Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Törpenyuszi gyerek mellé? fórum

Törpenyuszi gyerek mellé? (beszélgetős fórum)


19. 388b941089 (válaszként erre: 18. - 3b35a79bac)
2014. ápr. 16. 20:21
Pont torpenyuszit tarthatnal panelben. Nem a legidealisabb de akkor mar inkabb mint kutyat. A nyuszit is le tudod vinni setalni. A kislanyod miatt irtam h inkabb ne mert nagyon pici meg. Nem a panel a problema. Akaratlanul is kart okozhat benne es hangsulyozom nem a gyerekzsivaly okozna a problemat. Ha picit nagyobb lesz, akkor vegyetek haziallatot.
18. 3b35a79bac (válaszként erre: 17. - 388b941089)
2014. ápr. 16. 20:00
igen a gyerek mellé mivel van egy kislányom és gondoltam rákérdezek a döntésem előtt hogy a nyuszit nem zavarná e a gyerekzsivaj....nem miattad döntöttem így mert csak ma olvastam el amit írtál de már tegnap döntöttünk hogy nem való semmilyen állat a panelba.további szép estét mindenkinek :)
17. 388b941089 (válaszként erre: 13. - 3b35a79bac)
2014. ápr. 16. 16:34
Te azt irtad h a gyerek melle akarod, ez a forum cime, nem? Ha felreertettem bocsi. Egyebkent nagyon jol dontottel. Megis csak volt ertelme az ordenare stilusomnak. :)))
2014. ápr. 16. 13:22
szegény nyuszik :(
15. 3b35a79bac (válaszként erre: 14. - 82d45dcd14)
2014. ápr. 16. 12:51
oké ez jogos.de mondtam mindegy,mert eldöntöttem,hogy a panel lakásba nem kell állat se nyúl se kutya se macska semmi!
2014. ápr. 16. 12:49
De a gyerektől nem tudod eldugni a nyulat,és gondolom nem teszel táblát a nyakába,hogy az "anyáé a nyuszi"
13. 3b35a79bac (válaszként erre: 9. - 388b941089)
2014. ápr. 16. 12:38

egyáltalán nem a húsvét miatt szerettem volna nyulat és mint már megírtam nem is a gyereknek akartam hanem magamnak.és te honnan tudod azt hogy én tudok e bánni egy állattal vagy sem?sehonnan.de nem állok le ilyen agytrösztökkel veszekedni,feltettem egy kérdést amire úgy néz ki néhányan nem tudnak normális hangnemben illetve normális emberi módon válaszolni.tudod teljesen mindegy hogy te felrobbansz e vagy sem,én is nagyon sok minden ki akadhatnék pl.a válaszolási stílusodon is de nem teszem,mert mielőtt "beszélek" gondolkozom és próbálok úgy érdemben hozzászólni dolgokhoz,hogy azzal számomra vad idegen embereket ne sértsek meg a semmiért.Na mindegy :) van aki ilyen van aki meg olyan...

egyébként is kár a para,mert úgy döntöttem nem lesz nyúlunk panel lakásba nem kell állat.köszönöm azoknak akik normálisan tudtak válaszolni egy normálisan feltett kérdésre.további szép napot.

2014. ápr. 14. 18:51

Jön a Húsvét és ilyenkor mindenki ezt csinálja, amikor meg majd bekakil, bepisil, és sok törődés híján még kedves sem lesz, egyszerűen ráuntok. Legalábbis szerintem Húsvétkor a legtöbb nyuszival ez történik.

Persze nem szeretnélek megbántani, lehet hogy te pont a kivétel vagy de azért én várnék még 1-2 hetet és úgyis rájössz addigra, hogy nem kell az neked.

2014. ápr. 14. 18:46

NEM...mi a lópikulának?

Mert jón a Húsvét?

2014. ápr. 14. 18:33
Nem ajánlom!
2014. ápr. 14. 06:47
Vissazolvasva a hszeket... Istenem, ennyire.... Felrobbanok! Aki nem ert az allatokhoz nagyon szepen kerem ne vegyen allatot! Az allatszeretet nem jelenti azt minden esetben h ertunk is az allatokhoz!
8. 388b941089 (válaszként erre: 1. - 3b35a79bac)
2014. ápr. 14. 06:44
Nem a zajongast nem birja a nyuszi hanem azt h egy ket eves gyerek nyuzza. Sokszor egy nagyobb sem tud banni normalisan egy allattal. Hoy jut eszebe egyaltalan barkinek is h egy 2 evesnek elo nyulat vegyen? Ezekbol lesz a kidobott, megunt, megnott es vigyuk vissza nyuszi esete. Es milyen sok ilyen van! Pff. :@
7. anya4005 (válaszként erre: 1. - 3b35a79bac)
2014. ápr. 12. 20:08

Nekem is volt nyuszim,ő félős volt (idegenektől),nem szobatiszta,de imádta ha szeretgettem! Most gyerekeim vannak. A 2 évestől is fél a 80 kilós házörzőnk, mert szeretgetésből is "bántja" még.

Nem vennék még házikedvencet a pici mellé a helyedben! Persze,ti tudjátok! :-)

2014. ápr. 12. 18:38
köszönöm a válaszodat elsősorban nem a kislányomnak szeretnék nyuszit hanem magamnak (nagy állatszerető vagyok).igen mindenképpen szelíd nyuszit szeretnék :) de én hiszek neked és még nincs is semmi eldöntve egyenlőre csak felmerült a kérdés mi lenne ha... :) köszönöm szépen hogy írtál
5. Ekka (válaszként erre: 3. - 3b35a79bac)
2014. ápr. 12. 18:34

Nem a kislányodra lenne veszélyes a nyuszi, hanem a kislányod lenne a nyuszira.


Az én lányom a 4.szülinapjára kapta a nyuszit, de a mostani tapasztalataim azt mondatják, hogy még korai volt. Azóta már 3 év eltelt.


A nyuszi rengeteg gondoskodást igényel. Ha valóban bújós, cuki, és szelíd nyuszit akartok, akkor rengeteg időt kell ráfordítani. Kezdetben, mint egy újszülötre. Nem túlzok.

Én órákat dajkáltam, simogattam, beszéltem hozzá!

Ha nincs erre iő, akkor inkább ne!

4. Ekka
2014. ápr. 12. 18:28

Való kisgyerkőc mellé nyuszi, de nem ilyen kicsi mellé!

Nem tud vigyázni rá, nem ér úgy hozzá, ahogy kell!

Ne vegyetek!

3. 3b35a79bac (válaszként erre: 2. - ~Zsuzsi~)
2014. ápr. 12. 18:14
köszönöm a válaszodat :) igazából már egy csomót olvastam róla sokan írják,hogy támad a nyuszi?!írták jópáran azt is,hogy kiengedték a ketrecből morgott a nyuszi és kergette a gazdája lábát...ezért is kérdeztem,hogy mik a tapasztalatok mert figyelembe kell vennünk azt is hogy a kislányunkra ne legyen "veszéllyel" illetve a nyuszi is jól érezze magát a kislányunk hangoskodásától :)
2014. ápr. 12. 18:07

Szia! Nekünk ugyan nincs gyerek, de sok háziállatunk volt már, így tapasztalatom van velük.:) Sokkal "illatosabb", "csöndesebb" mint a többi kisállat, és sokkal okosabb..:)


Viszont időigényes kis jószág, sokat kell szeretgetni, törődni vele, igényli nagyon.:) Sokaknál akik ezt nem teszik meg, morcos, kicsit vad tud lenni a nyuszi..:/ De ha törődtök vele, sokat van kiengedve (ez fontos, mert nagyon sokat kell mozogniuk), akkor olyan tud lenni mint egy kutya vagy cica...megy az ember után, megpuszil, hízeleg..:) Ja, és szobatisztaságra nevelhető (legalábbis a miénk csak a wc-jébe bogyózik, ha kiengedjük, akkor max. 1-2 bogyót potyogtat el, de ez nagyon ritka)!


Nagy élmény lehet egy picinek, de csak akkor ajánlom ha a baba mellett van időtök rá!

2014. ápr. 12. 18:01
Sziasztok.Szeretnénk törpenyuszit venni.Érdekelne mennyire okozhat a nyuszinak problémát,hogy van egy 2 és fél éves kislányunk?Azért kérdezem,mert ha a nyuszi nem bírja a zajongást akkor fájó szívvel de lemondok róla,azért nem szeretném megvenni,hogy szegény ne érezze jól magát.Valakinek tapasztalata a gyerek melletti nyuszi tartásról?Mindent véleményt,tapasztalatot szívesen veszek.Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook