Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pharmatex vélemények? fórum

Pharmatex vélemények? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2009. máj. 4. 16:33
A barátnőm a krém mellett esett teherbe! A kisfia mindjárt két éves, és nagyon aranyos!!!! :o)
2009. máj. 2. 22:59

Húha. Megoszlanak a vélemények.

A minap olvastam erről a termékről, utánanéztem.

Amit hozzátennék: NEM EGY ismerősöm van, aki fogamzásgátló mellett esett teherbe, mert ugye az a legbiztonságosabb. Na de. Aki meg gyereket szeretne és 5-6 vagy akár 10 éve szedi, annak meg nem sikerült. Tehát: nem megbízható. Teljesen nem.

Óvszer: becsusszanhat, miért ne. Elszakad, vagy lyukas, vagy akármi, nem tudhatod. Biztonság kizárva.

Hüvelykúpok, mint pl. pharmatex szerintem kb. olyan biztonságos, mint a fogamzásgátló: becsusszanhat, DE nagyon kicsi arányban. Én erre azt szoktam mondani, ha Isten így tervezte...

A többi megszakításos és hasonlók módszert hadd ne fejtsem ki. A lényeg az lenne, hogy mint minden módszer, EZ sem biztonságos, nem 100%osan, viszont NE mondja senki, hogy bármelyik jobb ennél, mert 1 % is százalék, becsúszhat. Talán gumival jobban hat. De akkor meg minek a hüvelytabi?

A legbiztonságosabb a szűzies élet. Manapság ez már nem divat :D Na jó. Amúgy személy szerint nem rajongok a hormontartalmú dolgokért, márcsak ezért is csábító a PHARMATEX. Őőő. Ennyi.

2009. ápr. 22. 19:04
Én a krémet próbáltam ki, semmi gond nem volt mellette, óvszerrel is biztonságos. Szerintem megfelelő gyakorlat és odafigyelés kérdése az egész..
2009. márc. 29. 17:10

Úgy látom sokan nincsenek jó véleménnyel a pharmatexről. Páran írták, hogy terhesek lettek "mellette". Kicsit furcsállom, de lehetséges, hisz nem vagyunk egyformák. Mindenesetre én már 6 éve használom és sosem volt vele problémám (szerencsére).

Persze a használati utasítást nem árt betartani.

2009. márc. 29. 12:27

Fúúúúúúúúú! Az kegyetlen. Én tablettát próbáltam...hát többet soha!

Iszonyatosan csípett és lehetetlenné tette az együttlétet! Áá

2009. márc. 28. 15:18
azoknak akiknek tünetek jelentkeztek...!!: "...Mellékhatások: A hüvelykúp ritkán égő érzést okozhat. Ilyen esetben felhelyezése előtt kevés vízzel meg kell nedvesíteni...."
34. Krisztocza1990 (válaszként erre: 28. - 9662f432c7)
2009. márc. 28. 14:35

sziasztok!hát én nem tudom...elég rosszakat írtatok erről a termékről..!!:(

én lassan négy éve használom és még eddig nem volt vele semmi problémám(remélem nem is lesz)!!!!:)

nekem nagyon bejött!én nem is használtam soha mást!!szerintem tök jó!meg szerintem nem várhatjátok el azt sem h mindenkinek ugyan olyan jó legyen,hiszen a fogamzásgátló-tablettáknál is van olyanok ami az egyiknek jó a másiknak meg nem....!!

hát én nagyon remélem h nekem nem lesznek ilyen gondjaim egyik termékkel sem(bár a legtöbbet már kipróbáltam és jó volt mindegyik),és még sokáig tudom ezt a módszert alkalmazni,majd ráérek akkor tablettát szedni amikor már 30-40 éves leszek.Addig minek rongáljam a szervezetem magas hormontartalmú tablettákkal?Főleg ha még gyereket is akarok...!!

hát nekem ennyi lenne!!:)

sziasztok

33. emix
2009. márc. 9. 09:58

SZERENCSÉRE NINCS BAJ..........

MEGÚSZTAM

2009. márc. 9. 09:25
Probáltuk mi is a kúpot meg tabit is,egyáltalán nem vált be csípett mindkettönket na meg ahogy elolvad....szoval nem kell részleteznem. Teherbe nem estem közben azt tudom.
2009. márc. 8. 17:04
Hüvely tampon :) bocsi
2009. márc. 8. 16:55
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni ugyanis eléggé tanácstalan vagyok! Véleményetek szerint melyik a hatásosabb és a kevésbé illúzió romboló a Pharmatex tabletta vagy a hüvely tabletta?
2009. márc. 7. 09:40
hát én eddig csak 2x használtam a tabit és nem lett belőle gond meg maga az akció közben semmi égő érzést nem éreztem csak a párom csípte egy kicsit de ő azt mondta h nem kellemetlen csak kicsitt melegebb érzés volt. de ami nekem utána volt hát az szörnyű... nem kívánok senkinek olyan érzést. olyan szar érzés volt másnap reggel, h ülni alig tudtam az iskolapadban, majdnem lefordultam fájdalmamban róla, vagy sírni tudtam volna.úgy kimart másnapra az a rohadt gyógyszer h nem igaz. és másodszor is ugyan ez az érzés volt.hát remélem nektek ilyen nem fog lenni.
2009. márc. 2. 13:22
Sziasztok! Ezt a hülye tablettát senkinek nem ajánlom! Unokatesóm barátnője és én is egyszerre kezdtük el használni, gyakorlatilag első körben terhesek lettünk mind a ketten (őket nem tudom hogy volt, de mi mindent az előírásnak megfelelően csináltunk.) Én túlvagyok egy abortuszon :(, ő 4 hónapos terhes. Nekem barátnőm ajánlotta, ő fél évig használta, neki nem lett baja tőle. Utólag nekem a doki is és a védőnő is azt mondta, h egyáltalán nem biztonságos, kb 30-40%terhes lesz mellette. Azért sztem ez akkora szórás, h nem éri meg kockáztatni.
27. pemete (válaszként erre: 26. - Yulcsy)
2009. febr. 23. 16:45
Köszi, én már rájöttem...
26. Yulcsy
2009. febr. 23. 13:43
Milyen bátrak vagytok.A Pharmatex kb csak 80% biztonságot nyújt a nem kívánt terhességgel szemben.Az óvszer 90-95% a fogamzásgátló tabletta pedig 98-99%.Szóval lehet mérlegelni.
25. pemete
2009. febr. 23. 09:53
Hát az szívás! Reménykedj!
24. emix
2009. febr. 23. 09:43

Sziasztok!

Én pharmatex kenőcsöt használok,több mint egy hónapja és eddig bevált!

A baj csak az,hogy legutóbb megfeledkeztünk róla és utólag használtuk pár percre rá:(

1hónapja sincs hogy eseményutánit használtam 1 hasonló eset miatt!

A kenőcs szerintem utólag nem használ..........szóval ez lehet azt jelenti,hogy....

szerintetek mit csináljak?

2009. febr. 19. 22:32
syastok!!hát eskü ahogy így olvasgatom a fórumot rendes megijedtem h hány olyan eset lett h terhes lett vki a pharmatex használata mellett!de arra lennék inkább kíváncsi h aki terhes lett az mellette használt gumit ? hát igazából aki írta h terhes lett senki enm írta oda h használt-e ezenkívül mást is. de ha pl pharmatex tablettát használok gumival akkor mekkora az esély h én teherbe essek ? jah és még azt szeretném megkérdezni h a tablettának van vmi kellemetlen része a csípő érzésen kívül? pl orális rész alatt vmi kellemetlen íz vagy vmi? szóval tabi mellett próbáljuk ki az orális szexet vagy csak inkább az orális rész után használjuk?( eléggé félek attól h teherbe esek egy óvatlan pillanatban, már nem egyszer jártam pórul a gumival és szeretnék keresni egy kicsit biztonságosabb módszert , így ha a gumi még ha le is csúszik vagy vmi történik akkor azért ne essek rögtön pénikba h azonnal terhes leszek) remélem h ha gumit és pharmatex tabit használok sokkal csökkentem a baj lehetőségét.
2009. febr. 7. 05:35

Sziasztok!


Régebben mi is pharmatexet használtunk (kúp,tabi),de aztán abbahagytam mert hallottam h vki ez mellett lett terhes, meg ahogy olvastam nem csak vele történt meg.

21. Csipkerózsika (válaszként erre: 3. - Jutka72)
2009. febr. 7. 04:41
Dupla védelmet akarsz? 2 óvszer.
20. pemete (válaszként erre: 18. - Móki28)
2009. febr. 6. 11:23
Hát ezt csak te tudod eldönteni. Ahogy érzed!
19. mreich
2009. febr. 6. 11:18

Sziasztok!


Végül is kippróbáltam a kapszulát és bevált. Csak figyelni kell a betartandó szabályokra, és jól felhelyezni.

2009. jan. 21. 18:22

sziasztok!


én még új vagyok a fórumon, és megdöbbenve és már egyre jobban félve olvasom a hozzászólásokat a pharmatex zselével kapcsolatban! most merjem használni, vagy ne nagyon próbálkozzam, és gyorsan térjek vissza a jól bevált gyógyszerre? mert a dokim szerint maximálisan megbízható, de én 28 vagyok, és gyereket még nem tervezünk, és nem is szeretném ha becsúszna. mit tegyek?

17. pemete (válaszként erre: 16. - Vntgalo)
2009. jan. 5. 16:27

Örülj neki, hogy te nem tartozol bele abba a néhány százalékba, akik terhesek lettek a használata mellett. Egyébként nagyon sok olyan anyuka van itt akinek hogy úgy mondjam "pharmatex babája" van. Köztük én is! Ennyit a családtervezésről, meg a felelősségteljes védekezésről... Hiába a egész.

Én nem bánom hogy megszületett a kislányom, de még tudtam volna várni egy pár évet, és akkor nem itt lennénk ahol most! Na mindegy, én óva intek mindenkit az effajta "fogamzásgátlók" használatától. Amint már írtam is, lehet hog nem pont ezen a fórumon, csak anak ajánlom, akinek nem gond ha mégis becsúszik egy babóca:)

16. vntgalo (válaszként erre: 15. - Mreich)
2009. jan. 5. 16:22

Sziasztok!


Nekem van némi tapasztalatom ez ügyben.A Pharmatex minen formáját használatam és nem lettem terhes.

A krém jó, azonnal hat és 12 órás védelmet nyújt, viszont sokáig foltos marad a bugyi.A kúp az jó azonban sex közben túrós lehet tőle a dolog.A tabletta is nagyon jó, de néha nekem is csípett, ahogy páran már irták.Viszont fertőtlenit, és ez azt jelenti hogy valószinű azért csip mert fertőzés van odabent.Annak idején azért választottam ezt a módszert mert a fogamzásgátló minden fajtájától mive hormontartalmú rengeteget hiztam és utáltam azt az állapotot.Én azt javaslom hogy aki nem él rendszeres nemi életet, annak ez a módszer tökéletes.Azért mert hogy 10 percet várni kell mig hat-hát istenem, húzzátok el az előjátékot és máris nem lehet gond!

15. mreich
2008. dec. 22. 22:05

Sziasztok!


Most láttam a Pharmatex oldalán, hogy létezik lágy hüvelykapszula is. Az milyen? Van valakinek tapasztalata vele?

14. szisza100 (válaszként erre: 5. - Ekidli)
2008. okt. 21. 16:31

Szia,


Én egy hónapja használom a tablettát, nekem volt néha csipő érzésem utána neked nem volt? Milyen volt mikor először megjött miután használtad?

13. 3afdbd21b7 (válaszként erre: 12. - Pemete)
2008. szept. 22. 22:10
Régen az egyik kliensem mesélte a családsegítőbe, hogy a gyerek a kisujján hozta ki a spirált szüléskor... hogy ebből mi az igaz, azt nem tom, de akkor ott elég furcsa volt nevetés nélkül megállni:)
12. pemete (válaszként erre: 11. - 3afdbd21b7)
2008. szept. 22. 13:27
Igen nekem is elég ijesztőnek tűnik a spirál, de ez tűnik a legjobb megoldásnak. Bár egyelőre úgysincs rá pénzem, viszont van időm még gondolkodni rajta:)
11. 3afdbd21b7 (válaszként erre: 10. - Pemete)
2008. szept. 22. 13:26
Mit ne mondjak egybe eléggé ijesztőnek hangzik nekem is. Főleg most, hogy itthon sorra mondják fel a háztartási gépek a szolgálatot... A spirálról is hallottam már jót is rosszat is, mondjuk én egy kicsit idegenkedem tőle. Januárba ha megint megyek a szürővizsgálatra csak kérek a dokitól valami használható ötletet...
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook