Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol találkozhatok Border collie kutyákkal? fórum

Hol találkozhatok Border collie kutyákkal? (tudásbázis kérdés)


10. zinike
2015. ápr. 9. 18:15
Kiállításon, agility versenyeken, esetleg kutyasuliban
2014. nov. 13. 03:24
ausztraliaban,mert itt sok van beloluk.
2014. nov. 9. 17:10
Én is ilyen kutyát (is) keresek. Merre lehet venni?
2014. ápr. 9. 18:05
Gyönyörű fajta. Szívesen elfogadnék egy ilyet egyszer, ha adottak a feltételek.
2014. ápr. 9. 14:42
Egyébként közvetlenebb helyzetekre gondoltam, nem tenyésztő, kiállítás.... Például itt a környéken nagyon sokan viszik le szabadon rohangászni a kutyáikat a parkba, csoportok verődnek össze, bulis dolog, collie itt sajnos nincsen.
2014. ápr. 9. 14:39

Oké, elég nyerse n fejezed ki magad, de ezt megjegyzem... :D

Egyébként Budapest.

4. Castia (válaszként erre: 3. - Ef19b77a15)
2014. ápr. 9. 14:31
Egy szót se írtál arról, hogy mégis az országban merre élsz, kiállítások pedig országszerte, rendszeresen vannak, tehát ez egy jó alkalom ismerkedni. Természetesen amennyiben a tenyésztő beleegyezik, bár nyilván nem idegenekkel labdázni viszi oda a kutyáit. Amúgy meg ha jól tudom, a Lelenc Egyesület foglalkozik collie-k fajtamentésével, ha komolyan gondolod, keresd fel őket, biztosan örülnek a sétáltató segítségnek.
2014. ápr. 9. 14:23

Kicsit életszerűbb környezetben nem lehetne? :D


Vagy a kiállításon és kereshetik a szememet, + lasztizhatnak? :D

2014. ápr. 9. 14:21
Kiállításon.
2014. ápr. 9. 14:16

Nagyon szeretnék rendszeresen találkozni egy vagy több border collie-val. Egyszer talán majd nekem is lesz egy ilyen nagyonszőrös és nagyonintelligens lakótársam, de egyelőre ezt nem engedhetem meg magamnak...

Eddig életemben egyetlen egyszer láttam élőben, és tapinottam ilyen kutyát! Azóta is hiányzik az élmény... és azok a szemek.... ! ♥

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook