Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szoláriumtól lehetséges ilyen tünet? fórum

Szoláriumtól lehetséges ilyen tünet? (tudásbázis kérdés)


2014. máj. 25. 12:17

Sziasztok! Ma ismét tapasztaltam ugyan azt, mint amiről a fórumot indítottam. ALegutóbb 1-2 napig vettem észre.

Nem tudom, ez gyakorinak számít? Rohanjak a dokihoz?Igazából megint csak egy kicsike víz szerű jött belőle, nem fáj, csomót nem érezni benne, 5 nap múlva kell megjönnie. Már eszembe jutott az is, hogy lehet abba kéne hagynom a fogamzásgátlót, lassan 7 éve szedem, hátha ez a baj. Vagy ez egy tök normális folyamat, és én parázom agyon magam feleslegesen.

2014. ápr. 13. 08:43
Ez hormonzavartól van nem a szolitól.Fogamzásgátló okozza.
15. 32fab46f2a (válaszként erre: 13. - Itimi78)
2014. ápr. 13. 08:33

Köszi a megnyugtatást :)

Igyekszem nem piszkálni, ezta a doki is mondta anno, h nem szabad, mert csak fokozza ennek a tejszerűenek a termelődését.

Amúgy most voltam kozmetikusnál, és ő is mondta, hogy látszik a bőrömön a rengeteg stressz (pedagógus vagyok, vizsgaidőszak van, no meg amúgy is...), és a nem régen elkezdett fogyókúra. Ha ehhez még a gyógszert is hozzávesszük, nem csoda, hogy felborult kicsit a rendszer...

14. Luijza
2014. ápr. 12. 21:08
Ha nem múlik, azért nézesd meg dokival is.
2014. ápr. 12. 20:57
Nyugi,a gyógyszertől megborult egy kicsit a hormonháztartásod.Nekem is volt ilyen,rohantam én is a nődokimhoz,de megnyugtatott hogy előfordul az ilyesmi.Ha gyakrabban fordulna elő,akkor már lenne miért aggódni.
12. simple
2014. ápr. 12. 20:21
Hát ez tuti hogy nem a szolitól van.
11. 830bbb96dd (válaszként erre: 7. - 32fab46f2a)
2014. ápr. 12. 19:47
aha a gyógyszer lesz a bűnös..
2014. ápr. 12. 19:46
Egyébként rémlik, hogy volt már ilyen, és utána amikor mondtam a dokinak, ő csak legyintett...szóval akkora para azért nem lehet....
9. 32fab46f2a (válaszként erre: 8. - Zebra25)
2014. ápr. 12. 19:34
Tök elfeledkeztem róla, hogy manipuláltam vele kicsit, mert eddig még sosem szedtem tovább, aztán ahogy kattogtam, mi lehet ez, akkor ugrott be, hogy talán ettől. Amúgy nem folyhatott sok, mert a melltartómon nem is látszott meg, és nedvesnek sem éreztem. No meg azóta persze 5 percenként odalesek, és semmi....Gondolom kiürült vagy én nem vágom...De miért kellett észrevennem? Hihetetlen :) OPersze én egyből futnék az orvoshoz, de azért minden hülyeséggel sem mehetek.
2014. ápr. 12. 19:30
Ez valószínűleg a gyógyszertől van.
2014. ápr. 12. 19:26
Lehet, hogy a hormonjaim zavarodtak meg picit a gyógyszerrel való kombinálstól.
6. 32fab46f2a (válaszként erre: 5. - 830bbb96dd)
2014. ápr. 12. 19:25

Rág googleztam, de ilyet sehol sem említenek, hogy a bimbó udvarból jöhet ilyen víz. Meg amúgy semmi változás nincs, nem érzékeny, nem fáj, nem piros...kicsit le van pirulva az egész mellkasom meg mellem, de ennyi.

Lehet máskor is történik ilyen, csak ugye az ember alapból nem nézegeti egyfolytában a mellét.

5. 830bbb96dd (válaszként erre: 3. - 32fab46f2a)
2014. ápr. 12. 19:14
ez nem a szolitól van.....
2014. ápr. 12. 19:13
Még írod?
2014. ápr. 12. 19:13

Sziasztok!

A következő kérdéssel fordulok hozzátok. Ma szoliban voltam, érzékeny bőrű vagyok, kicsit megkapott. Aztán később észrevettem tök véletlenül, hogy a bal mellemnél, a bimbóudvron lévő mirigyekből mint ha ilyen vízszerű izé szivárgott volna. Nem folyt meg ilyesmi, csak azért látszott. Nem érzékeny, nem fáj, nem piros. Annyi, hogy a mellbimbóim hámlanak picit, de ez is gondolom a szolitól lehet, meg amúgy is nagyon száraz a bőröm. Azóta nézegettem, megnyomtam, de semmi...Tapasztaltatok már ilyet? Esetleg még arra gondoltam, hogy talán attól lehet, hogy 3 hete megszakítás nélkül folytattam a fog. gátlót, mert csúsztatni akartam a mensim.

Szerintem nagyobb baj nem lehet - mondja ezt egy hipochonder aki persze bepánikolt egyből - de októberben voltam nődokinál, aki onkológus is, tehát azért vágja a dolgokat, és ő nem talált semmilyen elváltozást, ill. voltam hormon és laborvizsgálaton, és azok is jók lettek. Anyukám azt mondja, neki is volt már ilyen, és ne parázzak....

2014. ápr. 12. 19:10
várjuk
2014. ápr. 12. 19:08
Mitől lehet ez? Szolitól? folyt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook