FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Pharmatex vélemények?

Kategória: Összes fórumtéma » Szex & Psziché » Párkapcsolat, szerelem

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
321. Rachelxxx2014-04-01 21:23
Sziasztok!
Van hüvelytablettám eladó , 1 db hiányzik belőle.
A 12-dbosat 2300ért vettem 2000 ft-ért ha kell valakinek átadom.

320. moonlight132014-01-12 10:33
Szerintem tablett v. kapszula mindegy! A hatása hasonló, tehát az alábbi infók alapján én már nem bíznék egyikben sem. Természetesen, ha kiegészítésként használod, meg tudsz számolgatni, kihagyod a veszélyes napokat, +megszakítást is alkalmaztok, akkor jó lehet.
Egyébként nekem is ajánlotta az egyik orvos a Pharmatexet, mivel nem szedhetek gyógyszert, de ezek után nem sok értelmét látom.
(válasz xentoo 319. hozzászólására)

319. xentoo2014-01-11 23:53
Sziasztok!

Először is, a fórumot végigolvasva azt vettem észre, hogy itt néhány fogalmat tisztázni kellene.
A pharmatex többféle készítményt is forgalmaz. A legtöbben a HÜVELYTABBLETTÁRÓL és a KRÉMRŐL írták azt, hogy teherbe estek tőle. A legtöbb allergiás reakciót a krém váltotta ki.
Van még ezen kívül HÜLYELYKÚP (aminek a fogalmát ne keverjük össze a tablettájéval), erről vegyes véleményeket láttam.
De mi van a legújabb változattal, a LÁGY HÜVELYKASZULÁVAL? Ez annyira új még, hogy nem sokan használják, vagy miért nem találok erről kommenteket? Erről nem olvastam csak kb 1-2 hozzászólást.
Ha van valaki, aki ezt használja attól várnék akár pozitív, akár negatív véleményt.

Én személy szerint azért szeretném kipróbálni, mert a párommal ritkán vagyunk együtt, mindig óvszert használunk, de szeretnénk már végre (legalább egyszer) úgy teljesen természetesen is érezni egymást, nemcsak a gumin keresztül. Babát még nem szeretnénk családi okok miatt, tehát ez a fajta fogamzásgátlás csak egy alkalomra szólna és persze vigyáznánk arra is, hogy ne peteéréskor történjen.

Szerintetek így be lehet vállalni? Igen tudom, nagyon sok a rossz tapasztalat, de ezek nagy része rendszeres (gondolom heti több alkalom vagy minden nap) nemi életet él, tehát náluk a terhesség esélye nagyobb volt.
Főleg a ez a LÁGY HÜVELYKAPSZULA érdekelne, a többitől már eléggé elment a kedvem és még ebben sem vagyok biztos csak gondolkodom rajta!

318. speechless2013-08-07 07:54
Kedves Martin. A vasectomia-ról hallottál már? Na az 100 %-os, az egészségre se káros. :D
(válasz Martin715 281. hozzászólására)

317. Viktóriababa2013-07-17 18:51
Itt pl..csupa jó vélemény van!

http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=4954

316. Viktóriababa2013-07-17 13:18
Végig olvastam a hozzászólásokat,és nekem feltünt,hogy mindenki azt írja,odafigyelve használta.Mindenki írja,hogy utána nem tisztálkodot,,de mi van a közösülés előtti tisztálkodással,vajon azt is elhagyta mindenki?Vagy ügyelt arra,hogy a partner sem tisztálkodjon ne mosson előtte még kezet sem???Hisz írja a használati utasítás,hogy kevés szappanmaradvány is gondot okozhat!!!

A lényeg viszont az,hogy nincs 100%-os módszer,,a lányom gyógyszert szedett rendesen odafigyelve,,a fél éves tündérkém mégis itt alszik most mellettem,,és meg sem fordult a fejében hogy ne szülessen meg!

Hisz van 1 mondás is,,,CSAK AZ NEM ESHET TEHERBE AKI NEM CSINÁLJA!!!

315. krenaaa2013-06-25 01:10
Sziasztok!
Eladó egy doboz Pharmatex hüvelykúp, egy darab hiányzik belőle,1800Ft-ért odaadom.2015-ig jó

314. öregnéneőzikéje2013-05-06 19:37
Szívesen. :)

313. Lugas2013-05-06 14:34
Köszi szépen, most már könnyebb lesz választanom :)

312. öregnéneőzikéje2013-05-06 14:08
Szia, nem tudom, én egyiket se használtam soha----illetve egyetlen egyszer próbáltam a tablettát, de arra érzékeny lehettem mert jó alaposan felcsípte az egész berendezésemet.....azóta is ott ott a fiókban a többi.
Ki kell tapasztalni hogy Neked melyik a legkényelmesebb és legkevesebb gondot okozó formátum, és azt kell használni.
Szerintem fontosabb az hogy ne csípjen meg ne folyjon fel-alá az egész együttlét alatt, mint az hogy mennyibe kerül.

311. Lugas2013-05-06 12:44
,háát, ez a nurvaring... Ez után is kutattam, de ez is tartalmaz hormont. Nekem itt a hangsúly a pillanatnyi megoldason van, csak azon a pár napon tartom fontosnak a pharmatexet. Én így naptarozossal ( meg a te velemenyeddel) jónak tartom. Viszont meg azt nem tudom eldonteni, hogy ugye a tájékoztatójaban feltüntették, hogy új aktus előtt újat kell felhelyezni. Ha elég nagy az etvagyunk nem tudom megéri e a kapszula. Szerinted tabletta vagy krém? ( az tűnik "nagyobb" kiszerelésnek). Előre is köszi

310. öregnéneőzikéje2013-05-05 19:41
Szia, a hüvelygyűrűt is nézted? ( Nuvaring).

Ezek a helyi készítmények elég jó hatásfokkal működnek, hátrányuk hogy sok esetben illúziórombolóak, a másik meg az hogy igen pontosan be kell tartani amit a használati utasítás ír.( előtte iksz idővel felrakni, várni, utána szappannal nem mosni, újabb aktusnál ismét védekezni, stb)
Ha pontos a vérzésed és tudod a naptármódszerrel kombinálni, akkor természetesen nő a védelem hatásfoka.

Menzesz előtt 3 nappal elenyészően kicsi a teherbeesés valószínűsége ( pontos ciklus esetén), úgyhogy biztosan véd.
Üdv: Eszter
(válasz Lugas 309. hozzászólására)

309. Lugas2013-05-05 18:34
Sziasztok! Hát én is filózok ezzel a cuccal... Az a baj, hogy nem bírom az óvszert. Egyikünknek sem fekszik, elmegy tőle a kedvünk. Akkor nézegettem tovább fogamzásgátló módszereket. Hormonális készítmények kilőve nem szedhetek, meg így is elég telt vagyok, nem akarok további plusz kilókat. Nézegettem pesszáriumot, méhszájsapkát, de Magyarországon eltűntek, pedig eléggé jónak tűnt. Utána jött a pharmatex. Én a kapszulára vagy a tablettára szavaznék. Azt hiszem a tabletta jobban megéri. Végigolvastam a hozzászólásokat, tényleg vegyesek a vélemények, viszont arról nem esett szó hogy esetleg naptározóssal kombinálhatom-e? Szerintetek egy pharmatex készítmény védelmet tud nyújtani a menstruációm előtti 3 napban?

308. öregnéneőzikéje2013-05-03 20:12
:) ne kérj elnézést, mások vagyunk, Ő így gondolja mert íkútalan...de nem baj, Ő is ember, nem csimpánz, ( vagy mégis) bár a partnere nem szívesen lennék az biztos.

307. IcalG2013-05-03 13:32
És mérgemben elgépeltem: nagy...

306. IcalG2013-05-03 13:29
Martin,

első és utolsó hozzászólásom ehhez: dermesztően primitív a megjegyzés. Magy kérés, hogy gondolkodjuk kicsit, mielőtt kinyilatkoztatunk bármit is, pláne ilyen témában??? TV vs. gyerek? Én kérek elnézést a nevében az összes nőtől.
(válasz Martin715 281. hozzászólására)

305. Panna332013-04-19 20:52
Te meg aprócska troll vagy, úgy látom. Élvezed, vagy fáj?

304. moonlight132013-04-19 20:46
:(
(válasz öregnéneőzikéje 303. hozzászólására)

303. öregnéneőzikéje2013-04-19 20:44
na ez meg aztán mindennek a teteje....én tuti ugyenezt tenném a mocsadék szüleivel is, egyenek fényt aztán lássák meg milyen finom és tápláló.
Rettenetes hogy a mai világban ilyenek megtörténhetnek: hol volt a gyerekorvos, a védőnő, a családvédelmisek??????
(válasz moonlight13 302. hozzászólására)

302. moonlight132013-04-19 20:42
És aki megszüli, és utána fénnyel eteti?

301. öregnéneőzikéje2013-04-19 20:41
Hello, sebaj, a lényeg így is érthető volt és egyetértek Veled.
(válasz arita85 299. hozzászólására)

300. öregnéneőzikéje2013-04-19 20:41
Én meg üzenem neked hogy kicseszett nagy baromságolat írsz, úgyhogy jobban teszed ha szép csöndben maradsz.

299. arita852013-04-19 19:51
na, összevissza írtam, bocs.
(válasz arita85 298. hozzászólására)

298. arita852013-04-19 19:51
ezt minden bizonnyal al összes nő fogja olvasni, és önygi lesz... valóban, sokkal jobb ha a gyereknek semmi jövője, lehetősége...

297. andi60202013-04-19 19:42
Szerintem pont leszarja mindenki a hülye üzengetéseidet.

296. z.sz.k.2013-03-02 09:00
Hali félre értés ne essék senkit se akarok bántani leszólni és egyéb negatív kritikával illetni, olvasgattam a leírásokat, a termékkel kapcsolatban, elég vegyes. És mivel mindenki tudja, hogy egy nő az életében két dologért képes bármire, 1, hogy ne legyen gyereke, 2, hogy legyen neki, azt tudom tanácsolni Nektek, hogy ésszel kell b....ni. Nem értem, hogy miért álltok le vitatkozni, feleslegesen ezekről. Gyanítom, hogy itt mindenki felnőtt ember és eltudja dönteni magában, hogy mi a jó neki és mi nem. Ha valaki meg belesett abba a hibába, hogy akarta ellenére terhes lett, azt nem leszólni kell hanem okulni a példából ennyi. A másik amit meg nem értek, mit keres itt egy férfi? Nektek nehezetekre esik felhúzni az óvszert, mert, hogy zokniban nem lehet lábat mosni... bezzeg a nő mérgezze a testét mindenféle hormon készítménnyel... aztán mikor keresgélnénk a megfelelő megoldást a problémára, hogy nektek ne kelljen zoknistól lábat mosni, akkor meg felháborodás van, hogy ti buta nők blabla... nemhogy megköszönnéd, a nőknek, hogy odafigyelnek erre, és neked nem kell majd rengeteg gyerektartást fizetned, ha olyantól lenne gyereked akitől esetleg nem akartál!

295. Bea01242013-02-01 10:30
Csajok direkt van egy lista vagy nem is tudom minek nevezzem táblázat féle ahol segítenek eldönteni kinek melyik választás a jó.A hüvely szárazság is benne van...Nekem szülés után a krém nagyon jó volt mert olyan voltam mint a sivatag :-D
Most kismami vagyok de azért mert akartuk.

294. baliskin2013-01-31 12:51
na akkor az tök jó! :)
(válasz SilverSun 293. hozzászólására)

293. SilverSun2013-01-31 11:19
Nem, ez legalább is amit mi használunk nem, vízbázisú és rá is van írva. Amúgy sosem történt még baleset pedig már egy ideje így használjuk.

292. baliskin2013-01-31 08:56
nem biztos, hogy így van, de a síkosító nem bántja a gumit?
(válasz SilverSun 291. hozzászólására)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11