Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mire használjátok az aloe verát? fórum

Mire használjátok az aloe verát? (tudásbázis kérdés)


13. grizus
2014. ápr. 12. 05:37
Dermaroller után is elsőnek ezt teszem fel, jól nyugtat.
12. grizus (válaszként erre: 11. - 259a746ef3)
2014. ápr. 12. 05:36
Az baj. Tejbe valóban undorító lehet. Ez rossz ötlet volt. De próbáld meg vízbe vagy gyümölcslébe, alig fogod érezni, csak kicsit savanykás.
11. 259a746ef3 (válaszként erre: 9. - Grizus)
2014. ápr. 9. 19:19
Nem tudom meginni,mert egy alkalommal nem volt semmi itókám,és tejbe öntöttem,hát valami rémséges volt:) Aztán napokig kerülgettem a hűtőbe,próbálkoztam,de nem ment,az erőltetésnek meg nem volt sok értelme:)
10. Vikyci
2014. ápr. 9. 19:03
A lábamon lévő borzasztóan viszkető szúnyogcsipéseket szoktan bekenni a levél nedvével, megszűnteti a viszketést.
9. grizus (válaszként erre: 8. - 259a746ef3)
2014. ápr. 9. 18:06
Vízbe kell tenni, úgy sem?
2014. ápr. 9. 13:51
Csak a növényt használom külsőleg,szinte mindenre,nekem belsőleg nem jött be,egyszerűen nem megy le:)
7. nikol306 (válaszként erre: 6. - Kristo_f)
2014. ápr. 9. 13:06
Az aloe vera csökkenti a cukorszintet.... De meg lehet próbálni gyógyszerek nélkül is, én például soha nem szedek semmire sokkal egészségtelenebb és káros ható anyagok vannak benne. Annál többet ér a diéta és a folyadékok! Nagyon gyógyszer ellenes vagyok
6. kristo_f (válaszként erre: 5. - Nikol306)
2014. ápr. 9. 13:00

cukorbetegségre"


Há' persze, már britT tudósok is bebizonyitották, meg a kinaiak is 5ezer évvel ezelött használták


Mernéd elhagyni vagy scökkenteni a gyógyszert és helyette Aloát használni?


Egy makacs bőrbetegégre viszont csodásan használt!

5. nikol306 (válaszként erre: 4. - Vivvv)
2014. ápr. 9. 12:41
Belsőleg is nagyon hatékony izületi gyulladásra, cukorbetegségre gyomor és fekélyek terápiájára. Gyomorégésre és elpusztítják a baktériumot. Italként fogyasztva ha összeturmixoljuk ugyanannyi ásványvízzel vagy gyümölcslével és állni hagyjuk fél óráig utána fogyaszthatjuk is. Naponta egy evőkanál ajánlott felnőttek számára :) Csak ajánlani tudom, hogy próbálja ki aki teheti!!!
2014. ápr. 9. 12:25
Én nagyon szeretek minden aloe verás dolgot. :) Belsőleg még nem használtam. :)
2014. ápr. 9. 12:23
Én a növényt használom :) Először a hajra kezdtem használni és nagyon meglepődtem az eredményen :O Első alkalom után érezhető volt a változás. Összekevertem a zseléjét egy ki samponnal és azzal mostam a hajam. Nekem akinek nagyon száraz volt a hajam és rengeteg balzsamot használtam el, hogy fésülhető legyen, szerencsére ez után nem kellett több balzsamot venni, mert könnyen kezelhető lett. Az arcra én is használom, arra csak felkenem a zselét belemasszírozom a bőrömbe és 15-20 perc után lemosom. Nagyon nyugtatja a bőrt és szépít :) Sajnos nekem kelések vannak a bőrömön és gyulladás csökkentőnek is tökéletes és még sok másra !
2. grizus (válaszként erre: 1. - Nikol306)
2014. ápr. 9. 12:11
Én a géles változatot használom. Bár van növényünk is, de kicsit túllocsoltuk és elvizesedett egy része, meg egyébként is nagyon lassan nő. A gélt iszogatom meg az arcomra kenem, hidratál és nyugtat. Régebben volt, hogy heti egy üveggel is megittam, de ez erős túlzás volt. Most átlag 3 hónap alatt fogyasztok el egy üveggel. Jó szőrtelenítés után is meg égési sérülésre is.
2014. ápr. 9. 12:06
Sziasztok! Nagyon sokat lehet hallani az aloe vera-ról!Lehet használni külsőleg és belsőleg agyaránt! Ki mire szokta? Mi a véleményetek róla? Nekem csak jó tapasztalataim vannak :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook