Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pharmatex vélemények? fórum

Pharmatex vélemények? (beszélgetős fórum)


160. Zizzzenet (válaszként erre: 159. - Adryn199)
2011. aug. 25. 21:40
én magam részéről nem megszakítással használtam :(
2011. aug. 24. 14:48
Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy akik teherbe estek valamelyik pharmatex terméktől azok a megszakításos módszert alkalmaztak mellette vagy sem? Mert én mindenképp úgy használnám, h a párom nem élvezhet belém. Vagy még ekkor is nagy lenne a kockázat?
2011. aug. 18. 11:45
Bocs, hogy itt bombázok a számokkal, de ha valaki nem szeretne tablettát szedni és a gumi sem jön be, ha az ember rá tud szánni 2-3 hónapot, hogy kitapasztalja, a hőmérőzős módszer indexe 0,5-3, ami baromi jó szerintem. Bár én tablettát szedek, szal csak elméletben tudom ezeket mint szexuálpszichológuspalánta:D
2011. aug. 18. 11:40
A spermicidek (vagyis a helyi fogamzásgátlók, mint ez is) Pearl-indexe 5-20, vagyis 100 nőből aki 1 éven át ezt használja rendszeresen fogamzásgátlásként, ennyi esik teherbe. Ha a tetejét nézzük, akkor az egyötöd kicsit sok, ha az ember nem akar terhes lenni:P A tabletta indexe pl csak 0,1-0,5.
156. Zizzzenet (válaszként erre: 155. - Bc2009c2a4)
2011. aug. 15. 14:18
nálad mi lett a végkimenetel ?
155. bc2009c2a4 (válaszként erre: 154. - Zizzzenet)
2011. aug. 15. 11:49
:(
154. Zizzzenet (válaszként erre: 153. - Bc2009c2a4)
2011. aug. 14. 21:08
dettó :(
2011. aug. 13. 19:40

Sziasztok!

Lehet már korábban hozzászoltam a témahoz..Én is teherbe estem anno,krémet használtunk!

Ugy alkalmaztuk ahogy kell és mégis megtörtént!

Senkinek nem ajánlom ezt a terméket aki nem szeretne kisbabát de komolyan!!!!!!!

152. Zizzzenet (válaszként erre: 151. - Catfootprint)
2011. aug. 12. 11:31
ha nem akarsz babát, se abortuszt, akkor ezt felejtsd el!
2011. aug. 11. 09:53

Sziasztok!

5 év Triodena szedése után muszáj most váltanom, mert a gyógyszertől hemangióma lett a májamban. Megkockáztatom szerintem a 72g-os Pharmatex hüvelykrémet. Nézem az árát, 2063 Ft. Ez hány alkalomra elég? Aplikátor van benne? És ez olyan krém ami még holnap is fojni fog? A párom érzi aktus közben a krémet? Légyszi, írjatok véleményt. Vagy akinek nem jött be, adjon valami ötletet fogamzásgátló módszerre 26 évesen. Még sokáig nem tervezünk gyereket. Előre is köszi.

150. Zizzzenet (válaszként erre: 149. - Zsetke)
2011. aug. 4. 15:17
köszi :) igen, már régebben volt ez és túlvagyok rajta...
149. zsetke (válaszként erre: 148. - Zizzzenet)
2011. aug. 4. 13:26

Azzal aki úgy mond véleményt, hogy nem járt hasonló cípőben nem kell foglalkozni! Megnézném Őket hasonló esetben! Az olyan véleményeket el se olvasd és meg se halld!

Remélem már jobban vagy és lassan túlteszed magad rajta!

148. Zizzzenet (válaszként erre: 147. - Zsetke)
2011. aug. 1. 15:01
hát köszi. csak az fáj tudod, hogy valaki úgy ítélkezik mások felett, hogy fogalma nincs mekkora fájdalom..
147. zsetke
2011. aug. 1. 10:45

Zizzenet nagyon sajnálom ami veled történt!

Én olyan emberrel találkoztam aki bizonygatta, hogy fél adag krém is véd és így tud spórolni, 4 éve így használják, de szerintem ott van valami gond.

146. Zizzzenet (válaszként erre: 143. - Kiszmó)
2011. júl. 31. 21:49

ez a mondat, hogy látszik, hogy tudod használni mert 3 évig nem estél teherbe...

ezzel csak 2 gond van: 1 akkor mondhatod el, hogy valóban működött, ha elérted a változókort, és egy baba se csúszott be. 2: szerintem nagyon sokan betartják az utasítást, mégis teherbe esnek. mint mondtam, az első nőgyógyász nekem is ajánlotta-hát menjen a büdös francba, csak ezt tudom mondani.

ne haragudj a heves komment miatt, de belegondoltál, hogy az általad primitívnek titulált emberek, akik teherbe estek mellette, mit éreztek??? Vagy ez nem érdekel téged, aki van annyira intelligens, hogy megfelelően tudja használni?????? Én sem vagyok buta! És terhes lettem! És elvesztettem egy kisbabát! Meg tudod ezt érteni, te pharmatex használók gyöngye???????

145. Zizzzenet (válaszként erre: 141. - Zsetke)
2011. júl. 31. 21:45
aktus előtt 15 perccel tettem fel a kúpot, de megjegyzem, ha 1 órával előtte, akkor is működni kellett volna, mert 3 óráig hat. közben számoltam peteérést, és olyankor óvszert használtunk, habár a csodás pharmatex elvileg akkor is teljes védelmet nyújt. aktus után nem fürödtem, csak következő reggel.aztán egyszer csak sehogyse működött.
144. zsu0427
2011. júl. 31. 14:46

Sziasztok.

Valakinek beválik, valakinek nem. Nem vagyunk egyformák. Nálunk nem jött be ez a módszer. Ez van.

143. kiszmó
2011. júl. 31. 08:54

Sziasztok!


Sajnálom, ha valaki tényleg ettől a terméktől lett terhes, személyesen nem ismerek senkit sem, de biztos van ilyen. És igen, van olyan is, aki tabi mellett esik teherbe.


Én kb. 3 éve használom a Pharmatex termékeket, eleinte a kúpot, majd a nőgyógyász ajánlására a hüvelykrémet.

Most voltam nemrég nála szűrővizsgálaton, és rákérdeztem újra a Pharmatexre (biztonságos-e, kell e szünet stb)

Teljes mértékben megnyugtatott, hogy biztonságos, mivel eddig nem estem teherbe, látszik, hogy tudom is használni. :)

Én neki jobban hiszek, mint az ide bedobált "ja egyébként én is terhes lettem tőle meg a barátnőm is" komolytalan mondatoknak, földalatti mozgalmaknak és a random számoknak.


Én tudom ajánlani mindenkinek. Főleg a krémet. A hüvelykúp nagyon büdös, még amikor később kifolyik akkor is. A krém olcsóbb is, és 10 órán keresztül tart a védelem. Persze mi mindig előtte használjuk közvetlenül és nem megszakításosan, hanem bennem megy el a barátom. És nagyon alaposan mindent betartunk.


A lágy hüvelykapszulát is próbáltuk, nekem iszonyatosan ragadt.

Korábban a tabletta formáját enyhe hüvelyi fertőzések esetén használtam fertőtlenítésre, akkor - nyilván a fertőzés miatt - csípett.

Fogamzásgátlásra a rossz emlékek miatt nem is akartam kipróbálni, bennem ne pezsegjen semmi "akkor"!

A hüvelykrém viszont tényleg szuper!

142. zsetke
2011. júl. 30. 16:22
Zizzenet! Peteéréskor használtátok?
141. zsetke (válaszként erre: 138. - Zizzzenet)
2011. júl. 30. 16:21
Nekem is a doki ajánlotta a krém verzióját azzal, hogy akik babásak maradtak nem alkalmazták megfelelően, na most ki tudja mi van. Ne haragudj, hogy megkérdem, de ti mindent betartottatok? Gondolom igen mert normális ember ezzel nem játszik!
2011. júl. 29. 11:04
mert kevés gyerek születik idehaza... gondolták, megturbózzák...
2011. júl. 28. 22:48
Hát az biztos! Nőgyógyász ajánlásával esnek teherbe a nők...
138. Zizzzenet (válaszként erre: 137. - Yellowbutterfly)
2011. júl. 28. 22:41
nekem is nődoki ajánlotta... azóta váltottam természetesen... az ilyen nem orvos!
2011. júl. 28. 22:14

Sziasztok! Végigolvastam az egész topicot, és mit ne mondjak, iszonyatosan ledöbbentem, hogy ennyien teherbe estek a termék használata mellett, miközben pont azért választották ezt a terméket, mert a terhességet szerették volna elkerülni. Ez egyben elkeserítő és felháborító. Tény, hogy egyik módszer sem 100%-os, node ritkán lát az ember ilyen nagy mértékű negatív tapasztalatot.

Jómagam azért tévedtem erre a fórumra, mert pont ma voltam nőgyógyásznál azzal a célzattal, hogy ajánljon valami más fogamzásgátlási módszert. Eddig Yasminelle tablettát szedtem, kb két évig. De sajna én úgy vettem észre, hogy nagy étvágyat csinált és híztam is. A tabletta szedése előtt nem tapasztaltam ilyen étvágyat. A másik ok amiért váltani akartam, hogy a hajam elég rendesen elkezdett hullani, és mit ne mondjak, kissé kétségbeestem. A mellékhatások között pedig meg is találtam a hajhullást. És akkor ez még a legenyhébb mellékhatás, ami fel van tüntetve. Ezért még lehet hogy jobb is, hogy abbahagyom a fogamzásgátlót.

De most a nagy kérdés az, hogy mit használjunk helyette? Mielőtt elmentem orvoshoz, körbenézegettem a neten, de a helyi fogamzásgátló módszerek negatív véleményeit sajnos csak orvos után láttam már meg. Amin így utólag megdöbbentem, hogy a nőgyógyászom teljes lelki nyugalommal ajánlotta nekem ma a Pharmatex termékeket. Na most kérdem én. Ha nem nézek utána kellőképpen, és hallgatok az orvosom tanácsára, mi van ha teherbe esem? 22 éves vagyok, és nem hiányzik még egy baba. Ezt elég felháborítónak tartom. Mennyi pénzt kellett volna adnom neki, hogy megmondja a frankót? Mivelhogy kétlem, hogy ő ne hallott volna még a Pharmatex nem kívánt terhességeiről. És ki ő, hogy terhességbe "küldjön" engem?

Jó lenne ha tenni lehetne a termék ellen valamit. Oké, hogy kis hal nagy vízben nem tud érvényesülni, de a tény az tény. Nem felel meg annak, aminek előadják. Ezt nem szabadna hagyni. Felháborító, hogy ebben az országban a 'pénzért mindent' elv szerint élünk. És már az orvosok is...

Szóval nem is tudom, most minél maradunk. Most készülök utánanézni a Nuvaring-nek, de ezek után már semmit sem merek kipróbálni kellő körbekutakodás után. A megszakításos módszer szerintem nem módszer. Nálam a szex mindennel együtt értendő. Kinek hiányzik az, hogy azon kelljen izgulni, hogy mikor vegye ki, stb. Meg nem is egy élvezetes dolog az. Hiszen mindkét félnek az a jobb, ha nyugodtan élvezhet a partner. Szóval nálunk ez nem nyerő. Úgy látom, marad az óvszer. Azt mondjuk még fogamzásgátló mellett is használtunk. Viszont volt egy két eset, amikor tuti szívrohamot kaptunk volna, ha nem lett volna gyógyszer. Nem egyszer kiszakadt a gumi szex közben. Mondjuk nem tudom, azt hogy csináltuk, de pont ezért tartok egy kicsit csak az óvszeres védekezéstől. Kutakodom még, hátha találok valamit. És nagyon remélem, hogy helyrejön a hajam is egy idő után.

2011. júl. 25. 00:06

sziasztok! Nagyon szépen kérek mindenkit: felejtsétek el ezt a módszert! Nincs olyan nőgyógyász, aki ajánlaná, mert ez NEM fogamzásgátló! ennyi erővel az ember sima testápolót is használhatna, amennyit a pharmatex ér!

Az én történetem egyszerű: nem akartam gyógyszert, és roppant ravasznak hittem magam, hogy rátaláltam a pharmatexre. Olvastam utána, a sok nőről, aki teherbe esett mellette, valaki csak 2-3 év használat után, valaki azonnal. Gondoltam, biztos nem megfelelően használták. Biztos voltam benne, hogy én elég elővigyázatos vagyok: semmi fürdés utána, betartani az időt, stb... aztán 3 hónap után kimaradt a menzeszem. először nem aggódtam, de amikor elmentem egy drogéria előtt nem bírtam, vettem egy tesztet. Pozitív lett, nem hittel el, hogy ez velem történik. Elmentem orvoshoz, aki megállapította: van egy beágyazódott petezsák. Forgott velem minden, nem akartunk babát! A páromnak nem mondtam el, gondoltam várok pár napot, míg lehiggadok. Aztán 2 héttel késöbb, mielőtt még döntöttem volna, vagy elmondtam volna bárkinek, vérezni kedztem, missed ab.-om volt. Bár valószínűleg ez a legkevésbé fájdalmas végkimenetel, lelkileg ez is nagyon megviselt, és a párommal is szakítottam a rengeteg felgyülemlett stressz miatt, mert abban a 2 hétben pokol volt az életem.

Úgyhogy kérlek benneteket, bármit, csak ezt a módszert ne!!!!!!!!!!

2011. júl. 24. 18:13

Sziasztok!


É megvettem a tablettát.. de kár volt..

Iszonyatosan égetett, belülről úgy kimart, hogy a hétvégémet úgy ahogy van tönkretette. Ráadásul még a tampont se bírom feltenni, olyan szinten fáj...

134. zsetke (válaszként erre: 133. - Bc2009c2a4)
2011. júl. 24. 15:57

Szia!

Én a krémet használom, de eddig bevált. Megkérdezhetem, hogy melyiket, hogy és mikor(esetleg peteérés környékén) használtad?

NAgyon köszönöm a válaszod!

2011. júl. 5. 21:48

sziasztok!

Ellene vagyok nagyon!

Ugy használtuk ahogy kell es mégis terhes lettem!

Ahogy sokan mások is!

132. flor99 (válaszként erre: 131. - Stinnes)
2011. jún. 28. 17:32
Nekem is pontosan ugyanez a szörnyű tapasztalatom volt a pharmatex tablettával (erős marás nekem és a páromnak is, illetve másnap magas láz, plusz nekem még derék fájdalom is!), el is határoztam, hogy a fogyasztóvédelemhez fordulok!
131. stinnes
2011. jún. 2. 14:51
Nekem is nagyon rossz tapasztalatom volt a Pharmatex-szel és legszívesebben én is panaszt tennék a gyártóra. Az egy dolog, hogy égetett és mart - nemcsak engem, de a páromat is, de én még be is lázasodtam tőle. Eddig semmiféle gyógyszerérzékenységemről nem tudok, ezért az első esetben csak gyanakodtam a Pharmatex hüvelytablettára, nem voltam benne biztos, hogy az okozta a magas lázat. Úgy kb. fél év múlva újra megpróbáltuk a Pharmatexet és ugyanúgy belázasodtam tőle - akkor már biztosra vettük, hogy a hüvelytabletta okozza a 40 fokos lázat. Más tünetem nem volt, csak mindkét esetben egy napig lázas voltam és ágyban feküdtem. Többet már biztosan nem próbálkozunk a Pharmatexszel. Ennyi bőven elég volt - és természetesen mindkét esetben kellemetlen volt az égető érzés.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook