Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pharmatex vélemények? fórum

Pharmatex vélemények? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 1. 23:41
Gyulladás gátló is egyben tehát szerintem csíp...de nem fáj..én nem használnék mást...jobb mint az óvszer..és megbízható!
2011. febr. 1. 23:40

Szia én a kúpot használtam de tökéletes!

Nincs benne hormon..és még eddig nem estem teherbe nekem jó...de mindég ott van az az egy százalék...kockázat

98. Hydrusz (válaszként erre: 97. - BixD0505)
2011. febr. 1. 23:37

sziasztok!5 hónapja használom a pharmatex krémet,és elégedett vagyok vele.Gyógyszert nem szedhetek érrendszeri betegségem miatt,a latexre pedig érzékeny vagyok.A párommal jól összeszoktunk,így néha megszakított közösülést is alkalmazunk,s olyankor rögtön irrigálást is végzek.Megjegyzem csak nagyon nagy önfegyelemmel bíró férfinak lehet ezt megengedni!De utána rögtön irrigálni kell!

Sajnos semmiben sem bízhatunk,csak a józan eszünkben;édesanyám emlékszem fogamzásgátló használata mellett esett teherbe velem...Semmi sem 100%,de a lényeg,hogy figyeljünk oda minden helyzetben.

2011. jan. 29. 21:20
Nekünk szerencsénk volt..egyikőnknek sem volt problémája vele:)
2011. jan. 29. 21:04
Én egyszer használtam, de többet nem is fogom. Csípet, mart, begyulladt tőle mindenem és a páromnak is. A hatását nem tudom, mert addig el sem jutottunk úgy égetett ez a szar. Nekem nem vált be.
2011. jan. 29. 20:42
Amúgy ne haragudj Zsu0427, hogy a kommentárodra írtam "választ" csak véletlenül pont arra kattintottam:$:)
94. BixD0505 (válaszként erre: 93. - Zsu0427)
2011. jan. 29. 20:39

Sziasztok!

Szerintem semmi baj a Pharmatexel csak ésszel kéne használni:D Lehet, hogy csak a spermiumok 15%át pusztítja el. És? Ilyenkor kéne gondolkozni, és úgy használni, hogy a párod nem élvez beléd. Talán akkor nem azon kéne törni magatokat, hogy a hét x napján mentek abortuszra. Ha valaki a megszakításos módszert szeretné elkezdeni, és nem csak a szerencsén kéne múlnia annak, hogy ne essen teherbe, akkor kéne ezt használni, és így még biztonságos is lenne, mert az előnedvben lévő spermiumot elpusztítja. Én használom, használni is fogom, az ismerettségemből is használják, eddig még körülöttem senkinek nem volt belőle problémája.

2011. jan. 28. 15:49

Sziasztok.

A védőnővel amikor beszélgettem. Azt mondta hogy egyáltalán nem biztonságos magában a pharmatex tabletta és sztem a többi változata sem. A védőnő szerint gumival együtt biztonságos. Kérdem én akkor meg minek a pharmatex??? Én soha többet nem fogom használni.

92. lysion
2011. jan. 26. 00:56

Megdöbbenve olvasgatom ezt a rengeteg sületlenséget, amit összehordotok felnőtt ember létetekre.

Először is, minthogy a fogamzás maga egy hormonok által irányított folyamat, azt gondolom, hogy egy hormonmentes fogamzásgátlási megoldás eleve nem lehet megbízható...

Másodszor, ha valaki óvszert használ, minek használ más fogamzásgátlási módszert, ami ráadásul csíp, büdös, folyik?

Harmadszor, felejtsétek már el ezt a megszakításos közösülés-módszert... akiknek beválik azoknak vagy átkozott szerencséje van, vagy pedig valamelyik fél steril...

A manapság felírható, megvásárolható fogamzásgátló tabletták között a legtöbb veszélytelen, hiszen ezeknek olyan minimális hormontartalma van, ami csak arra elegendő, hogy a tabletta a saját feladatát elvégezze (nem is tudom, valaki említette, hogy a Yadine-tól miomája lett... hát nem tudom, nekem a Yadine-tól még csak pattanásaim sem lettek, nem híztam egy dekát sem és nem maradtam terhes mellette soha). Szerintem, aki teheti az írasson fogamzásgátlót, az a 7000-8000 Ft/3 hónap megéri a nyugalmat.

Ezen kívül nyugodtan lehet óvszert használni, aki gyógyszert nem akar szedni, önmagában, kiegészítők nélkül... az meg hogy valaki undorodik tőle... meg megöli a pillanatot... én azt gondolom minden fejben dől el. Jelenleg a párommal óvszert használunk és soha nem öli meg a hangulatot... sőt ezzel még egy picit húzzuk a dolgot, amitől az egész még izgalmasabb lesz...

Ja és még egy utolsó jótanács... ahelyett hogy egymásnak próbáltok (használhatatlan) tanácsot adni, menjetek el inkább egy nőgyógyászhoz... egy negyed órás látogatás során sokkal több hasznos információra tehettek szert, mint úgy, ha ezeken a fórumokon idegelitek egymást!

Üdv!

91. pemete (válaszként erre: 89. - Amarilla88)
2011. jan. 23. 12:11
Igen, alkalmaztuk.
2011. jan. 22. 22:09

Sziasztok!!

Én elég rég használom már a krémet és most kiderült, hogy terhes vagyok.

Tehát nem ajánlom senkinek....

2011. jan. 16. 12:43

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni azoktól, akik a hüvelytabletta mellett estek teherbe, hogy megszakításos módszert alkalmaztak vagy nem?

88. biosüti (válaszként erre: 86. - Zsu0427)
2010. dec. 28. 22:56
Tényleg az a legjobb, ha orvostól tájékozódsz. Nekem a védőnő azt mondta a gyógyszer a legbiztonságosabb. Van alacsony hormontartalmú, aminek a szedése körülményesebb, de kevesebb az esetleges mellékhatás. Ezt viszont az orvos tudja a legjobban, hogy kinek mi való. Ha esetleg nem vállik be, akkor szólni kell és váltani. Én ezt fogom tenni. Másban már nem bízom, és még egyszer nem akarom ezt átélni.
2010. dec. 28. 16:44

Gumira esküszöm!Ha nem húzza fel,viszlát!Lehet az ágyamból takarodni!:)))

Sem gyógyszerben,sem kúpokban,semmiben nem bízok!Főleg nem férfiban,ezen a téren! :)))

86. zsu0427 (válaszként erre: 85. - Biosüti)
2010. dec. 28. 16:39
Az nem jó. Lassan már én is ott tartok hogy nem bízok meg semmilyen készítményben. Pedig nekünk még nem hiányzik a 2. gyerek, mert most van egy 5,5 hónapos kislányunk. Szeretnénk még gyereket, de majd csak később. Ezért is gondolkozom valami jobb megoldáson, de majd beszélek a nőgyógyásszal.
2010. dec. 28. 15:40
Mennyire biztonságos?? Semennyire! Abortuszom lesz miatta hétfőn! Tragédia! Főleg úgy, hogy azzal a hittel léteztem, mindent megteszek, hogy ne forduljon ilyen elő. Ma mondta el a védőnő, hogy az ondósejtek 10%-át!! pusztítja el. Akinek savasabb a ph-ja (csíp), nagyobb az esély, hogy kevesebb ideig hat nála a szer. Csak kiegészítő fogamzásgátlásra használható. Ja, és azt is hozzátette a néni, hogy lehet szankciók lesznek ellenük, mert egyre több abortuszos kerül hozzájuk, Pharmatex használata mellett! Részemről soha többet!!!!
2010. nov. 16. 23:01

Sziasztok.

Én a tablettát használom. Kicsit nekünk is szokott néha csípni.

2010. aug. 21. 13:39
sziasztok! Nekem a kúp bejött az exemmel, de most csak tabit tudtam venni a patikában. Hááát ez rééémes! Csípett, folyt... Soha többé, tehát van egy felesleges -1es dobozom. Nekem a gumi nem jött be, talán csak pszichésen, de zavar, nem leszek elég nedves tőle. Bogyót nem akarok szedni, m ha elgondolkodom rajta, mindig hallok valamit, amitől elmegy a kedvem. Még ezt a hüvelygyűrűt néztem, de tény, h semmi nem 100%os. Én sem szereték manót így 22 évesen, de azért nem leszek apáca.
82. Énny
2010. aug. 10. 18:45
hát igen nekem is csak az a baj h nem akarok terhes lenni am érdekel meg minden...:s de akkor marad a gumi szerintem mert nem túl bíztatóak ezek amiket olvastam hogy nem csak 1 ember maradt tőle terhes.Köszönöm
81. pemete (válaszként erre: 80. - Énny)
2010. aug. 10. 10:51
Akkor sehogy, nekem a pharmatex mellett fogant a kislányom, már 3 éves lesz.
80. Énny
2010. aug. 10. 00:45
:) Hello elég fiatal vagyok és a barátommal szeretnénk kipróbélni a Pharmatexet Gumi és Bármilyen más fogamzásgátló tabletta nélkül.Hogy csináljuk megszakítással vagy normálisan?1 gyerek katasztrófa lenne!
2010. júl. 28. 23:11

Sziasztok! Én régebben próbáltam a tablettát, az nagyon gáz, mint ha smirgli papírral dörzsöltek volna...! De valószínűleg azért, mert a tabletta csak azoknak jó akinek túl sok hüvelyváladéka van.

Holnap fogok venni kúpot, vagy krémet, még nem tudom. Majd írok róla. Ez a fajta fogamzás gátló módszer csak annak jó aki ritkábban él nemi életet, nem pedig naponta. Én a peteéréskor elővigyázatosságból ki fogom hagyni a szexet, az már biztos!

78. Szöme
2010. júl. 23. 11:50
Sziasztok.Hát nem is tudom,hogy hogyan kezdjem a vélemény írást.Sokat olvastam itt hogy ki hogyan vélekedik erről a védekezési módszerről.Mondanom sem kell nagyon elkeserített amiket olvastam.Teljesen elbizonytalanodtam.Sok rosszat olvastam a tablettáról de jót semmit.De gondoltam hogy azért kipróbálom hátha nekem és a páromnak más lesz a tapasztalata.(KINEK MI ALAPON)! Hát nem is tudom.Enyhén égő érzést mi is tapasztaltunk de állítólag ennek a tablettának fertőtlenítő hatása van azért érezhető ez az égő érzés.Pár tabletta után ez elmarad.Szóval nem tudom.A történet után belőlem is folyt ki valami ami nem tetszett de ettől függetlenül még nem tudok igazán mit mondani.Nekem a lényeg hogy egyenlőre ne legyen baba de az is fontos hogy a védekezési módszer ne roncsa az együttlétek élvezeti értékét.Nem?
2010. júl. 11. 22:08
Pharmatex hüvelytabletta eladó 1500 ft,bontatlan.Akit érdekel az írjon
76. Cicákia úrnője (válaszként erre: 68. - 2ed619333f)
2010. jún. 10. 09:37
A reklám miatt kíváncsi lettem a Pharmatex termékeire (hátha jobb valamiben, mint a mostani), de a véleményeket olvasva, maradok a NuvaRing-nél. Nem szeretném, ha krémek, meg tabletták maradványai folynának ki belőlem. Több, mint 5 éve karikát használok és nagyon kényelmes. Bár az is hozzá tartozik, hogy nem vagyok allergiás az idegen testre.
2010. jún. 3. 20:22

Sziasztok.

Végig olvastam a hozzászólásokat. Sok mindent kipróbáltunk mi is. A Tri regoltól hüvelysebem lett, a Yadintól miómám. Mi a tablettát próbáltuk ki. Két alkalommal történt meg és csípett, égetett mindkettőnket. Megszakításosat nem akartunk így maradt az óvszer. Sok fajtát kipróbáltunk, de a Durex elit vált be. A legvékonyabb és nincs szaga. Meg lehetett szokni. Jobban bízom benne mint a hüvelytablettában. Nem kell izgulni, hogy megjön, nem jön meg.

2010. jún. 3. 16:45
Én most akarom kipróbálni a krémet, már van egy 2 éves lányom és úgy tervezem, hogy jövő ősszel szülessen meg a másik, addig is kiderül mennyire megbízható, lehet előbb jön a kistesó. Most fogytam 24-kgot fél év alatt de még kellene 10-15 kg hogy igazán jól nézzek ki azért nem akarok még babát pár hónapig. Ha teherbe estem mindenképp írok, hogy rontsam a cucc statisztikáját és olyanok gondolják meg az alkalmazását akinél nem jöhet szóba a baba.
2010. ápr. 8. 14:37
Ha olyan a helyzet, hogy egy terhesség nem gond, lehet vele próbálkozni. Amennyiben nem akartok gyereket, szerintem ne kockáztass. Nem biztonságos.
2010. ápr. 8. 14:30
Nekem nem volt jó...csípett és másnap trutyi jött belőlem...kellemetlen..:D
2010. ápr. 8. 14:30

[link]


[link]


[link]


[link]


Keresni jó dolog ajánlom a 3 fórumot az éppen a kérdésedbe vág! :D


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook