Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pharmatex vélemények? fórum

Pharmatex vélemények? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. jan. 14. 12:20
Sziasztok!Én nem régóta használom a hüvelytablettát.Eddig pozitív a tapasztalatom...nem kellemetlen,nem csíp,nem hízok tőle...ja és terhes sem vagyok :)
2012. dec. 14. 07:19

Azok akik idejönnek magasztalni a pharmatex-et, és pluszba lehordják azt, aki teherbeesett mellette, példát vehetnének k.nani-ról...

Látjátok?! a másik fél leszólása nélkül is lehet pozitív véleményt írni a pharmatex-ről...

278. k.nani
2012. dec. 12. 18:36
Kedves hozzászolók.Csak,hogy valmi jó is elhangozzék a pharmatexről.Én öt éve használom,minden féle probléma és gond nélkül.Nem lettem terhes.Én a hüvelykúpot használom.Elötte,kipróbáltam a fogamzásgátló gyógyszereket,de attól csak hiztam mint a kismalac.És jó pár hónap kellett mire a súlyom megmozdult,és visszakerült a normális értékbe.Mai napig is a pharmatexet használom.Egy gyerkőcöm van,és mostanában nem is tevezünk másikat igy közel a negyvenhez.A férjem is teljesen megvan elégedve ezzel a megoldással.Sajnálom akinek negativ tapasztalata van.De minden szervezett máskép reagál gyógyszerre vagy készitményre.
2012. nov. 20. 08:22
Ahogy azt már páran leírtuk, nem vagyunk fogyatékosak és tudjuk értelmezni a használati utasítást!! Szóval jó lenne, ha nem degradálnád le azokat, akik a pharmatex mellet teherbe estek!! Köszi
276. ania
2012. nov. 20. 01:43

Négy éve használom csak a pharmatex krémet. előtte egy 45 éves vegyész barátnőm ajánlotta, aki szintén hosszabb ideje csak ezt használta és a 20 éves lánya is.

Egyikünk sem esett teherbe, nem valószínű, hogy mindenkinek meddő lett volna mindegyik partnere és szó nincs megszakított dolgokról. A krémet használtam, a tabletta nem oldódott rendesen, dörzsölt, a kúp pedig szerintem nagyon rossz illatú. A krém nekem viszont nagyon bejött. Szakszerűen kell használni. (nem kimosni, esemény előtt feltenni, eleget, megfelelő helyre, stb.) Nem tudom, hogy tudtak mellette teherbe esni, pláne ennyien. Ja, és én is teljesen egészséges vagyok.

275. baliskin (válaszként erre: 274. - 3716f68b4c)
2012. nov. 14. 07:23
ha visszaolvasol egy kicsit... akkor fogsz találni pozitív véleményt és pozitív terhestesztet is....
2012. nov. 13. 18:38
Mi a véleményetek (elsősorban lányoké :D ) a Pharmatex helyi fogamzásgátlásról?? :)
273. Bea0124
2012. okt. 8. 07:18

hát ellen példa nem vagyok mert nem mindig ment belém a párom de most az első próbálkozós hónapban teherbe estem .

Szóval én nem tudom de egy dr.nő írta hogy az se mindegy hogy milyen a nő hüvely ph-ja!

sokan el sem mennek dokihoz utána meg jönnek azzal hogy szar ez szar az.tabletta mellett is lettek.lesznek terhesek...

272. sunwill
2012. okt. 8. 00:14
Érdekes dolgokat írtok. A válasz azonban nagyon egyszerű. Csak az nem lesz terhes a Parmatextől, akinek a párja spermája nem alkalmas a megtermékenyítésre/vagy az ő petesejtje nem alkalmas. Én fél éve használom a hüvelytablettát, a párom már szeretett volna gyereket korábban, és két laboreredmény is kimutatta, hogy nagyon kevés esély van a babaáldásra.Egyszerű magyarázatnak tűnik. Van rá ellenpédája valakinek? Mert szerintem az fontos infó lenne
271. baliskin (válaszként erre: 269. - Csijjjus92)
2012. szept. 27. 07:01
Én a tapasztalataim miatt azt tudnám mondani, hogy bármit lehet vele csak szexelni nem szabad!! De TALÁN a pharmatex+ megszakítás az jó lehet... szerintem csak akkor használd ha nem baj ha becsúszik a baba... persze van aki évek óta használja problémamentesen... de ha visszaolvasol találsz jó pár kivételt...
270. Bea0124
2012. szept. 25. 20:14
igaz én a krémet használtam de ha párod is benne van akkor szakítsátok meg mi is így használtuk.
2012. szept. 25. 18:32

4 éve vagyunk együtt a párommal és 3,5 éve élünk nemi életet. Eddig óvszert használtunk, mert nem akarok fogamzásgótlót, amúgy is telt alakom van és nem akarok még hízni. Szeretném kipróbálni a pharmatex lágy hüvelykapszulát. Aki próbálta már, kérem írjon nekem, hogy pontosan hogyan használta (tüsfürdővel lehet-e fürödni, hanyatt feküdjek még elolvad vagy emeljem fel a csípőm hogy olvadás közben beljebb menjen ha esetleg nem tudtam volna eléggé felhelyezni, stb...elmehet bennem a párom vagy a biztonság kedvéért szakítsuk meg a közösülést?) és véleményére is kíváncsi vagyok!

Előre is köszönöm!

268. Coni91
2012. szept. 24. 12:00
sziasztok! én már 3hónapja használom rendszeresen a pharmatex tablettát, semmi gondom nincs vele, figyelek mindenre, (tisztálkodás stb...) így eddig semmi bajom nem volt vele....volt olyan, hogy égetett engem is és a páromat is...de van amikor tényleg semmi baj nincs vele, sőt mostanság tényleg semmi. Terhes se lettem tőle, pedig elég sűrűn használjuk, nem szoktuk megszakítani az együttlétet. Én nagyon szeretem, 1,5 tabit szoktam feltenni, én eddig csak jót tudok mondani róla! :)
2012. szept. 3. 23:45
Én sem ajánlanám ezt a krémet. Ikrekkel lettem terhes mellette...
266. Hunny
2012. szept. 2. 20:26
Döntésre jutottam: nem fogok váltani pharmatex-re, tényleg mivan ha ott a + teszt a kezembe. Se az abortuszt, se az örökbeadást nem élném túl, és a jelenleginél jobb körülményeket akarunk majd a gyerekeinknek biztosítani. Szóval most inkább nem. Terveim szerint, majd ha már ott tartunk, hogy lassan jön a baba, akkor szeretnék előtte egy fél éves méregtelenítést tartani, tabit letenni, akkor jöhet a pharmatex, mert nem baj, ha becsúszik a baba, úgyis arra készülünk akkor már:)
2012. szept. 1. 09:21

Nem szeretnék összeveszni senkivel, DE azok után amin én keresztülmentem, igencsak sz@rul érint ha valaki kétségbevonja a mentális képességeimet... Mielőtt bárki általánosít -aki teherbeesett az tutkó, hogy nem megfelelően használta a cuccot- előbb gondoljon arra, hogy mi van ha mégis elég minimális a hatékonysága??

Persze lehet úgy is állni a dolgokhoz, hogy: hmm hát én majd betartok mindent és akkor úgysem lehet gond.. aztán ha majd pozítív teszttel áll a kezében, akkor gondoljon vissza azokra akik állították, hogy betartottak mindent és mégis megesett a dolog...

Csak ennyit szerettem volna.. És nem piszkálódás, csupán figyelemfelhívás!!

264. Bea0124 (válaszként erre: 262. - Hunny)
2012. aug. 30. 20:55

Persze az a legfontosabb!Amúgy önmagában szerintem egyik sem jó én az óvszerben sem bíznék.

Én szedtem tabit de már nem szeretnék majd ha lesz Kistesó majd ki kell találni valami jó megoldást.

2012. aug. 30. 20:45
A Pharmatex-bébik még nem hoxáznak :)
262. Hunny (válaszként erre: 261. - Bea0124)
2012. aug. 30. 20:35

Szia!

Köszi:) Én is azon gondolkodom h még tabi ideje alatt megveszem, és kipróbáljuk, ha nem is jön be és azonnal ki kell mosni, akkor még van ami védjen. Még meg se vettem, és már kívülről fújom a betegtájékoztatót:) Ha tényleg annyira rossz lenne, akkor szerintem tutira nem szabadna forgalomba hozni, az ilyenekre oda szoktak figyelni nagyon! Azért még mindig érdeklődök kicsit:)

261. Bea0124 (válaszként erre: 260. - Hunny)
2012. aug. 30. 19:44

Szia szerintem érdemes kipróbálni egy másik fajtáját ha csip én a krémet használtam nekem attól semmi bajom nem volt.

Mi arra oda figyeltünk hogy csak sima vízzel mosakodjunk páromnak is elmondtam.Na meg mi megszakítást is alkalmaztuk.talán 1szer 2szer volt...


Sokan le szólják,meg mondják hogy ők mindent betartottak hát...nem tudom én megvettem az volt az első hogy elolvastam.

Óvszert lehet csak nem mindegy milyent!


Minden esetre sok sikert hozzá már ha lehet ilyet kívánni:-D

260. Hunny
2012. aug. 30. 14:49

Sziasztok!

Pár napja merült fel bennem a dolog, hogy felhagynék a fogamzásgátlóval (8 év mérgezés elég volt) és pharmatexre váltanék. Az is mellette szól, hogy elő szokott forulni nálam hasmenés, ill évente többször szedek antibiotikumot, és olyankor mindig ott a dilemma, hogy véd e vagy sem. Végig olvastam a fórumot, írtak róla jót és rosszat is. Sokan írják, hogy betartottak mindent, tuána se volt mosakodás, mégis jött a baba. 1 dolog tünt fel nekem: senki se írja, hogy elhagyta volna az intim részek szapannal (intim mosakodót is ide értem) való tisztítását, mert a tájékoztatóban benne van, hogy azt sem lehet. Töbötök orvosa mondta, hogy mellé szinte kötelező az óvszer is, na én az ilyen orvosban nem biztos hogy bíznék, mert 1: benne van a tájékoztatóban, hogy az óvszert szétszedik ezek a szerek, 2: ha már óvszer, akkor nem használok mellé pharmatex-et. A leginkább befolyásoló dolog pedig szerintem az egyén, mindenki máshogy reagál, és ez csak használat közben derül ki. Több netes orvos véleményét olvastam, az egyik azt mondja, hogy megfelelően alkalmazva jó, a másik azt, hogy sz*r.

Ami még fura, hogy nem esett szó nagyon a pearl indexről. Utána néztem, a pharmatexnek 0,7-7, átlagosan 0,74 (gondolom a 7 tényleg akkor alakul ki, ha nem jól alkalmazzák), az óvszeré 3-4, a fogamzásgátló tablettának pedig 0,1-0,5 ,nem túl nagy különbség a pharmatex átlagához képest. Persze, iszonyat szarul esne ha pont én kerülnék bele a pici különbségbe. Több fórumot is végig olvastam, összességébe 50-50% azok aránya akiknek hatott és akiknek nem. Kicsit reménykedem,hogy még többen vannak azok, akiknek hatott, csak nekik nincs reklamálni valójuk, és nem kürtölik szét a fjájdalmukat, mert szerencsére nincs.

Én még vívódom, van rá még 1 hónapom (még 1 adag van a tablettámból, azt gondoltam beszedem, és lehet közben kipróbáljuk a pharmatex-et h csíp e), addig körbekérdezek orvosokat, ismerősöket, gyógyszerészeket. Ismerőseim eddig csak a csípésre panaszkodtak, de az is elég. Másik ötlet ami felmerült, hogy ovulációs napokon a tabletta mellett még a krémet is lehetne alkalmazni, vagy dupla tablettát, mert sokan azt mondják, hogy az ondó csak egy részével bánik el, dupla adag hátha jobb.

És végül egy érdekes hozzászólás egy másik fórumról: "Nekem már sikerült teherbe esni pesszárium-germicid krém, ill. gumióvszer használata mellett, továbbá sterilizáció után is, de a pharmatex-szes időszakban egy gyermekem sem fogant, pedig nem szakítottuk meg a közösülést."

Remélem senkit se bántottam meg, nem állt szándékomban!

Üdv

259. zsu0427 (válaszként erre: 249. - Leila&)
2012. júl. 20. 23:01
Én sem ajánlom a Pharmatexet önmagában. Mi is ezt használtuk előírás szerint, és most 2 éves a kislányunk. Úgyhogy önmagában semmiképp sem használd.
258. Bea0124
2012. júl. 20. 19:07
Hát akkor nem tudom akkor maradj tabinál igaz az se 100% vagy óvszer plussz pharmatex?
257. Leila& (válaszként erre: 256. - Bea0124)
2012. júl. 20. 18:59
Sem én sem a Párom nem vagyunk oda a megszakításos dolognak. Beszéltem vele erről hogy lecseréljem e, vagy sem, de a válasza az volt hogy, én döntsem el, hogy nekem mi a jó, neki teljesen mind1, csak valamivel védekezzünk.
256. Bea0124 (válaszként erre: 254. - Leila&)
2012. júl. 20. 18:53
Szerintem a krém és az hogy időbe kiveszi jó.Persze azt tudni kell hogy a krém az majd távozik.De ezt a pároddal kéne megbeszélni,mert nem mindegyik hajlandó...
255. Leila& (válaszként erre: 252. - Gyuret)
2012. júl. 20. 18:50
Szép neve van :) Pár év múlva már én szívesen nem alszom a gyerekemtől, de most azért még nem szeretném ha becsúszna, és a Párom sem.
254. Leila&
2012. júl. 20. 18:47
Na igen mindenhol ezt olvason hogy, valakinek bevált, valakinek meg nem. Megmondom őszintén jelenleg a Dienille fogamzásgátlót szedem. Nem vagyok egyébként se vékony alkat, de még híztam is tőle.Elvileg az orvos azt mondja hogy ezektől már nem hízunk.(persze eddig akit ismerek és szed valami hormon tartalmú szert, mindenki azt mondja amit én is). Olvastam ami nagyon bennem maradt, hogy csak az használja akiknél nem baj ha be is csúszna a baba. Nálunk még gond lenne... Nem tudom mi lehetne a köztes megoldás....
253. Bea0124
2012. júl. 20. 18:45

Nekünk jó.igaz egymagába nem ajánlják.

Ha valaki nem tartja be a használati utasítást az vessen magára,általában akkor van gond.

Mi amúgy a megszakításos módszer mellé használtuk.

Én ajánlom.

Ja amúgy mi a krémet használtuk.

252. gyuret
2012. júl. 20. 18:35
Én 2 éve nem alszom éjjel!A jelenség neve HAnna!!!Szerintem hagyd, nekem nem vált be!
2012. júl. 20. 18:33

[link]



de rengeteg van még róla...nem a legbiztonságosabb...de ez van....

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook