Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az iskolai beiratkozáshoz miért kell olyan mellékletet kitölteni, hogy 'felügyeleti' jog? (külön élek a férjemtől, de csak ennyi) fórum

Az iskolai beiratkozáshoz miért kell olyan mellékletet kitölteni, hogy 'felügyeleti' jog? (külön élek a férjemtől, de csak ennyi) (tudásbázis kérdés)

10. f8db0709b8 (válaszként erre: 8. - Jéghegy)
2014. ápr. 11. 08:59

Figyi már..közös lakcím?

És hogy írjak be közös lakcímet ha nem élünk együtt?Az a lényeg,hogy a gyermek,közös lakcímen legyen valamelyik szülőjével...ha veled él együtt,egyértelmű te neveled.....

ha élettársi kapcsolat volt,válási papír a büdös életben nem lesz,gyermekelhelyezésről meg lesz, évek múlva....

anyakönyvi kivonatot kérjenek és slussz....elég szomorú az a tény,hogy sokan csonka családban nőnek fel....

9. Jéghegy (válaszként erre: 5. - Zorkóóó)
2014. ápr. 11. 08:46

Köszönöm a segítséget!:)

Tudatlan vagyok ebben a témában!;)

8. Jéghegy (válaszként erre: 5. - Zorkóóó)
2014. ápr. 11. 08:44
A papír is úgy van, hogy 1 közös lakcímet lehet beírni. (apa, anya, gyerkőc)
7. Zorkóóó (válaszként erre: 6. - Jéghegy)
2014. ápr. 11. 08:43
Naná.Úgy hívják, hogy nem tiltották el a gyereket Aputól...
2014. ápr. 11. 08:42
Válás után is van olyan, hogy közös felügyeleti jog?
5. Zorkóóó (válaszként erre: 4. - Jéghegy)
2014. ápr. 11. 08:42
Hát akkor kérdezd meg a kedves igazgató asszonyt, hogy ha egyszer külön éltek, de nincsen válási papír, ami kimondja, hogy kizárólagos felügyeleted van, akkor mégis mi a frászt írjál rá. Bár én fognám, és ráírnám ezt így keresztben, aztán csináljanak amit akarnak, oldják meg. Azt mondom, hogy ez így nem jó, de nem mondom meg, hogy kell...Ez nem működik. Arról nem beszélve, hogy ezzel a dologgal bizonyosan nem vagy egyedül, tehát az igazgatónő pontosan tudja, mit kell csinálni ekkor...
4. Jéghegy (válaszként erre: 3. - Zorkóóó)
2014. ápr. 11. 08:40

Én is erre gondoltam, de az igazgatónő azt mondta, hogy mivel eltérő a 2 lakcím, nem lehet közös felügyeletről beszélni!

Ez nem hülyeség?

2014. ápr. 11. 08:35
Szerintem oda kell a közös... Nem tudod vele elintézni, hogy írja alá?
2014. ápr. 11. 08:34

Két pont van


1. Közös

2. Kizárólagos - de ehhez kell a végzés! Nekem nincs!


Most én mit adok be?!

Lehet ebből gondom?

2014. ápr. 11. 08:32
Az iskolai beiratkozáshoz miért kell olyan mellékletet kitölteni, hogy 'felügyeleti' jog? (külön élek a férjemtől, de csak ennyi)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook