Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Köszönöm R, hogy akkor elengedtél! fórum

Köszönöm R, hogy akkor elengedtél! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Köszönöm R, hogy akkor elengedtél!

1 2
31. Krisz42 (válaszként erre: 29. - Judy90naposa)
2014. ápr. 15. 13:03
Szerinted az nem viseli meg a gyereket,ha a szülei nem boldogok?Sokkal nagyobb lelki problémàkat okozhat,főleg ha a fèrj csalja is a felesèget.Itt is volt egy törtènet erről,a gyerekek mindegyike màskènt reagālt,de mindegyik kifordult magàból ès megviselte őket minden.Ha nincs szerelem,akkor min dolgoznànak?Ez nem megoldható,mert vagy szeretsz igazàn valakit vagy nem ès ezen semmi sem fog vâltoztatni,mert a kifogàsok arra,hogy mièrt nem szereted vagy szeret csak szavak,nem az igazsàg.Vagy elfogadod ès szereted az elejètől úgy,ahogy van vagy nem.Ha közben rossz irânyba vàltozik,akkor egyèrtelmű,hogy ő mâr nem szeret,akkor pedig nem kell erőltetni,mert az önzősèg ès akkor te sem szereted igazàn,csak magadat.
2014. ápr. 15. 08:54

Nagyon nehéz leírni, mert nem vagyok nő. Férfiként sok csalódás ért, melyek eléggé megviseltek. Ahogy tapasztaltabb lettem szinte rákényszerítettem magam, hogy minél előbb felejteni tudjak.

Ma már úgy élek, hogy ami elmúlt, azon változtatni nem tudok, tehát tovább nem érdekel, a holnapot senki nem ismeri, tehát ma akarok úgy élni, ahogy szeretnék.

Azota nem megy az agyamra jóformán semmi, nyugodt vagyok, s tudom, hogy nem szép, de ha vége valaminek, simán tullépek rajta.

29. Judy90naposa (válaszként erre: 13. - Sly7105)
2014. ápr. 15. 08:39

Ezt én is így gondoltam, amíg nem születtek gyerekeim...


Ha minden szülő tudná, hogy milyen lelki problémákat okoz egy gyereknél a válás, akkor senkinek nem jutna eszébe. Nem azt mondom, hogy nincsenek olyan helyzetek, amikor az ember nem kényszerül rá, de én még mindig úgy gondolom, hogy manapság már túl könnyen kilépnek a felek egy kapcsolatból, ahelyett, hogy dolgoznának azon.


Mint ahogy jelen esetben is. Komolyan őszintén azt gondolja bárki, hogy ez a férfi szerelmes lett a fórumindítóba!?! Szerintem csak tetszett neki, hogy fiatal, hogy rajong érte, és visszaadja kicsit az ő fiatalságát is...

28. Krisz42 (válaszként erre: 22. - 841dda9c93)
2014. ápr. 15. 08:18
Egyértelmű hogy csak szédített.Persze jó,hogy te nem fogod fel annyira tragikusan a dolgokat,viszont fennáll a veszélye,hogy bármikor felbukkan,te megint hajlandó leszel a játékszere lenni.Az igazi szerelem nem ilyen,remélem egyszer majd rájössz és nem leszel hálás azért,hogy szórakoztak veled.
2014. ápr. 14. 22:21
Hát ez egy elég durva történet. Nem szeretnék ilyesmit megtapasztalni még pár nap ill hónap céljából sem. Le a kalappal ha ilyen jól viselted nőként. A ffiról inkább nem is mondok semmit.
26. 2717ae3c22 (válaszként erre: 17. - 841dda9c93)
2014. ápr. 14. 21:57
abból amit írtál,és ahogy írtad.99%ra mondom,amúgy már nem foglalkoznál vele,nyugi lesz ez még így se.(:
2014. ápr. 14. 20:20
Szerintem a pasi két vasat tartott a tűzbe,de mégis az asszony mellett döntött.Rájött,hogy az a 20 év sok amennyivel idősebb.Mikor már eljön a kapúzárás és nem tud teljesíteni egy 20 évvel fiatalabb nőnek,akkor majd őt csalják meg.Ez lett volna az igazi pofon neki.Megalázva érezte volna magát,de az,hogy ő mit csinált az asszony mellet az neki jár alapon tette.
24. peonia53 (válaszként erre: 22. - 841dda9c93)
2014. ápr. 14. 20:01

Szia!


Én tudok olyan esetet, hogy negyedszerre újra elvette az első feleségét.

Kutyából nem lesz szalonna, ahol tudja csalja a feleségét.

23. 82d45dcd14 (válaszként erre: 22. - 841dda9c93)
2014. ápr. 14. 19:19
Tudod a GYEREKÉRT,sok mindenre képes az ember!
22. 841dda9c93 (válaszként erre: 21. - A4b182d692)
2014. ápr. 14. 18:18
Igen, azon problémáztam, mert nem értettem, hogy most miért tud elmenni a volt nejével moziba amikor előtte mindig yülölettel beszélt róla. Azon nem problémáztam hogy a gyerekekkel megy, de te azt irtad..
21. a4b182d692 (válaszként erre: 15. - 841dda9c93)
2014. ápr. 14. 15:47
igen, de azon problémáztál, h anyuka is megy velük.
2014. ápr. 14. 13:56

Szerintem a korkülönbséggel nincs probléma...és R nem nős volt, hanem elvált...

Viszont sajn os néha a gyerekek miatt valóban az ember nem a boldogságot választja és ez hosszútávon nem jó!!! Tapasztalat!:(((

19. 8f7df9c6fc (válaszként erre: 16. - 841dda9c93)
2014. ápr. 14. 11:44

Ez egy tanuság volt neked, most már biztosan jobban oda fogsz figyelni, hogy kivel állsz szóba, és fõleg a te korodban ne nõs ember szerepeljen az életedben!

Nagyon sokan átesünk ilyen dolgokon,akár nõs,fiatal idõs stb.

2014. ápr. 14. 09:51
HÁT EZT IS MEGTAPASZTALTAD , BIZTOS VOLT OKA.Állj talpra hamar!
17. 841dda9c93 (válaszként erre: 12. - 2717ae3c22)
2014. ápr. 14. 08:30
Ezt miből gondolod?
16. 841dda9c93 (válaszként erre: 11. - 31bc25d879)
2014. ápr. 14. 08:29
Köszönöm szépen! Igen, màr régen túl vagyok rajta. Hetekig sírtam meg bánkodtam utánna, de ennek már rég vége! Egy szép kalandként gondolok rá, ahol énmaradtam alúl, ezért nem kell megkövezni. Túl naív voltam? Lehetséges, sőt biztos is, de nem én voltam az utolsó ember a földön aki bedölt egy ilyesminek.
15. 841dda9c93 (válaszként erre: 7. - A4b182d692)
2014. ápr. 14. 08:25

Úgy látszik nem olvastad el elég figyelmesen a cikket... Idézem:


R:- Felhívott a kisebbik lányom, hogy menjünk el moziba.

Én: - Hát menjél nyugodtan, ebbe nincs semmi, máskor is elszoktál velük menni.

14. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - 841dda9c93)
2014. ápr. 13. 22:24

Hmm, es ennyi :) Sztem az egy tapasztalas/tapasztalat volt a reszedrol es semmi mas. Marmint, "szep volt, jo volt, koszonom ,ennyi" viszont akkor kerul majd igazan a helyre, ha lesz ek gyerekeid , ferjed, es a ferjed majd melled/tek all egy has.szituban.

Sokkal jobban jartal,mint a szomszedasszonyom pl. Aii tobb,mint egy eve kavar egy nos pasival (2 gyerek) igerget neki fut-fat, de semmi nemtortenik

Kozben asszonypajti otthon, meg a lurkok, emitt meg a szereto, aki varja a csodat. Nyilvan, van ra pelda, hgy egy pasi ott hagyja a familiat, de ez eleg ritka. Sok pasi beleul a tutiba, nehezen valt(oztat) inkabb felredugnak, ezazamaz... Szval, sok szerencset :)

2014. ápr. 13. 20:37
Elképzelhetőnek tartom, hogy a pasi tényleg szerelmes lett. De hogy miért választotta mégis a családot? Ezt nem lehet egyszerűen a gyerekekre fogni. Én azt gondolom, hogy csakis a gyerek/gyerekek miatt "nem szabad" együtt maradni, hiszen mindenkinek joga van a boldogsághoz, a szerelemhez, az újrakezdéshez, és ha ilyen esetben családot hagy az ember maga mögött, azt is lehet kultúráltan intézni, úgy hogy a gyerekek ne sokat sérüljenek. Az viszont szerintem a rosszabb megoldás, hogy a gyerek miatt együtt marad a család és közben mindkét szülő boldogtalan. Ezt előbb-utóbb a gyerekek is észlelik és akkor máris nem olyan kerek az élet. Szerintem voltak érzések R-ben a cikk írója iránt, viszont voltak még érzések a volt feleség iránt is, ha vissza tudott menni és újrakezdeni velük... Persze, hogy R nevű hősünket ez esetben mi motiválta, erre biztosat csakis ő mondhatna.
12. 2717ae3c22 (válaszként erre: 1. - 841dda9c93)
2014. ápr. 13. 18:50
sztem még nem vagy túl rajta.de majd eljön az az idő is.
2014. ápr. 13. 17:05

Lányok-Lányok!


Egy kicsit több empátiát. Az élet nem haboskakaó. Mindketten megviselődtek de a pasi a családját választotta. Ilyen van, nomeg az ellenkezője is. És még a hazájában kapott munkát is, minden az "otthon" mellett szólt.



Én azért örülök, hogy a topiknyító túl van rajta és a szépet látja abban az elmúlt időszakban.

2014. ápr. 13. 16:43

Azért ne kövezzük meg a topiknyitót!

Volt futó kapcsolatom, minketten tudtuk hogy a másik nem független, mégis mindkettőnknek hiányzott a másik amikor úgy döntöttünk , hagyjuk abban

9. Regin_a (válaszként erre: 3. - Ekka)
2014. ápr. 13. 16:35

Hoppá!

Már nem is írok semmit :)

2014. ápr. 13. 16:23
Megtapasztaltad,hogy milyen az elhagyás,de túl hiszékeny voltál,mert hittél neki.Elhitette veled,hogy szerelmes,de csak egy szép kaland volt a férfi részéről.Az otthon és a gyerekek szorosan összekötik a családot,de te elhitted,hogy egyedül álló.Kellet neki a kaland és te jó alany voltál a számára,ő meg nem akarta kihagyni.
7. a4b182d692 (válaszként erre: 1. - 841dda9c93)
2014. ápr. 13. 14:37
azért mert veled volt együtt, nehogy már ne mehessen el moziba a gyerekeivel és a volt feleségével.. attól még, hogy elváltak, lehetnek családi programjaik..
2014. ápr. 13. 12:40
Ismerős a helyzet, végig olvastam, annyi különbséggel, hogy itt kiderült, hogy a nő aki a volt párja és gyűlöli, még mindig a felesége... és ocsmány módon ott hagyott engem egyik pillanatról a másikra...
2014. ápr. 13. 12:25
Lehet, hogy R-nek fontosabbak voltak a gyerekei, de szerintem ez az ő részéről is több volt, mint kaland.
2014. ápr. 13. 12:23
22 éves voltál mikor ez a történet volt ha jól számoltam,ahhoz képest szerintem eléggé éretlenül kezelted a dolgokat.A gyermekei a legfontosabbak minden szülőnek,erre számítanod kellett.A pasas nem elengedett,hanem játszott veled aztán csúnya mód elhajított.Csak azt nem értem,ha az elején ennyire nem bírtad az arcát,később miért tetted mindezt,az első megérzés az igazi MINDIG!!
3. Ekka
2014. ápr. 13. 10:46

Nem elengedett, 'elhagyott'!

Kiszórakozta magát aztán dobbantott!

Pont!

2. Judy90naposa (válaszként erre: 1. - 841dda9c93)
2014. ápr. 13. 09:59
Látszik, hogy még fiatal vagy és éretlen... Majd ha egyszer lesz családod, meg fogod érteni R-t. Egy gyereknél nagyobb és erősebb kapocs nincs a világon. Ha egy ember szereti a gyermekeit, akkor őket helyezi előtérbe, minden más csak mellékessé válik, még a szerelem is. Te csak egy kaland voltál neki, biztosan szép kaland, de csak kaland.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook