Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pharmatex vélemények? fórum

Pharmatex vélemények? (beszélgetős fórum)


130. napóra
2011. máj. 25. 14:12

Kérlek mondja meg valaki, hol lehet pharmatex hüvelytampont kapni? úgy értem melyik patikában, mert az enyémben azt mondták, hogy már raktáron sincs.

Köszi !

129. walmira (válaszként erre: 128. - Lemonchello)
2011. máj. 24. 19:03
Szia! Tény, hogy van sok negatív tapasztalat a pharmatexel kapcsolatban. Én azt használom 3 éve és eddig nem volt vele különösebb bajom. Gyógyszert nem szedek, az elején volt, hogy nem állt be rendesen a menzeszem, de most már az is időre pontosan jön meg. Én mindenképpen azt tudom javasolni, hogy kérdezz rá valaki okosnál (orvos) biztos ami biztos. Bár ő a pharmatex ellen lesz az biztos. Ha odafigyelve használod nem hiszem, hogy baj lehet belőle, bár erre is van bizonyára ellentmondó. Mi a tablettát és a megszakítást használjuk. Eddig nem volt probléma. (Barátom már megismerkedésünk előtt is ezt a módszert használta és nem volt soha meglepi). Pedig ő tényleg nem akar gyereket még. Főleg a fiúnak kell odafigyelni, hogy mikor hagyja abba. (Barátom több mint 10 éve így védekezik.)
2011. máj. 17. 00:23

Sziasztok!

Én a tv-ben valamint az interneten bukkantam rá erre a szerre.

Azon tűnődtem egészen addig még nem olvastam a vegyes komikat,hogy kipróbálom,de őszintén??most már nem tudom....

2Éve vagyunk együtt a párommal,Lindinette 20-at szedtem,de aztán egyszer az egyik hónapban 2szer jött meg,erős alhasi fájdalmam volt,és nem menzesz mármint régi vér folyt,hanem rendes élő vér azért írom így mert az ügyelet annak nevezte.

Aztán be vittek a kórházba ahol aztán kiderült,hogy cisztám van 3X3centis állítólag a gyógyszertől.

Majd vártunk 1 hónapot újabb röntgenre mentem a nőgyógyászom-hoz,aki azt mondta a cisztám eltűnt,de a kórházban már rögtön műteni akartak de nem hagytam!!!

Azóta nem szedek fogamzásgátló gyógyszert rendesen járok nőgyógyászhoz és nincs cisztám.

Ezért szerettem volna kipróbálni a Pharmatex hüvelyi tablettát!!!

Ezek után mit javasoltok?:):(

2011. ápr. 13. 19:52
Sziasztok! Én nem tudok fogamzásgátlót szedni, gumival meg volt 1-2 rossz tapasztalat és nem vágyok több esemény utáni tablettára és a vele járó kellemes dolgokra. 1 éve használjuk a Pharmatex kúpot a párommal és nem volt vele semmi gond. Nincs fájdalom vagy égető érzés és nincs baba sem. Nagyon sok negatív tapasztalatot olvastam róla, gondolom, hogy ez attól is függ ki mennyire termékeny.Szerintem mindenképp nőgyógyásszal kell ezt megbeszélni, egyénileg nem mernék senkit rádumálni, ki tudja neki mennyire lesz jó, de én húzok egy rovátkát a pozitív tapasztalatok mellé.:-)
126. niobaby
2011. márc. 24. 17:29

Sziasztok!


Nem tudja valaki hol lehet panaszt tenni erre a "csodálatos" pharmatexre? Én a hüvelytablettát vettem meg, de az első szem úgy elvette a kedvem az együttléttől, hogy biztosan nem esem teherbe! Égett, mart, úgy éreztem, állandóan pisilnem kell, a végén már bőgtem a fájdalomtól. Kb. 5 órán át szenvedtem tőle, és még másnap is éreztem. Nem írom le hová kívántam a gyártót!

125. cézé
2011. febr. 18. 19:55
Nőgyógyászom azt mondta, hogy ő biztosan nem használná. Csak egy részét tudja elpusztítani a hímivarsejteknek, arról nem beszélve, hogy az előváladékban, ha a férfi már rég nem ejakulált, akár nagyon erős, fürge spermiumok is lehetnek, szóval a megszakított közösüléssel is lehet belőle baj. Ezek után én nem merném használni.
124. Christike (válaszként erre: 123. - Pemete)
2011. febr. 13. 13:12
És mennyi idő míg ez elmúlik? Mármint ez az égető érzés!?
123. pemete
2011. febr. 13. 12:43
Ha ennyire rossz, ne használd többé. Amúgy nekem is nagyon durván mar, meg égetett, plusz még terhes is maradtam, úgyhogy ez a pharmatex tényleg egy nagy rakás sz@r!
122. Christike (válaszként erre: 36. - Mókusrágtamadárka)
2011. febr. 13. 12:22

Szia!


Kb. nekem is ez van, és már másnap van és még mindig fáj! Neked mennyi idő múlva múlt el ez a kellemetlen érzés?!


Olvastam pár komit, és valaki írta hogy 1-2 nap...de ez iszonyú...így mellékhatásként is.! :S:S

2011. febr. 13. 12:17

Mi is használtuk a Pharmatexet a párommal. . és nekem nagyon nagy fájdalommal járt.

Csípő, égető érzés. . . de nagyon kellemetlen, fáj nagyon. Olyan mintha kimarta volna, vagy nemtudom. . . Ilyenkor mi a teendő, várni, vagy felkeresni esetleg egy orvost?!

Vagy erre nincs szükség?


Télibaba nevű felhasználó írta hogy elmúlik 1-2 napon belül, de idegesít, és tényleg nagyon kellemetlen így lenni!


( Szeretném tudni, hogy másnál is jelentkeztek ilyenek, és nincs semmi baj ezzel, egyszerű mellékhatás, és ezek szerint nem szabad használni többet, és nincs okom megijedni, vagy tényleg nézessem meg!? )


U. i. :


És azt is szeretném megkérdezni, hogy valaki próbálta már bekenni valami nyugtató krémmel, gondolok itt, Nivea krémre. . . vagy körömvirág krémre, hogy hátha " megnyugtatja " és elmúlik ez a égető, csípő érzés. . ezek nélkül is, vagy nem is célszerű ezt tenni, mert ronthat is rajta?!

120. Szocmunkás (válaszként erre: 119. - Moncsi7)
2011. febr. 9. 21:30
Kedves Moncsi7! Azok a személyek, akikről a kutatásom szólt vegyesen alkalmazták ezt a készítményt. Voltak akik csak ezt használták, legtöbben egyébként a hüvelytablettát alkalmazták, és voltak, akik hüvelytablettát+ megszakítást, mégis sajnos teherbe estek. Nem lehet hatásos egyik módszer sem hidd el, csak gondolj bele...ha mélyebbre hatol a párod, mint amilyen távolságra te bejuttattad ezt a készítményt a hüvelyed falára, akkor az előváladékban levő spermiumok szabadon áthaladhatnak, nem érintkeznek ezzel a szerrel, tehát nem pusztulnak el. Inkább barátkozz meg az óvszerrel, próbálj ki más márkát, hátha valamelyik végül mégis bejön! Üdv! Szocmunkás
119. Moncsi7
2011. febr. 8. 17:15

Sziasztok!

Én szeretném kipróbálni a Pharmatexet. Fogamzás gátlót nem szedhetek , a gumit utálom. Engem az érdekelne, akik azt írták, hogy terhesek lettek, csak simán a készítményt alkalmazták vagy esetleg kiegészítésként használták a megszakításos közösülés mellé???

Tehát engem az érdekelne esett e teherbe valaki Pharmatex+megszakításos mellett???

Fontos lenne!!! Előre is köszi

118. Szocmunkás (válaszként erre: 115. - Barbu14)
2011. febr. 7. 20:41
Kedves barbu14! 2004-ben Szoc munkás tanulóként kutatást végeztem egy megyei kórháznál. Már akkor be akarták tiltani a Pharmatex minden létező formáját, ugyanis az egy nap alatt abortuszra jelentkező nők közül 10-ből 4-en a Pharmatex nevű készítményt használata alatt, használata mellet estek teherbe. Riasztó szám. Én minden létező fórumon Pharmatex ellenes kampányba kezdtem, amelynek az lett a következménye, hogy mindenhonnan kitiltottak, és hiába kértem a nőgyógyászomtól segítséget, csak annyit mondott, hogy kis hal, nagy víz...Ez az állam tudatos születés elősegítő programja...Átlag 10 terhes nőből 3-an nem fogják elvetetni a gyermeküket, tehát mit kell tenni, elő kell segíteni azt, hogy még több terhesség jöjjön létre. Mivel lehetne elősegíteni, ha nem ilyen szerekkel. Csak abba nem gondolnak bele, hogy ez a szer olyan anyagokat is tartalmazhat, amely káros is lehet. Maró hatással van a hüvely falát és a hímvesszőt borító vékony hámrétegre, égő viszkető érzést kelt. Nem beszélve arról, hogy ha az együttlét alatt még nem, de a megtermékenyülés alatt sérti meg a spermát ez a szer, akár sérült gyermekek születhetnek...Jó nem, tartsd meg a gyermeket, de lehet, hogy sérülten jön a világra. Nem gond egy fővel többen lettünk...Tegyen már végre valaki valamit!!!!!Kérlek olvasd még el a többi kommentet is, nagyon sok nő írt abortuszról! Kérek minden nőt, akinek egy kicsit is számít az egészsége és ha nem most, de később szeretne egészséges kisbabát szülni, az örökre felejtse el ezt a szert. Üdvözlettel! T.K.
2011. febr. 6. 14:43

Van egy ismerősöm a fogamzás gátló gyógyszertől felborút a hormon rendszere...és biza van vagy 100kg...és nem eszik sokat...csak ezt tette a király vegyszeres gyógyszer...én sosem szedtem gyógyszert, mert félek ezektől...

Én vagy óvszert, vagy van ilyen film ami védőréteget alkot és nem esek teherbe..vagy kúpot, vagy mást eddig nem próbáltam...nekem bevált...igaz zavaró előtte 10 percet várni...meg utána nem mosakodik az ember...de nekem eddig ez a legjobb módszer...jobb mint az óvszer, mert pl én arra is allergiás vagyok...viszketek tőle...

116. zsu0427 (válaszként erre: 95. - BixD0505)
2011. febr. 6. 09:22

Szia.

Semmi gond, nem haragszom. Itt mindenki csak a véleményét, tapasztalatát írja le róla.

115. barbu14 (válaszként erre: 92. - Lysion)
2011. febr. 5. 22:26
Nem tudom figyelmen kívül hagyni a hozzászólást, sajnálom. Mindig is írigyeltem azokat, akik teljes meggyőződéssel ragaszkodnak a saját nézeteikhez, és ellentmondást nem tűrve képviselik azt. És fel sem merűl bennük, hogy mindannyian mások vagyunk, és más-más megoldás lehet jó mindannyionknak, ezek felkutatásában pedig segíthet ez a fórum (is). Nem probáltam még a krémet, de szeretném, mert zavar (engem)az óvszer. Örülök annak, hogy másnak bevállt...Az előző párommal a megszakitásos módszert is alkalmaztuk, és szerencsére soha nem lett belőle baj. Lehet hogy csak szerencsénk volt, lehet mert ésszel csináltuk, de így volt. A mostani partneremben nincs ekkora kontroll, vele ezzel nem kísérletezünk. De mivel a hormonálás fogazásgátlóktól egy életre eltiltottak, én határozottan örülök, hogy több lehetőség közül is választhatok. Mivel pont a hormonális fogamtzásgátló mellékhatása miatt volt szerencsém egy komolyabb érrendszeri problémához, így soha többé semmilyen hormonális cuccot nem kaphatok. Viszont egy ideig még a terhesség sem ajánlott, tehát szükül a kör. Én a mostani eszemmel soha nem is szednék fogamzásgátlót, és nem is hallgatnék a nőgyógyászra sem minden esetben, mert a kérdésemre, hoyg mit ajánlana, jelen helyzetben, közölte, h szüljek. A szakorvosom szerintem lekönyökölte volna, ha hallotta volna. :) De abban is biztos vagyok, hogy a Te állításod is sületlenség, mert az óveszer is hormonmentes ugyebár :) Saját magadnak mondtál ellent. És csak zárójelben jegyzem meg, hogy azok a mellékhatások elég kockázatossak, amellet hogy életen át szedni is elég durva, mert max 4-6 évig ajánlják őket.Én kis híjján elpatkoltam miatta! Szóval kicsit óvatosabban azokkal a meggyőződésekkel. És tényleg érdekel, kinek mi a tapasztalata!
114. Hydrusz
2011. febr. 2. 00:28

gyógypedagógiát tanulok.Recepciós meló elég sok szokott lenni.Majd nyitva tartom a szemem,és szólok:D amúgy visszatérve a krém is okoz eleinte egy kis égő érzést,de utána már nem para.

Mik a tapasztalataid a krémmel kapcsolatban?

113. bcb6de9272 (válaszként erre: 112. - Hydrusz)
2011. febr. 2. 00:21

Legutóbb recepciós voltam...

Mit tanulsz?

112. Hydrusz
2011. febr. 2. 00:18

tanulok,még van 2 évem.Ne is mondd,én is állandóan azt keresek,aztán néha csurran-cseppen valamixD

megkérdezhetem h mivel foglalkozol?

2011. febr. 2. 00:16

Dúl jahh.)

Igaz mi már annyira nem pörgünk de nagyon vele és számomra is a párom az igazi.)

te tanulsz még vagy dolgozol?

Én munkát keresek..

110. Hydrusz
2011. febr. 2. 00:13

az nice:)és dúl a láv meg minden?:)

Mi 5 hónapnál tartunk,de érzem,h ő az igazi:)

2011. febr. 2. 00:12
Most nincs munkám..laktam a 13 ban csanádí utcában
2011. febr. 2. 00:11

Fáradt vagyok de nem tudokaludni...párom ma elment szanatóriumba itt vagyok debrecenben mert ide való vagyok de Pesten éleka párommal

11 perce vagyunk 29 hónaposak a párommal..neten ismertük meg 1mást

107. Hydrusz
2011. febr. 2. 00:11

Én a 13.kerületben.Mivel töltöd a mindennapjaid

?:)

2011. febr. 2. 00:08
Én Zuglóban lakom és te?
105. Hydrusz
2011. febr. 2. 00:08
jaja,gondolkodom valamit majd kifundálokxD na és mizu?
104. Hydrusz
2011. febr. 2. 00:08
Én is itt vagyok:D
2011. febr. 2. 00:07
de csinálhatsz te is fórumot...olyan témával ami tetszik.)
2011. febr. 2. 00:06

Szia

Én vagyok és te?

101. bcb6de9272 (válaszként erre: 90. - Dokieva)
2011. febr. 1. 23:46
A krém szerintem nem jó én a kúpot használom...csak utána nem szabad fürdeni ezeket ha betartjuk megbízható...de kinek mi a jó...semmi sem 100%

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook