Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudtok olyan oldalt, ahol családok keresnek saját gyermekük mellé cserediákot nyelvtanulás céljából? fórum

Tudtok olyan oldalt, ahol családok keresnek saját gyermekük mellé cserediákot nyelvtanulás céljából? (tudásbázis kérdés)


11. potyek
2008. jún. 9. 06:45
Itt a nyár és még mindig nem találtam ilyen oldalt!Tényleg nem tud senki segíteni????
10. potyek (válaszként erre: 9. - Jeno23)
2008. ápr. 9. 09:37
Azon már regisztráltam,de nem tűnik túl aktívnak az oldal....azért köszi...
2008. ápr. 8. 20:31
Hahó Potyek! A netnagyi megkereste az oldalt [link] azt irja, hogy 10 éves kortól van lehetőség, ingyenes regisztráció és mindenről tájékoztatás! Remélem az öreglány tudott segiteni egy kicsit!!
8. potyek (válaszként erre: 7. - Zsoka35)
2008. ápr. 8. 14:38

SZIA!

KÖSZI;VÁROM A FEJLEMÉNYEKET!

7. zsoka35 (válaszként erre: 6. - Potyek)
2008. ápr. 8. 10:42

van ilyen oldal, ha jól rémlik, a lányom is szeretne nyáron kimenni angolt tanulni, ő 16 éves.


ha hazajön megkérdezem, tényleg jól emlékezem-e vagy csak valami fizetős oldalt talált

zsóka

2008. ápr. 7. 12:12
Senki nem tud semmit???:o((
5. Icus (válaszként erre: 4. - Potyek)
2008. ápr. 3. 14:00

Megértelek. Én is kénytelen voltam magántanárhoz küldeni a fiam, ami elég húzos. Az angollal baj lesz, mert ugye az angol nyelvterület igen behatárolt. A mi gimnáziumunkból legalábbis úgy tudom, nem is lehet menni.

Az egyik ismerősömnek, úgy sikerült, hogy a cége egy pályázatot írt ki, a dolgozói között és a fia 1 évre kimehett Kanadába.


De, ilyen oldal van-e amit kersel nem tudom. Az újságokban is inkább nyáron jelenek meg ilyen hírdetések, de mondom inkább a német és francia területről. És még ide is nehéz bejutni, mert ugye nem Mo. a legkivánatosabb ország.

4. potyek (válaszként erre: 3. - Icus)
2008. ápr. 3. 13:56
szia!Én szeretném persze,de a fiamnak(12) sincs ellene kifogása,hisz érzi,hogy ha tudna gyakorolni,jobban menne neki a suli.Kéttannyelvűbe jár és sajnos nagyon gyenge tanárokat fogot ki;így az eltelt 5év alatt alig tanult valamit,most meg már a történelmet is angolul tanulják;így szenved,mint az a bizonyos kutya...
3. Icus (válaszként erre: 2. - Potyek)
2008. ápr. 3. 13:16

Az én fiam gimis elsős. Náluk a suliba lehet jelentkezni ilyen programra. De, ez főleg a francia és a német területet érinti.


Én szeretném, de a fiam nem...:( Nállatok a gyermeked szeretné vagy inkább te?:)

2008. ápr. 3. 12:57
Arra gondolok,hogy lenne egy olyan oldal,mint pl. egy társkereső oldal;ott bemutatkoznak a családok,bemutatják a gyereket,aki úgymond nyelvtanuló-külföldi barátot keres.Aki szimpatikus,fel lehetne velük venni a kapcsolatot;levelezni életkor,érdeklődési kör és egyéb kérdésekben;aztán nyárra összehozni egy csereüdültetést...:o)
2008. ápr. 3. 12:54
Tudtok olyan oldalt, ahol családok keresnek saját gyermekük mellé cserediákot nyelvtanulás céljából?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook