 13. 22:41
Miért lehet az hogy a facebookomra nem tudok belppni jelszót nem cseréltem nem is irtam el.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook