Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika után mire kell odafigyelnünk a lábadozási időszak alatt? fórum

Hasplasztika után mire kell odafigyelnünk a lábadozási időszak alatt? (tudásbázis kérdés)


8. Juca84 (válaszként erre: 7. - Juca84)
2019. máj. 17. 23:32
Dokim akart lenni,nem dolom:()
2019. máj. 17. 23:30

Sziasztok!

9napja volt a hasplasztikám,és igazából a dolom semmit nem mondott,hogy mit szabad és mit nem.:(

Tudtok tanácsot adni?

Mikor vehetem le álló helyzetben a haskötőt,hogy ránèzzek mennyire lett lapos a hasam,vagy sem?

Varratszedésre 29-én kell mennem!

Köszi

2017. szept. 12. 14:34
Sziasztok. Tudom hogy nem .... De adtatok az orvosnak valamit a műtét után? Ha igen ki mennyit hogy?csináltak itt köztetek valakinek körkörös műtétet? Hogy nem csak has.
2017. júl. 1. 16:01

Sziasztok!

Szerdán volt hasplasztikám, 60 kilót fogytam, hatalmas kötényhasam volt. Most alul semmi, de felül olyan a hasam, mintha terhes lennék. Ez normális, elmúlik majd? Kérlek benneteket, akinek van tapasztalata írjon! Köszi!

4. ilona888 (válaszként erre: 2. - Lidércke35)
2016. jan. 14. 15:44

Szia


En Angliaban elek van 2 gyerekem es magyarorszagon tudnam a hasplasztit megsinaltatni...

Kerdesem az lenne hany het a minimum amit magyarba kelle e toltenem szerinted...?

Repulovel haza johetek e a 4.dik het vegen...?

3. 83ca5c8261 (válaszként erre: 2. - Lidércke35)
2014. ápr. 13. 22:55
köszi, szerencsére nekem is szépen gyogyul.
2014. ápr. 8. 20:27

Szia!

Nekem szerencsére nagyon jól sikerült, és nagyon gyorsan gyógyult a hegem, de mindent úgy csináltam ahogy a doki elvárta!

A naplóm elején találsz is képeket az egészről, ha érdekel.

2014. ápr. 8. 20:02

A plasztikai műtét utáni időszakra ugyanúgy fel kell készülnünk, mint

magára a plasztikai beavatkozásra. A műtét után, az azt követő időszakban nagyon fontos, hogy betartsuk a sebészünk által előírt, személyre szabott életmódot, ugyanis ez egyaránt kihatással van a sebgyógyulás folyamatára és a felépülésünk időtartamára is. Vegyük sorra, hogy mire kell odafigyelnünk a műtét utáni lábadozási folyamat alatt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook