Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pharmatex vélemények? fórum

Pharmatex vélemények? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
250. Pöttyi
2012. júl. 20. 18:31
Mi a hüvelytablettát használjuk lassan 5 éve. Nekünk bevált, de hallottam már olyat is akinél nem. Bár első használatnál csípett egy kicsit, gondolom a fertőtlenítő hatása miatt, de azóta minden rendben van vele.
249. Leila&
2012. júl. 20. 18:29
Szeretném lecserélni a fogamzásgátlómat. Valakinek van tapasztalata a Pharmatexel kapcsolatban?
2012. júl. 9. 23:15
Én sem ajánlanám senkinek, bár ezt úgy mondom, hogy sosem használtam, de túl sok negatív példát hallottam vele kapcsolatban. Csak azt nem értem, hogy ha mindenki rendesen használja, ahogy elő van írva, és ennek ellenére legtöbben terhesek lesznek, akkor hogy merik tv-ben reklámozni, mint biztonságos védekezési módot, meg úgy egyáltalán, miért forgalmazzák, ha ilyen sok "baleset" történik? Nem lehet mindenki figyelmetlen és hanyag, tehát itt valami nem stimmel ezzel a készítménnyel...
247. zsu0427 (válaszként erre: 242. - Dancsi018)
2012. júl. 9. 23:00
Szerintem sem biztonságos ez a készítmény, én is ez mellett lettem terhes, és előírás szerint használtuk, mindent betartottunk. Most 2 éves a kislányunk.
246. Űke.
2012. júl. 9. 15:39
Sziasztok! Olvastam a hozzászólásokat. Abba kellett hagynom a tabit mert rengeteg rossz mellékhatása volt. Nyilván keresni kell valami más módszert a védekezésre, ezért nézegettem ezt a Pharmatexet a neten. Most megszakításos módszerrel védekezünk ami nálunk abban nyilvánul meg, hogy a végén húzza fel a párom a gumit. Mivel nagyon nem férne most bele az életembe egy terhesség, ezt a módszert azért kiegészíteném valamivel, azért jutott eszembe egy ilyen jellegű készítmény. Szerintetek az előváladéktól sem védene meg? Tehát ilyen alkalmazás is kockázatos vagy mit gondoltok?(Tudom hogy drága módszer lenne, de egészségpénztárunk van szóval ha lehet annak a terhére venni, akkor nem zavarna a plusz költség, úgy se tudjuk azt a kafetériát teljesen elkölteni.)
245. Csipkerózsika (válaszként erre: 228. - Pancsi84)
2012. júl. 5. 17:29
Az hagyján, hogy neked nem mondta meg szemtől szembe. De akkor mit szóljanak azok, akiknek aztán a hátuk közepére sem hiányzik egy gyerek?! Gyakorlatilag át vannak verve...
244. fincsika (válaszként erre: 242. - Dancsi018)
2012. júl. 3. 18:26

Érdekes a meglátásod..

Én mindig rendesen használtam,és nem is egy félét,mi sem pont 10 percet vártunk és most mégis 20 hetes terhes vagyok.Ja 3 évig működött rendesen,és miért? Mert valószínűleg nehezen lennék terhes.És ez nem az én véleményem.

Szóval én megtapasztaltam a jó és a rossz oldalait.Ezek után nem használnám és nem is ajánlanám senkinek.De nem is oktatnék ki senkit,ahogy te.

243. baliskin (válaszként erre: 242. - Dancsi018)
2012. júl. 3. 16:10
Uuuu, hogy te milyen okos vagy! Nyilván elhiheted, hogy 17 évesen én is mindent rendeltetésszerűen csináltam, hogy nehogy baj történjen... De miután ilyen hangnemben leszóltál (nem csak engem) ezért kívánom neked, hogy csináld végig amit nekem kellett és utána írj ilyen fellengzően Kedves tökéletes Dancsi018!
2012. júl. 2. 18:36

Ahogy olvasgattam a hozzászólásokat... hát.. Nevettem rajtatok!

A pharmatex hüvelytablettát használjuk, mindent pontosan a leírtak szerint csinálunk. Vajon miért nem történt baj? Na?

Talán nem 10 percet kellene várni, hanem mondjuk 12-őt vagy egy picivel többet. A használat előtt a tablettát be kell vizezni. Tökéletesen feloldódik.


El kellene gondolkodni ezeken a dolgokon és aztán alkotni ilyen fajta véleményeket...

2012. júl. 2. 10:56
Jó ez a hüvelykúp vagy kapszula ,olyan szép kisbabák lesznek tőle hogy ajjajjj. Na jó nem a kúptól lesz hanem attól hogy nem ér semmit. Én is azt használtam terhes lettem és most már van egy szép kisfiam. Sógornőm mostanában használta és Ő is terhes lett. Én szóltam neki . Szupi
240. moonlight13 (válaszként erre: 239. - Edinababa11)
2012. jún. 3. 09:24
Akár a gumira is lehetsz allergiás. Nekem is volt már olyan, hogy valamelyik típus egyik színére allergizáltam. Ráadásul arra, amire régen soha!
2012. jún. 2. 11:27
4 napja írtam a fórumra a Pharmatexel kapcsolatban. Tegnap párommal gumit használtunk és fehéres folyásom lett. A krémet hétfőn használtuk utoljára. Reggelre nem múlott el a folyás sőt még a petefészkemnél is fáj. Nektek volt már ilyen?
238. e57e061615 (válaszként erre: 236. - Edinababa11)
2012. máj. 30. 21:51
Megúszhatjátok, csak kisebb eséllyel, mintha valamennyit áldoznátok a kényelemből a biztonságért. :P Peteérést meg nem lehet biztosra tudni.
237. baliskin (válaszként erre: 236. - Edinababa11)
2012. máj. 30. 21:24
hát ha biztosra tudod, hogy PÉ-d van...akkor talán nem lesz gáz... de a pharmatexel kapcsolatban semmi sem biztos...
2012. máj. 30. 19:18
Olvastam én is amiket itt írtatok. Hagy ne mondjam én is néha megijedtem. 3 évig szedtem fogamzásgátlót csak mivel visszerem van nem szedhetem tovább. A gumit én se tudom elviselni. Mivel 19 éves vagyok nem szeretnék drasztikusabb megoldást a fogamzásgátlásra. Most használtuk 2x, de nagyon figyeltünk mindenre. Még szeretkezés után reggelig meg se mostam inkább. Meg ha peteérésem van inkább nem szeretkezünk. Szerintetek így megúszhatjuk a nem kívánt terhességet. Köszi a segítséget. :D
2012. máj. 19. 14:27
finom...
234. szanyi50 (válaszként erre: 232. - Bett85)
2012. máj. 19. 12:05
99%
233. baliskin (válaszként erre: 232. - Bett85)
2012. máj. 17. 17:49
Hát ha nem szeretnétek babát, akkor mindenképp bevennék a helyedben egy esemény utánit!
232. Bett85
2012. máj. 17. 12:18
Sziasztok!Kellene egy segítség!A párommal pont a termékeny időben szexeltünk,pharmatex lágy hüvelykapszulát használtam.kivártuk a 10 percet rendbe.Utánna elmentem zuhanyozni(csak kívülről ,szappan nélkül)kiesett a kapszula,csak alíg volt feloldódva.szerintetek mennyi az esély e ,hogy terhes lettem?Köszi a választ!
231. 1e1856d100 (válaszként erre: 228. - Pancsi84)
2012. máj. 15. 15:45
Lehet kapni latex mentes óvszert is. Ez azoknak lett kitalálva, akik allergiások a latexre. /LifeStyle Skyn/ Tapasztalat.
230. baliskin (válaszként erre: 229. - Baliskin)
2012. máj. 15. 15:20
Egyébként nálunk is ez a nagy kérdés... mi nem vagyunk allergiásak az óvszerre de én nem tudom elviselni..egyszerűen rosszul leszek tőle... ezek a pharmatex cuccok...hát hagyjuk..gyógyszer pedig sajna semmilyet nem tudok szedni...
229. baliskin (válaszként erre: 228. - Pancsi84)
2012. máj. 15. 15:18
Én ugyan nem próbáltam még és sok infom sincs róla..de esetleg az a gyűrű? Nuvaring (?) vagy ilyesmi..
2012. máj. 15. 13:23

Hűha...végigolvastam az egész topic-ot. Nem is tudom, hogy fogalmazzam meg a dolgokat. Mosolyogtam, mérges voltam, elgondolkodtam...Nem tudom hova tenni... Mielőtt valakit megsértenék, nem rajtatok mosolyogtam, de mindjárt megértitek. Kb. pontosan 6 éve szedek yadine-t, azóta vagyok együtt a párommal. Most nyáron lesz az esküvőnk és szeretnénk utána babát. Most hagytam abba május elején a fogamzásgátló szedését, elmentem rákszűrésre + érdeklődni. Az orvos javaslatára min. 3 hónapot várjunk, mielőtt elkezdenénk próbálkozni. Mivel a párom allergiás sajnos az óvszerre, többet próbáltunk, de ugyanaz a viszketés és társai gondoltam rákérdezek erre a pharmatexre tőle. Hozott egy fénymásolatot, amin rajta volt egy rövid tájékoztató és felsorolva a pharmatex összes formája. A hüvelytablettát és hüvelykúpot azonnal áthúzta és mondta, hogy felejtsem el, ki se próbáljam. A krém nem olyan rossz, de a legjobb a hüvelytampon, viszont azt nagyon nehéz beszerezni. Felhívta a figyelmemet a helyes használatra, volt nála egy tubus krém, megmutatta, hogy néz ki, és elmondta elméletben, hogy kell használni.

A lényeg amin elmosolyodtam és elgondolkodtam az a következő mondat miatt történt, amit az orvos jegyzett meg a vizsgálat végén: "De ha teherbe esne akkor se ijedjen meg, nem lesz baj"

Vagyis mosolyogtam, mert megértettem ezt mire mondta, vagyis ezzel elárulta, hogy nem a legbiztonságosabb ez a módszer.

Amin elgondolkodtam, hogy miért nem lehet megmondani, hogy nem sokat ér? Úgyis nála akarok majd szülni, 3 hónap nem sok várakozás, ráadásul az esküvőn még nem szeretnék terhes lenni. Nem értem... De az biztos, hogy ezek után kihagyom ezt a módszert, csak akkor mit csináljunk? A google a barátom, nekilátok, de ha valakinek van valami ötlete szívesen fogadom :)

227. moonlight13 (válaszként erre: 226. - A6ee936d18)
2012. máj. 13. 10:13
Nekem is ezt ajánlotta a doki, de ezek után el sem merem kezdeni!
2012. máj. 13. 10:10

Megdöbbenve olvasom a hozzászólásokat...

Hosszú-hosszú évek óta használom a Pharm. kúpot, rendeltetésszerűen, és nem hagyott még cserben...:)

A dokim 99 %-os biztonsággal említette.

Elgondolkoztattatok.

Vagy inkább megijesztettek.

225. baliskin (válaszként erre: 224. - Szanyi50)
2012. máj. 13. 10:05
értem.. és természetes az együttérzés...ha érdekel olvasd el az én "rövid" történetem...ha pedig úgy érzed, írj privátban! hidd el, segít ha kiírod magadból! és tudd, hogy nem vagy egyedül a problémáiddal, akik pedig átmentek ilyen dolgon, azok meg fognak érteni és melletted vannak!
224. szanyi50 (válaszként erre: 223. - Baliskin)
2012. máj. 12. 17:54
Voltam a védőnőmnél,és ő elmondta.De szörnyű nekem a tudat,hogy egy kis embert meg fogok ölni.De már sajnos kettővel is nehezen birok,és félek is a gyógyszer miatti esetleges károsodástól.Szörnyű ezt feldolgoznom,néha csak sírok mint a záporeső.A férjem kb.10 nap múlva fog hazaérni,most ment ki külföldre,ha hazaér kezdődik a procedúra.Egyedül nem vagyok hozzá elég erős.köszönöm az együttérzést.
223. baliskin (válaszként erre: 222. - Szanyi50)
2012. máj. 10. 08:51
óóó nagyon sajnálom! :( elmondták, hogy mi fog történni? ha gondolod vázolhatom hogy mire számíts.. ha ez segít, hogy ne félj.
2012. máj. 9. 12:33
Sajnos most mehetek abortuszt végeztetni,mivel 2 gyerekem mellé nem merem bevállalni a 3.-at.Még sosem volt abortuszom szerencsére és most nagyon félek.
2012. máj. 9. 12:30
Kedves Hölgyek!!!!Részemről 3 hónapig védett a hüvelytabletta,de most megtörtént a baj,pedig 31 évesen van annyi eszem,hogy teljesen rendeltetésszerűen használtam.Fontosnak tartottam,hogy hozzászóljak és hangoztassam,hogy sajnos a tabi önmagában nem igazán biztonságos,nem kéne hogy más is úgy járjon mint én.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook